Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie aby zasnąć gdy jesteście same?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mychaaa

PostWysłany: Sro 20-07-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak nie mogę zasnąć to przewracam się z boku na bok aż wreszcie zasnę, oczywiście razem z jaśkiem. ;D
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Domatorka22

PostWysłany: Sro 20-07-2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z samym zaśnięciem nie mam problemów nawet jak jestem sama, tylko muszę się przemóc, żeby zgasić światło. A jeśli już mi się zdarzy problem z zaśnięciem, zaczynam sobie opowiadać w myślach jakąś historyjkę, może być jak najgłupsza, i wtedy nawet nie zauważam jak odpływam.
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 31-07-2011, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W ogole nie mam problemu z zasypianiem jak jestem sama w domu. Na wsi gdzie sie wychowalam dzwonkiem ostrzegawczym byly psy wiec wiedzialam ze zaszczekaja gdyby ktos sie krecił w okolicy. Teraz od 10 lat mieszkam sama i jest mi z tym dobrze. Z moim panem tez mi sie dobrze spi, teraz wyjachal za granice i troszke pusto w lozku Smutna ale poniewaz nigdy nie mialam problemu ze spoaniem sama to znosze to dos dobrze Uśmiechnięta
Powrót do góry

mrowka84

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 04-08-2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie na dobranoc wlączam Przyjaciół albo Seks w wielkim mieście i przy tym zasypiam Uśmiechnięta
Powrót do góry

Sylwia89

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 09-08-2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytam książkę lub gazetę i zazwyczaj zasypiam trzymając czytadło w ręku. Złośliwa

Podpis Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami, szuka się ich, a one siedzą na nosie. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

liviaaugusta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 17-08-2011, 18:32    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam być sama, zwłaszcza w łóżku. Nie znoszę dotyku innego ciała, pocenia się, grzania... Lubie się położyć w poprzek i jeszcze kokosić, zasypiam natychmiast po zgaszeniu światła. Bo muszę mieć cicho, ciemno i ciepło. Nawet z mężem ( ex) sypiałam pod osobnymi kołdrami. Jedyne ustępstwo robiłam dla mojego syna, kiedy był mały i niepokoiły go dziecięce koszmarki lub gdy chorował. Ale nie lubiłam tego jakoś specjalnie. Robiłam to, bo uważałam za słuszne. Podobnie teraz toleruje mojego Psa. Jak mu zimno to włazi mi pod kołdrę, układa się tak, by nie przeszkadzać i może dlatego go znoszę.
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 17-08-2011, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię sama zasypiać, ale jak już trzeba to telewizor zostawiam włączony, cichutko, ale zawsze sobie gra.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobnie, jak jestem sama to włącza mi się od razu moja wyobraźnia i wszystkie obejrzane horrory. I oglądam filmy (oczywiście albo komedie albo romanse) aż słońce nie wstanie.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

wonderofnature

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

emylli napisała:
Mam podobnie, jak jestem sama to włącza mi się od razu moja wyobraźnia i wszystkie obejrzane horrory. I oglądam filmy (oczywiście albo komedie albo romanse) aż słońce nie wstanie.

Witam w klubie, ja mam identycznie, ale dzisiaj kupię sobie winko (D. wyjechał) i zasnę jak małe dziecko Bardzo szczęśliwa .

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jak tylko wezmę telefon do ręki moment zasypiam np. pisząc z kimś sms albo grając w głupią grę.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 03-09-2011, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Serfuje po internecie do upadłego albo oglądam tv. Nie potrafię sama spać bez mojego P. Przewracam się z boku na bok czasem o 1 w nocy zasnąć nie mogę. Okropne uczucie...

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

komnata

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak jestem sama to nawet nie rozkładam łóżka. Kładę się pod kocykiem, włączam tv i czekam, aż odpłynę.
Powrót do góry

Ania...

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mi się już zdarzy że nie mogę zasnąć to biorę którąś z książek których nie dokończyłam czytać, bo mnie znudziły ... i zaraz odpływam:-D
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 27-09-2011, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam najmniejszych problemów z zasypianiem. Jednak częściej sypiam sama niż z D. także. Uśmiechnięta Jak jestem sama w domu (tylko z kotem) to też problemu nie ma.
Przyjemniej się śpi z D., ale nie ptorzebuję mężczyzny by się wyspać. Puszcza oko
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Sob 22-10-2011, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mam problem z zasnieciem (poźno sie obudzilam) to wystarczy ze pojde wieczorem pobiegac i włączę TV. Szybko wtedy zasypiam
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: