Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ciężarówkowe rozterki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 03-11-2016, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzicie, to moje pierwsze dziecko ja taka nieogarnięta jestem to co będzie jak już się urodzi Przestraszona.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 03-11-2016, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja, ja tez mam jedno Złośliwa. Czlowiek uczy sie cale zycie Uśmiechnięta.
Powoli ogarniesz, to najfajniejszy moment; kupowanie, planowanie, prasowanie (tego nie lubie Złośliwa).

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 03-11-2016, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju spokojnie Puszcza oko. Masz nas jakby co Złośliwa. Wiesz w ogóle co Wam potrzebne? Czy stworzyć listę? Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 03-11-2016, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja już znalazłam na forum taką liste i sobie ją skopiowałam na komputerek Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 04-11-2016, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja spoko, ja żartowałam. Złośliwa
Ale jedna radę Ci dam... nie czekaj do ostatniej chwili bo nie wiesz jak się będziesz czuła. Dla mnie ostatnie 1,5 miesiąca to był koszmar pod względem chodzenia. Mały nisko siedział, mocno uciskal i każdy krok to było wyzwanie. Wiec latanie wtedy po sklepach w ogóle by nie wchodziło w grę.
Rada druga, to porównaj ceny sklepowe i internetowe. Ja w zasadzie 90% wyprawki zamawialam na Allegro. Różnice w cenach kolosalne.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 04-11-2016, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:

Rada druga, to porównaj ceny sklepowe i internetowe. Ja w zasadzie 90% wyprawki zamawialam na Allegro. Różnice w cenach kolosalne.
Ja tez, wiekszosc rzeczy na allegro, nawet lozeczko Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-11-2016, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie no, zostawianie na ostatni miesiac to jakies szalenstwo! Ten miesiac to jest tak ruchomy, ze nigdy nie wiadomo czy miesiac wczesniej sie nie urodzi.
Wybór wózka to nie taka prosta sprawa, trzeba pojezdzic, posprzawdzac, a póżniej poszukac dobrej ceny. To samo fotelik. No i druga sprawa, ze to wszystko kosztuje sporo kasy, wiec nie wiem czy fajnie tak na jeden miesiac. Uśmiechnięta A Torbe do szpitala to kiedy chcialas? Dzien przed terminem? Ja pierwszy trymestr tez sie czułam dobrze, pracowałam normalnie, a jednak zycie mnie zaskoczylo.
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny - nie wiem co robić, bo przy okazji mojej ciąży wyszedł inny problem. Mam siostrę, która jest w tym samym wieku co ja, ma już jedno dziecko, które niedługo pójdzie do szkoły i od dwóch lat stara się zajść w drugą ciąże bezskutecznie. Mam wrażenie że ona straszliwie mi zazdrości. Jak ona była w ciąży cieszyłam się każdym jej tygodniem - niestety ona tego nie podziela, bo sama nie może zajść w ciążę. Nie wiem, ale nie umiem z nią rozmawiać, po prostu nie umiem. Po wczorajszej rozmowie stwierdziłam że nie poinformuję ją o niczym, bo to ją mega dołuje. Nawet nie cieszy się z tego że ma już dziecko - zaczyna to coraz bardziej przybierać na sile i to mnie martwi. Jest mi bardzo smutno z tego tytułu. Rozmowy z nią na każdy temat (tylko nie ciąża - tego się nie porusza z nią bo wiadomo) tylko pogarszają sprawę. Dla siostry jedyne rozwiązanie to zajść w ciąże. Mam wrażenie że to zaczyna być jej obsesją. Rozumiem że jest jej przykro, ale jak jej wytłumaczyć że powinna dbać o rodzinę, o dziecko które ma a nie zamartwiać się o to że nie może drugi raz zostać mamą.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to siostra wie, że jesteś w ciąży czy jeszcze nie?

Jak nie to powiedz jej koniecznie, żeby się nie dowiedziała od kogoś innego, od obcych...
A co jej mąż na to? Zagubiła się w tym wszystkim. Nie wiem czy Wy dacie radę sami jej pomóc. Jak jest tak, jak mówisz, to chyba by się pomoc psychologa przydała...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

grisalle

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Siostra wie, dlatego jest taka chora sytuacja. Z jej mężem nie rozmawiam - nie jestem w stanie porozmawiać na takie tematy bo to obcokrajowiec i nie znam za bardzo języka. Mieszkają za granicą, więc pomoc w postaci zaciągnij siłą do psychologa odpada, raczej psycholog - seksuolog by im się przydał. Dlatego jak ją informowałam to na końcu, wszyscy w rodzinie wiedzieli, a ja nie wiedziałam jak jej powiedzieć... nie wiedziałam jak zareaguje. Ucieszyła się jak się dowiedziała o mnie, ale potem podobno płakała cały tydzień... dlaczego ona nie może mieć drugiego malucha. Męczy mnie to, naprawdę.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym na twoim miejscu nic nie mowila o dziecku, nie mow kiedy masz jakies badania itp. Poczekaj, moze sama zapyta.
Moja kolezanka nie mogla zajsc w ciaze - miala syna 7 letniego, ale chciala drugie, po 4 latach starania podjeli decyzje o in vitro i maja corke.
Bardzo zle znosila ze nie jest w ciazy, ze ktos obok niej byl, psychicznie nie dawala rady ale sie udalo Uśmiechnięta.

Powrót do góry

grisalle

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do takich wniosków doszłam wczoraj. Tylko tak mi smutno, że tak się porobiło. Wczoraj owa siostra dostała od rodziny mocny OPR... może jest nadzieja że się ogarnie i obudzi.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężka sytuacja. Może faktycznie przydałby się psycholog, ale to ona sama musi tego chcieć. Wyobrażam sobie co przeżywa, bo w jakimś stopniu też nie potrafię się pogodzić z tym wszystkim. Ciągła nadzieja, a póżniej rozczarowanie... i tak co miesiąc. Ja mam duże wsparcie męża, nie wiem jak jest u Twojej siostry. Może się w tym zamotała już na dobre. Cięzko jest odpuścić, dać na luz, nie da się tak naprawdę, ale można jakoś starać się z tym pogodzić. Ja czułam, że zaczynam wpadać w błędne koło i postanowiłam z tym walczyć, ale wiadomo jak jest... to nie takie proste. Na pewno nie zrozumie tego ktoś kto nie doświadczył problemu.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Na pewno nie zrozumie tego ktoś kto nie doświadczył problemu.
A to na pewno, ale trzeba tez troszke dac czasu takiej osobie.
I tak jak napisalas, wazne jest wsparcie bliskiej osoby, a tutaj mowa o mężu a jak on ma w nosie, bo moze mu obojetne czy bedzie drugie dziecko, to jest mega problem.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie. Wystarczy, że ma podejście typu "oj marudzisz/przesadzasz, będzie to będzie". Niezdecydowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: