Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie aby zasnąć gdy jesteście same?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia100

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobnie ja Ty boje się spać sama. Smutna
Zawsze wieczorek do łóżka kładę sobie pięć pluszowych maskotek i 3 małe "poduszki - jaśki". Serio. I tak mam od urodzenia. Bez misia/misiów nie usnę. Tak w ogóle to ja muszę mieć dużo miejsca w łóżku jednak pluszaki mam tak poukładane, że mi w niczym mi nie przeszkadzają. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to siedze na necie tak dlugo az zachce mi sie spac, pozniej to zasypiam smigiem.
Powrót do góry

karoolina

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 07-02-2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słuchawki w uszy, przytulam się do mojej suni i zasypiam. Uśmiechnięta

Podpis Istotą chwili jest by zgasła natychmiast niemal
Nie ma - było, nie ma - będzie, istnieje tylko teraz
Powrót do góry

kosmopolitan3

PostWysłany: Sob 12-02-2011, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi pomagają figlarne myśli. Uśmiechnięta Też się Wam zdarza w ten sposób rozmyślać tuż przed snem? Mi to pomaga w zasypianiu.
Powrót do góry

anhedonia89

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Figlarne mysli tez pomagaja, ale czesto to odwrotny skutek, bo nie ma glownego adresta Bardzo smutna pomaga mi sluchanie muzyki, czytanie książek aż do zamknięcia ostatniego oka. Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Zdanie zaczynamy duza litera.
Zuzka.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio jestem tak zapracowana, że zasypiam od razu jak się położę. Zszokowana
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz trudno mi zasypiać jak jestem sama. I pomaga tylko telewizor włączony, wsł!ę się wtedy w to co mówią i jakoś zasypiam.

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Barbie26

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zasypiam tak samo jak wtedy gdy on jest... Może nawet szybciej bo nikt mi nie chrapie do ucha. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 22-03-2011, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie mogę spać to oglądam tak długo film aż mi się same oczy zamykają. Ale sama na noc nie lubię zostawać. Jaki wtedy dom straszny! Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Sro 23-03-2011, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak M ma nocki, to oglądam bardzo długo tv albo siedzę przy komp...a do łożka rzucam jak najwiecej rzeczy, tzn kołdry,dodatkowe koce, poduszki, nawet misia Zakłopotana, lubię mieć ciasno obok siebie, być otoczona i opatulona wieloma rzeczami w łózku. Wtedy stwarzam sobie takie gniazdko i trochę oszukuję się,że ktoś jest obok. A jak chodzę np do dwóch prac, to jestem już tak padnięta,że tylko wracam i zasypiam i nie mam z tym żadnej trudności, nawet jak nie ma M.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-03-2011, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi wystarczy jak włączę film wieczorem kiedy jestem zmęczona i nie moge zasnąć. Jaki by to film nie był, zasypiam po 10 minutach Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam żadnych problemów z zasypianiem samotnie. Właściwie jest mi o wiele wygodniej niż z facetem - nikt nie zabiera okrycia, nie macha rękami, nogami, nie wierci się, nie oddycha na mnie. Zawsze lubilam sama spac i nie jest to dla mnie żaden kłopot. ;]

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 28-03-2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ogólnie mam problemy ze snem, przy K. jeszcze jakoś zasypiam, ale jak go nie ma to potrafię się wymęczyć do 3-4 rano. Smutna Przeważnie oglądam filmy, czytam, gram albo piszę, wszystko, byle się zmęczyć. Kiedyś uwielbiałam spać sama, od pierwszej nocy z K. wolę się nawet z nim cisnąć w małym łóżku, ale z nim. Złośliwa

Mam cichą nadzieję, że jak będę miała mniejszy stres to jakoś w miarę normalnie będę spała.
Powrót do góry

milka 25

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-04-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez nie mam problemu ze snem bez K.,a jak juz to siedzę przy komputerze, az mnie weźmie sen.

Podpis 16.09.2004
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 04-04-2011, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie mam żadnego problemu żeby zasnąć jak jestem sama w domu. Siedzę sobie przed komputerem albo czytam jakąś książkę albo oglądam film i jak chce mi się już spać to po prostu kładę się do łóżka i zasypiam od razu.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: