Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co ostatnio przeczytałaś i polecasz III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pani_bukowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 23-02-2018, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Ostatnio przeczytałam książkę o historii Los Angeles Lakers i tak mnie ten temat wciągnął, że czytam już chyba 5. książkę z tej dziedziny. Nie jestem żadną fanką koszykówki, a nawet mnie to nudzi, i nie czytam tych książek żeby poznać zasady gry czy pojęcia koszykarskie, ale wszystko to co się dookoła dzieje jest dla mnie bardzo ciekawe. Chodzi oczywiście o lata 80. i 90. - największy rozwój koszykówki, show biznesu, technologii i rozwój firm - przenikanie się tych światów w USA - kto z kim i dlaczego? Bardzo mnie to wciągnęło. Puszcza oko

Brzmi ciekawie, a poleciłabyś któryś tytuł konkretnie (dla nowicjusza, który też koszykówki nie darzy specjalną sympatią)?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 23-02-2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam zacząć od Los Angeles Lakers. Złota historia NBA. Książka zawiera krótką historię powstawania NBA jak i samej koszykówki. A potem to już wszystko po kolei w temacie, od historii całych drużyn po biografie pojedynczych zawodników jak Michel Jordan, Magic Johnson czy Larry Bird. Historie w tych książkach mocno przeplatają się, są opowiadane z punktu widzenia różnych osób i warto przeczytać więcej niż jedną. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Pon 26-02-2018, 18:34    Temat postu: Re Idealna Dziewczyna-Thriller erotyczny Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

KociaMama22 napisała:
Cześć wszystkim Uśmiechnięta

Witam Was z nową, ciekawą pozycją na rynku Uśmiechnięta a jest nią "Idealna Dziewczyna" Carrie Blake. Po przeczytaniu stwierdzam, że zdecydowanie wyróżnia się na tle thrillerów erotycznych, oryginalne postaci i ciekawa historia, która nie jest przekombinowana.
Młoda kobieta, Isabel pragnie zostać aktorką, ale nie ma powodzenia na castingach i porzuca marzenia. Podejmuję się pracy w sklepie z materacami i prowadzi przeciętne życie, które umila sobie randkami z Tindera. Tam odgrywa małe role Idealnej Dziewczyny, dla każdego uczestnika randki. Cała zabawa się kończy, gdy dziewczyna spotyka szalenie przystojnego Matthew, który umawia się z nią podczas lunchu. Kończy się zabawa i rozpoczyna się gra, gdzie Isabel staje się marionetką biorącą udział w rozmaitych seksualnych wyzwaniach, które wymyśla jej nowy partner. Jednak wkrótce Isabel zaczyna się zastanawiać, czy to na pewno Matthew pociąga za sznurki…Zadania, które wykonuje Isabel zaczynają się dość niewinnie, zmierzając w odważniejszym i niebezpieczniejszym kierunku. Sceny erotyczne są bardzo subtelnie wplątane w losy bohaterów, nie są na pierwszym miejscu, a cała przedstawiona historia wciąga, aż do ostatniej strony. Zakończenie jest zaskakujące. Trzeba się przekonać samemu. Szczerze polecam Puszcza oko

No to jestem mega ciekawa, bo kupiłam tą książkę w weekend po „ochach i achach” kolezanki, która mi ją polecila. Podobno wciągająca, napisana lekko, ale za to trzyma w napięciu jak dobry thriller. Zresztą to jest thriller, tylko erotyczny, więc dodatkowy plus Puszcza oko Trochę fajnej erotyki nikomu nie zaszkodzi Uśmiechnięta
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 12-03-2018, 9:48    Temat postu: Re Idealna Dziewczyna-Thriller erotyczny Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pumeks napisała:
No to jestem mega ciekawa, bo kupiłam tą książkę w weekend po „ochach i achach” kolezanki, która mi ją polecila. Podobno wciągająca, napisana lekko, ale za to trzyma w napięciu jak dobry thriller. Zresztą to jest thriller, tylko erotyczny, więc dodatkowy plus Puszcza oko Trochę fajnej erotyki nikomu nie zaszkodzi Uśmiechnięta

dla mojej psiapsiuły może być strzałem w dziesiątkę. Ja ostatnio wciągnęłam "Anatomię Skandalu" - taki kryminał, trochę psychologiczny w stylu seriali The Affair, wielkie kłamstewka. Dobra bardzo - najlepiej jak jeszcze ktoś przeczyta i można wymienić opinie, bo książka jest dyskusjogenna. Puszcza oko
Powrót do góry

pani_bukowa

PostWysłany: Czw 05-04-2018, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Polecam zacząć od Los Angeles Lakers. Złota historia NBA. Książka zawiera krótką historię powstawania NBA jak i samej koszykówki. A potem to już wszystko po kolei w temacie, od historii całych drużyn po biografie pojedynczych zawodników jak Michel Jordan, Magic Johnson czy Larry Bird. Historie w tych książkach mocno przeplatają się, są opowiadane z punktu widzenia różnych osób i warto przeczytać więcej niż jedną. Uśmiechnięta

Genialnie, dzięki! Puszcza oko
Ja zaczęłam teraz "Bezdech" Kapli. Czyta się to jak literaturę faktu, mocne i wciągające. Prawie przegapiłam przystanek, na którym wysiadam do pracy Złośliwa
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Pią 27-04-2018, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pani_bukowa napisała:
Genialnie, dzięki! Puszcza oko
Ja zaczęłam teraz "Bezdech" Kapli. Czyta się to jak literaturę faktu, mocne i wciągające. Prawie przegapiłam przystanek, na którym wysiadam do pracy Złośliwa

Dorzucę do literatury faktu jeszcze "Człowiek, który wspina się na drzewa" Jamesa Aldreda. Wspaniała książka, szczególnie dla marzycieli i podróżników Uśmiechnięta To jest właściwie biografia autora, jego droga życiowa i realizacja marzeń Uśmiechnięta lekka i przyjemna lektura!
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Pon 30-04-2018, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się podpisuję! James Aldred "Człowiek, który wspina się na drzewa" wciąga Uśmiechnięta Zaczęłam czytać dwa dni temu i chyba skończę w następne dwa. Dobrze, ze jest majówka i więcej czasu na czytanie. Książka ma wakacyjny klimat. Podróżujemy z autorem, który jest fotografem i filmowcem (pracuje przy najlepszych produkcjach podróżniczych) po całym globie. Facet wspina się na kilkudziesięciometrowe drzewa i filmuje świat. Co prawda za mna na razie wizyta w Anglii, na Borneo i w Kongo, ale jest bardzo obiecująco.
Powrót do góry

pani_bukowa

PostWysłany: Czw 10-05-2018, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pumeks napisała:
Ja się podpisuję! James Aldred "Człowiek, który wspina się na drzewa" wciąga Uśmiechnięta Zaczęłam czytać dwa dni temu i chyba skończę w następne dwa. Dobrze, ze jest majówka i więcej czasu na czytanie. Książka ma wakacyjny klimat. Podróżujemy z autorem, który jest fotografem i filmowcem (pracuje przy najlepszych produkcjach podróżniczych) po całym globie. Facet wspina się na kilkudziesięciometrowe drzewa i filmuje świat. Co prawda za mna na razie wizyta w Anglii, na Borneo i w Kongo, ale jest bardzo obiecująco.

Oho, coś dla mnie! Skończyłaś już może? Jak wrażenia?
Powrót do góry

pumeks

PostWysłany: Sob 12-05-2018, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pani_bukowa napisała:
Oho, coś dla mnie! Skończyłaś już może? Jak wrażenia?

Skończyłam i polecam Uśmiechnięta Aldred opisuje historie nie z tej ziemi. Spotkania z dzikimi zwierzętami, które sa czasem na wyciągnięcie ręki, wspinaczka na egzotyczne, wysokie drzewa, która choć piekna jest równie niebezpieczna. Aldred uczy nas szacunku do przyrody, pokazuje jak mali jesteśmy w zetknięciu z potęgą natury. A najlepsze jest to, że on juz jako 13-latek wiedzial, że chce pracować przy filmach przyrodniczych i robił wszystko, żeby mu sie to udało. Mało kto jest tak zdeterminowany jak on. Pewnie dlatego tak wiele osiągnął. A do tego pozostał fajnym, skromnym człowiekiem.
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 21-05-2018, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sięgnęłam po "Kodeks ojca" - w kolejce czekają "Czas Herkulesów" i "Okularnik"
Powrót do góry

pani_bukowa

PostWysłany: Czw 24-05-2018, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"Człowiek..." czeka na półce, bo w międzyczasie wpadł mi ręce "Ostatni portet Melanii"... Miałam przeczytać stronę, żeby sprawdzić, o czym to - no i oczywiście wciągnęło. Nie chcę zdradzać fabuły, ale dużo się dzieje, a zaczyna się od zniknięcia Melanii. Jej narzeczony wyrusza jej poszukiwać i oczywiście poznaje zupełnie inne oblicze ukochanej. Napisane w dobrym stylu, lekko drwiące z literatury kobiecej i typowych dla niej tematów Uśmiechnięta Coś innego, świeżego!
Powrót do góry

Aleksandra Glu

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zaczytuję się w książkach Magdaleny Kordel, szczególnie w serii Miasteczko. Bardzo przypadła mi do gustu najnowsza "Serce w skowronkach". Rozweselająca i mądra, a przy tym naprawdę ciekawa. Czy polecacie jakieś inne książki tej autorki? A może któraś z Was czytała "Serce w skowronkach" i chciałaby podzielić się opinią?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33
Strona 33 z 33

Skocz do: