Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciało po ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja chyba jestem szczęściarą Uśmiechnięta.
Bo ciało poza piersiami na razie mi się nie zmieniło. Piersi będę mogła ocenić jak przestanę karmić. Brzuch bez oponki. Podczas ciąży nie nabawiłam sie rozstępów. Tyle tylko że po ciąży starałam się jeść zdrowo regularnie i ćwiczyć.

Moim zdaniem same kremy skóry nie ujędrnią. Mogą jedynie wspomóc ćwiczenia i zdrową dietę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 15-02-2014, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ciąże były motywacją. Dlatego teraz nie mogę narzekać, bo dzięki temu, ze zabrałam się od razu za siebie, wypracowałam sobie dużo lepsze ciało niż miałam przed ciążami. Wcześniej byłam szczupła, a teraz wyćwiczona i ujędrniona. No poza piersiami, które niestety po karmieniu bardzo spadły i są dużo mniejsze niż były jeszcze parę lat temu.
Rozstępów nie miałam.

Nie narzekam i jestem z siebie dumna. A co. Puszcza oko
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Nie 06-07-2014, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a jak bardzo zmienia sie cialo jesli chodzi o narzady intymne?Ostatnio scielam sie z jakims dziewczynami, poniewaz twierdzily,ze kazdy porod naturalny konczy sie okropnymi konsekwencjami, o ktorych sie nie mowi, np wypadanie narzadow rodnych. Generalnie propagowaly cc i mowily,ze beda swoim corkow odradzaly porod naturalny. Ja nikogo nie krytykuje za cc, sa rozne sytuacje, ale denerwuje mnie tez naklanianie innych do cc. Moje znajome rodzily naturalnie i przez cc i wydaje mi sie, ze te ktore rodzily naturalnie nie mialy takich powaznych problemow (slyszalam o nietrzymaniu moczu, luzach itp,ale nie bylo tak, ze kazdej wypadaly narzady). Dlatego chcialam Was podpytac jak to jest. Moze rzeczywiscie po prostu sie o tym nie mowi,a jest to dosyc czesty problem. Moja babcia urodzila duzo dzieci,ale nic jej nie wypadalo... Wiem natomiast ze miala hemoroidy.
Osobiscie jestem zwolenniczka porodow naturalnych jesli nie ma przeciwskazan, byc moze moje zdanie zmieniloby sie gdybym sama miala jakies traumatyczne przezycia...

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 07-07-2014, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nikomu nie poleciłabym cc "na żądanie". Poród naturalny jest naturalny. A cc to operacja. Dla mnie to mówi samo za siebie Puszcza oko.
Mi się nic złego nie stało Puszcza oko. Owszem, nacinali mnie, ale zszyli i wszystko jest w porządku Uśmiechnięta. Nic mi nie wypada, nie jest gorzej niż było Puszcza oko.
Także, Malwina nie słuchaj takiego gadania Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 08-07-2014, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dopiero teraz po porodzie widzę, jak ciąża niestety zniszczyła moja skóre na brzuchu. W ostatnich dwóch tygodniach z brzuszkiem porobily sie straszne rozstępy, ktore wyglądają koszmarnie niestety. Smutna Zobaczymy jak będzie z piersiami, póki co jest dobrze, ale nigdy nie wiadomo jak będzie dalej. Teraz pozostają ćwiczenia. Żeby ciało wróciło do kondycji, a na rozstępy mam nadzieję uda sie choć w pewnym stopniu cos poradzić balsamami.
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Wto 08-07-2014, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika 2222 jestem za porodem naturalnym i tego broniłam... Natomiast jako kobieta, która nie rodziła nie powinnam się "wymądrzać", chyba jednak zwątpiłam w momencie, w którym naskoczyło na mnie grono kobiet po naturalnym i z poważnymi problemami zdrowotnymi...dlatego też chciałam posłuchać normalnych kobiet z doświadczeniem:)

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Wto 08-07-2014, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Malwina - urodziłam córkę 5 miesięcy temu siłami natury. Owszem nacinali mnie, ale wszystko szybko się zagoiło i wróciło do formy. Mało tego, ja 3 godziny po porodzie, mimo szwów, siedziałam już "po turecku". Co do współżycia - ja, jak i mój mąż, nie odczuwamy żadnej różnicy. Złośliwa Konsekwencje może nieść ze sobą właśnie cc "na żądanie" niż poród naturalny. Także, nie słuchaj głupot. Uśmiechnięta

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: