Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Clostilbegyt, ciąża i okres
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamisiak88

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 11:14    Temat postu: Clostilbegyt, ciąża i okres Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hey,
od miesiąca biorę tabletki CLOSTILBEGYT na zwiększenie owulacji, w tym miesiącu dostałam jednak okres, ale zamiast trwać jak zawsze 5-6 dni to na 2 dzień miałam już tylko 2 plamki na podpasce! Tak jakbym okres miała tylko 1-2 dni! Myślicie, że w przypadku ciąży jest takie coś możliwe, czy jeśli ciąża to definitywnie okresu nie ma? Brał ktoś z was te tabletki może? Jakieś rezultaty?

Uwagi  Proszę zaczynać zdania z wielkiej litery!

gieniusia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po tym co opisujesz, to to wcale nie byl okres, to bylo zwykle plamienie, a takie plamienie w ciazy jest czesto spotykane. Skoro bierzesz te tabletki, to znaczy, ze dostalas je na recepte, na Twoim miejscy poszlabym do lekarza.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale plamienie krwią? Bo mi się wydaje, że coś może być nie tak. W poniedziałek strasznie mnie jajniki bolały, jak co miesiąc przed okresem i go dostałam leciało normalnie, a dopiero wczoraj coś było nie hallo...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie napisalas, ze krwia. Taka "zywa", czerwona krew? Ale ciagle, pisalas, ze trwalo to tylko dwa 2 dni i bylo bardzo skape, wiec to nie byl normalny okres.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No, to było jak normalny okres, tylko że był tylko 1(!!) dzień zamiast 5. Teraz mam prawie czysto.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza, tak przez internet to ciezko cokolwiek zdiagnozowac. Puszcza oko

Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozumiem, ale powiem,że najpierw chciałam się was poradzić, a dopiero potem iść do lekarza... Odwlekam lekarza najdłużej jak się da bo boje się diagnozy.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale odwlekanie nic Ci nie da, poza tym jakiej diagnozy sie boisz? Nie wiesz co lekarz powie.

Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze? Boję się diagnozy, że znów się nie udało...
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kamisiak88 napisała:
Szczerze? Boję się diagnozy, że znów się nie udało...

To nie jest diagnoza ani wyrok, ze sie nigdy nie uda. Dlugo sie staracie? Robilas jakies badania? Maz sie badal?

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kamisiak88 nie wiem co to masz za dziwne myślenie. Przewraca oczami
Jeśli nie bylo skrzepów, tylko "czysta" krew to znaczy, że wcale nie musiał być to okres. Szczególnie jeśli trwał krótko. Po drugie to, w pierwszym trymestrze, szczególnie na początku ciąży, brzuch boli jak na okres i jest właściwie nie do rozróżnienia.
Trzecia i zasadnicza sprawa do lekarz. Staracie się, bierzesz tabletki na zwiększenie owulacji więc trzeba być pod stałą kontrolą lekarza. Jeśli jesteś w ciąży to tym bardziej.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

od pól roku sie staramy. Jutro mam wyniki do odbioru na tarczyce,mąż się jeszcze nie badał bo myśle, że jak by co to wina leży po mojej stronie.

a co do tego "okresu" to trochę skrzepów było ale tylko ten pierwszy dzień, w poniedziałek i się boje ze to mogło być poronienie. Nie wiem jak powinno wyglądać poronienie, mam tylko takie wyobrażenie.

Dołączone po 1 minucie 28 sekundach:

A jeśli to były skrzepy to znaczy ze mam to traktować jako okres waszym zdaniem?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Poronienie samoistne wygląda jak normalna miesiącza.
I wlasnie dlatego tym bardziej powinnaś udać się do lekarza. Bo jeśli to ciąża to świetnie. A jeśli było to poronienie, to trzeba sprawdzić, czy nie potrzebny jest dodatkowy zabieg.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede wszystkim pol roku to jeszcze nie jest tragedia. Co do myslenia, ze wina lezy po Twojej stronie - blad!! Maz powinien przebadac sie jako pierwszy.
No i na koniec, szansa, ze to bylo poronienie jest bardzo bliska 0.

Powrót do góry

kamisiak88

PostWysłany: Sro 14-09-2011, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fakt, że jeszcze nie tragedia,ale są osoby które za pierwszym razem potrafią zajść. Już jestem umówiona do lekarza na poniedziałek, mega się boje
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: