Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co na Walentynki Dla NIEGO??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruszynka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 16:36    Temat postu: Co na Walentynki Dla NIEGO?? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę ze nie ma takiego tematu więc postanowiłam założyć.
Zbliżają się WALENTYNKI , chciała bym się dowiedzieć co kupujecie swoim mężom, narzeczonym, chłopakom itd. Sama mam dylemat i nie wiem co kupić Niezdecydowana .
POMÓŻCIE!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuję mojemu R jego ulubione perfumy. Kiedyś kupowałam mu rzeczy, których akurat potrzebował, a nie miał czasu albo ochoty ich kupować. Była to aktówka, ciepły swetr, zegarek, książka, na którą polował itp.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie kupuje Panu T. nic. Nie lubie Walentynek, tzn. nie przepadam za wymuszanym kupowaniem prezentow. Dlatego mamy umowe, ze zrobimy cos dla siebie nawzajem, gdzies sie wybierzemy itp., za to zrezygnujemy z prezentow Uśmiechnięta.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 18-01-2010, 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My jedziemy na kilka dni w góry prawdopodobnie Puszcza oko.
Wolimy raczej spędzić czas razem gdzieś, niż robić prezenty. Nie jestesmy chyba sentymentalni, chociaż ja czasami bym wolała dostać coś zrobionego przez Niego Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kruszynka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też uważam że prezenty nie są konieczne , ale mój M. mówi że lubi mi je dawać i lubi jak jestem z tego zadowolona. Jednak on nie pozwala mi jemu kupić prezentu,mówi że bym nie wydawała pieniędzy itd, a jak on mi daje prezent to głupio się czuję bo ja nie mogę mu nic dać. Zakłopotana
Więc myśle że może jakaś kolacja itd bez prezentów......... Chociaż znając M. jak zwykle coś kupi.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie robimy sobie prezentow zazwyczaj w ten dzien gdzies idziemy , kiedys dawalismy sobie kartki moze w tym roku tez? w sumie to sie nie zastanawialam.....
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na 3rocznice podarowałam mojemu A. nietypowy prezent tj 30 małych serduszek w kopercie a na każdym z nich jakieś małe typowe życzonko, albo coś co on lubi np. masaż. to są takie karneciki i kiedy np. da mi serduszko z napisem masaż, ja zoobowiązałam się wykonać jego życzenie. Każdy karnet może wykorzystać tylko raz. Był zachwycony Uśmiechnięta. Możesz to wykorzystac na walentynki Uśmiechnięta.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish pomysl jest po prostu rewelacyjny! Akurat tak sie sklada, ze kupilam sobie czerwony karton na rocznice i zastanawialam sie jak go wykorzystac... No to juz wiem! Pozwol, ze skopiuje od Ciebie Bardzo szczęśliwa

Co do samych Walentynek wlasnie odbylam rozmowe z Panem T., ktory powiedzial, ze opuscimy tego dnia Hamburg, nic poza tym. Jak pytam co ma w planach, milczy. Dobrze sie zapowiada D

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Ja na 3rocznice podarowałam mojemu A. nietypowy prezent tj 30 małych serduszek w kopercie a na każdym z nich jakieś małe typowe życzonko, albo coś co on lubi np. masaż. to są takie karneciki i kiedy np. da mi serduszko z napisem masaż, ja zoobowiązałam się wykonać jego życzenie. Każdy karnet może wykorzystać tylko raz. Był zachwycony:) Możesz to wykorzystac na walentynki:).

Irish świetny pomysł Bardzo szczęśliwa. Mogę "zgapić"???

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kopiujcie zgapiajcie:) fajnie że sie wam podoba pomysł. Mój A. naprawdę jest zachwycony co chwila mi gada o tych życzeniach, że coś sobie teraz wykorzysta.. a moze jednak nie, bo lepiej poczekać itd itp i ma taka z tego frajde:).

Na pewno dobierajac życzenia do waszych Panów zrobicie to tak ze beda również bardzo zadowoleni:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Irish Kwiatek. Trzeba teraz tylko wymyślić parę rzeczy Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish bardzo fajny pomysł do zrobienia samemu Puszcza oko. I na pewno przynosi dużo radości!
Kiedyś na pewno sobie pożyczę to, ale pewnie dopiero w wakacje, może dam D. karnety w prezencie ślubnym, spędzimy razem 1.5 miesiąca, to może zdążymy wykorzystać Puszcza oko.
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kolejny razem spędze walentynki bez mojego P. bo ma zjazd na studiach Smutna
Ale pomysły macie świetne! Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 19-01-2010, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish pomysł bardzo fajny.
Ja nie mam pomysłu co w tym roku zrobię dla mojego męża. Pewnie coś wymyślę, albo skorzystam z pomysłu Irish. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 20-01-2010, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Ja na 3rocznice podarowałam mojemu A. nietypowy prezent tj 30 małych serduszek w kopercie a na każdym z nich jakieś małe typowe życzonko, albo coś co on lubi np. masaż. to są takie karneciki i kiedy np. da mi serduszko z napisem masaż, ja zoobowiązałam się wykonać jego życzenie. Każdy karnet może wykorzystać tylko raz. Był zachwycony:) Możesz to wykorzystac na walentynki:).

Rewelacja Bardzo szczęśliwa
Dzięki Irish Wykorzystam na pewno, do tego kolacja przy świecach

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: