Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co jecie na śniadanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chanelka85

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 04-03-2018, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na śniadanie zazwyczaj jem owsiankę na wodzie z owocami. Takie śniadanie zawsze daje mi dużo energii i jest zdrowe. Od jakiegoś czasu do swojej owsianki dodaję garśc owoców borówki amerykańskiej - moja znajoma poleciła mi kupować te owoce ale jeżeli to możliwe tylko od producenta berrygroup. Borówka od berrygroup to pewność, że zjemy nie nafaszerowane chemią owoce.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 26-03-2018, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najczęściej jem kanapki, płatki, owsiankę albo naleśniki jak mam czas. No i się staram dodawać owoce, nieraz to są dżemy albo musy, najczęściej od Eterno. Mi smakuje i chłopakowi teżUśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio próbuję co rano zjeść owsiankę w owocami, ale do tego staram się dodawać cynamon, dla podkręcenia metabolizmu. Szczególnie polubiłam ten z wietnamu od knorra.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 11-10-2018, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami nachodzi mnie ochota na coś na słodko, lubimy wszyscy gofry i często w weekendy robię, ostatnio jemy z czekodżemem, próbowałyście tego z łowicza? Fajny jest wiśniowy, pyszności Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady i pytania kulinarne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do: