Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawy artykul o produktach typu "light".
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 31-08-2006, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na szczęście colę piję baaaaaaaardzo rzadko Bardzo uśmiechnięta
Ale to co piszesz o tym maśle niemaślanym do polewania popcornu jest okropne Bardzo smutna Po tym co piszesz nie dziwi mnie, że w USA mówi się o epidemii otyłości Skonsternowana
A najśmieszniejsze jest to, że we wszystkich serialach i filmach amerykańskich występują same szczupłe osoby Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 31-08-2006, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:

A najśmieszniejsze jest to, że we wszystkich serialach i filmach amerykańskich występują same szczupłe osoby Złośliwa

Tak. A na ulicach... Zszokowana
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Czw 31-08-2006, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie powinnam tu pisac o otylosci, bo nie na temat, ale w US ludzie popadaja w 2 skrajnosci. Albo obzeraja sie bez umiaru, albo do przesady dbaja o forme (treningi, diety, zdrowy tryb zycia). Ci drudzy czesto sa baaardzo chudzi. Bardzo smutna
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 01-09-2006, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

to tak jak u nas Puszcza oko

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 01-09-2006, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisała:
to tak jak u nas Puszcza oko

Kolinka zdziwilabys sie... Nie ma porownania.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tam kupuje produkty light i mi nic nie przeszkadza. Puszcza oko
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie zawsze śmieszyła taka sytuacja, jak ktoś idzie do MC DOnalda lub innego fast foodu, zamawia hamburgera, frytki i inne mega kaloryczne rzeczy i do tego... Colę Light Puszcza oko.
Ktoś tu już słusznie zauważył, że kupowanie produktów "light" jest sposobem na wyrzuty sumienia. Wydaje nam się, że jak light to można zjeść/wypić dużo więcej.

Ja akurat nie zwracam uwagi, czy coś jest light czy nie. Bardziej interesuje mnie tabelka wartości odżywczych niż wielki oczo*ebny napis LIGHT na opakowaniu. Puszcza oko
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 06-07-2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja "light" uważam za jeden wielki marketing.
Cole light kupuję tylko dlatego, że nie ma kofeiny, a ja czasem colę lubię dla smaku a nie po to by się pobudzić.
Co do reszty produktów, raczej light nie kupuję, chyba ze akurat wpadnie mi w ręce.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

lusia28

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 29-04-2015, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a jakie jest Wasze zdanie odnośnie produktów light typu linki

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: