Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co na komary?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aniuuutek

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 02-07-2010, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupilam Brosa do kontaktu,dla dzieci od pierwszego roku zycia,rewelacja.Rano zbieramy zwloki z podlogi Bardzo szczęśliwa polecam kosztuje okolo 18 zl.Z tym,ze okno musi byc otwarte,ale w takiej temperaturze,to raczej nie problem

Podpis "Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szczęśliwi."

Moje szczęście 07.01.2008
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Melak

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 03-05-2019, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te wszystkie środki z aptek są nic nie warte....
Powrót do góry

mushrum

PostWysłany: Sob 04-05-2019, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest tak z uwagi na to, ze maja w sobie zbyt słaba dawkę czynnika odstraszającego owady. W sieci znajdziesz jednak o wiele mocniejsze środki, które mają w sobie deet. Jest to srodek który jest skuteczny w przypadku komarów, mrówek, much domowych, kleszczy, meszek, pszczół, pcheł, os, wszy i karaluchów .... Dodam, ze ie jest to wcale taka nowość bo jest stosowany od lat przez osoby, które bawią się w surwiwal czy przez wędkarzy. Po prostu nie jest tak rozreklamowany. Nie jest toksyczny oraz jest bezpieczny.

Poczytaj sobie o nim tutaj:
https://kickthetick.pl

Moim zdaniem warto jest kupić chociażby dla dziecka.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 01-07-2019, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrą opcja będzie zamontowanie na oknie moskitiery. Kupując moskitiery do okien i drzwi warto również zastanowić się nad ich rodzajem. Biorąc pod uwagę drzwi można zdecydować się na przykład na moskitiery ramkowe, które zostały wykonane z profili aluminiowych. Będa to dodatkowe drzwi....

Dobrze przy tym nie kupować moskitier gotowych ale zdecydowac się na firmę, ktora nam je na okno zamontuje.

Mogę polecić tę firmę z Łodzi
http://medea.net.pl/moskitiery.php

Montowali moskitiery mi i jestem z nich zadowolona.
Powrót do góry

ticzki

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-08-2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajomi też sprawdzili na sobie skuteczność aromatu cytrynowego do ciasta - taki najzwyklejszy olejek za grosze w sklepie. Ja za to się przekonałam, że mój mus do ciała z trawą cytrynową właśnie jest niezastąpiony w odstraszaniu wszelkich insektów. Nie tylko komary mam z głowy, ale meszki i kleszcze też. Zupełnie przypadkiem to wyszło Uśmiechnięta Teraz cała rodzina smaruje się wieczorem tym musem xD Bardzo polecam właśnie olejek z trawy cytrynowej albo kosmetyki (najlepiej naturalne!!!) z tym olejkiem.

Podpis Boże, daj mi pogodę ducha, bym godziła się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagę, bym zmieniała to, co mogę zmienić i mądrość, bym odróżniała jedno od drugiego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: