Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Clostilbegyt, ciąża i okres
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sa tez pary ktorym udaje sie dopiero po jakims czasie. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kamillka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 15-09-2011, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Clo, czasami powoduje skąpe miesiączki. Jest to napisane w ulotce. Puszcza oko
Ból jajników jest spowodowany lekarstwem przecież bierzesz go na zwiększenie owulacji.
Powrót do góry

kamisiak88

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 15-09-2011, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrobiłam test - jedna kreska Bardzo smutna
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kamisiak, wiesz, że powodem może być Twoja olbrzymia chęć zajścia w ciążę i ogromna presja? Odpuść sobie trochę, bo się wykończysz Uśmiechnięta .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
Kamisiak, wiesz, że powodem może być Twoja olbrzymia chęć zajścia w ciążę i ogromna presja? Odpuść sobie trochę, bo się wykończysz Uśmiechnięta .

To samo mialam napisac. Czesto tak jest, ze problem jest w glowie/ Niezdecydowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Pią 16-09-2011, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdaje sobie sprawę, że to może być tzw. BLOKADA PSYCHICZNA, ale ja nie potrafię nie myśleć i nie wiem co zrobić żeby moje myśli na inny tor skierować... kompletnie wymiękam Smutna
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyjedźcie gdzieś. Ja nie mogłam zajść w ciazę przez 3 lata, miałam problemy zdrowotne.
Wyjazd daleko od domu przyczynił sie do tego, że teraz jestem mamą ślicznego smyka;)
Trzymam kciuki!
Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Nie 18-09-2011, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyjeżdżaliśmy. Nic nie dało.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: