Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co na opryszczkę?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
feminine654

PostWysłany: Czw 01-09-2016, 10:39    Temat postu: Co na opryszczkę? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co jakiś czas na ustach pojawia mi się opryszczka. Nie muszę pisać, jak to wygląda. Wczoraj znowu "zawitała". W pracy mam ciągły kontakt z klientami, więc maść cynkowa odpada. Plastry w moim przypadku słabo się sprawdzają. Czy macie jakieś inne sposoby?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 01-09-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Temat o opryszczce już istnieje- proszę znajdź go, jest tam wiele sposobów jak sobie z nią radzić. Niestety linka wkleić nie mogę, bo z telefonu pisze.
W tym samym dziale na końcu pierwszej strony jest temat 'sposoby na opryszczke'.

Jestem przy kompie więc dodaję link: http://www.forum.kobiet.pl/sposoby-na-opryszczke-t47494.html

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: