Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nosicie w torebce?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 14:28    Temat postu: Co nosicie w torebce? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mężczyźni często mówią, ze damska torebka to studia bez dna. Co w niej trzymacie? Jest cos, bez czego nie możecie się obyć?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w torebce staram sie nosic jak najmniej. Zazwyczaj mam klucze, portfel, dlugopis, notes/kalendarz, chusteczki do nosa. Teraz z racji tego, ze mam dziecko to i pieluchy sie znajda, jakos krem i chusteczki nawilzane.

Moja mama to ma zawsze napakowana torebke Złośliwa. Wszystko tam ma. Pol kosmetyczki, notes, perfumy, portfel, klucze, tablet Złośliwa. No wszystko. Ja nie wiem jak ona to dzwiga Śmiejąca się .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zyraffa

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety moja torebka to idealne zobrazowanie stereotypu. Mam oczywiście portfel, klucze, dokumenty, telefon, odtwarzać mp3, kosmetyczkę, mini apteczkę, gumy do żucia, długopis, notes, kalendarz, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżające i jeszcze jakieś 0,5kg innych rzeczy, o których istnieniu nie wiem.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak do pracy chodziłam to moja torebka była pełna wszystkiego Złośliwa.
Teraz to tylko portfel, siatka na zakupy, pomadka i teraz dojdą pampersy i chusteczki nawilzajace Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Im wiecej tym lepiej. Uwielbiam wielkie torebki i wkladam do nich:
- notes
- drugi notes
- telefon
- kindle
- okulary sloneczne
- ksiazki na wypadekgdy mi sie kindle znudzi
- ladowarki
- chusteczki
- kosmetyczka
To jest to co sama tam wkladam a zazwyczaj mam w nich rowniez wszelkiego rodzaju rachunki, opakowania po ciastkach, reklamowki z roznych sklepow i wiele innych rzeczy.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 22-11-2015, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od 2 lat nie noszę torebki Złośliwa. Na spacery pakuje się w kieszeń a gdzieś dalej dorzucam swoje rzeczy do torby dziecięcej Złośliwa.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja torebka jest zawsze wypchana po brzegi i zawsze muszę mieć dużą. Małe używam tylko na wyjścia i wtedy wkładam portfel, klucze, telefon i pomadkę.
A na co dzień mam zeszyt, kalendarz, dwa notesy, książkę albo czytnik, telefon, leki, klucze, krem do rąk, czapkę, pendrive'a, gumę do żucia, lusterko, piórnik, chusteczki higieniczne. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 24-11-2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, jak już w ogóle noszę torebkę (bo częściej jednak plecak) to mam tam niewiele - portfel, klucze, telefon, chusteczki higieniczne i torbę materiałową na zakupy. Nigdy nie rozumiałam fenomenu damskich wypchanych torebek Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio w ogóle nie noszę torebki. Klucze, portfel i telefon chowam do kieszeni kurtki i wychodzę z domu Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki014

PostWysłany: Sro 30-12-2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czego ja nie trzymam. To by była zdecydowanie krótsza lista. Ja w swojej torebce mam obowiązkowo klucze, pomadke, portfel, szczotkę, perfumy, antyperspirant i krem do rąk. To są oczywiscie takie podstawy ale oczywiscie oprocz tego jest wiele innych rzeczy xd
Powrót do góry

malaola

PostWysłany: Pią 19-02-2016, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nosze zawsze przy sobie: plastry, mokrą chusteczkę na otarcia, skaleczenia itp, lek na gorączkę typu gripex, nitkę i igłe Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja torebka to faktycznie studnia bez dna.
-portfel
-kosmetyczka rozmiarów xl, żeby zmieściły się i kosmetyki i jakieś podstawowe lekarstwa, plastry, perfum
-gumy do żucia
-kalendarz książkowy
-długopis
-telefon
-etui z dokumentami
-siatka na zakupy
-etui z okularami słonecznymi

no i to chyba wszystko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: