Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie aby zasnąć gdy jesteście same?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy zdarza się, że mój P. musi wyjechać, to zasypiam przy zapalonej lampce. Nie lubię być w nocy sama.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kładę się do łóżka i zasypiam. A jak nie mogę spać, bo nie mogę, a nie dlatego, że jestem sama, to czytam książki/magazyny albo idę na kanapę i coś oglądam.
Nie lubię zasypiać (w nocy) przy włączonym telewizorze i kiedy pali się światło.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam z zasypianiem bez D. wiekszego problemu, ale jak go nie ma to najczęściej czytam przed snem. Nie dlatego, żeby sie uspać, tylko dlatego ze mam na to wtedy wiecej czasu. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Margeritta90

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy nie mogę zasnać najczęśćiej sięgam po jakąś książkę. Jesli wezmę jakąś mega ciekawą powieść, to cóż... dalej zasnąć nie mogę. Bardzo szczęśliwa Ale przynajmniej coś ciekawego przeczytam. Puszcza oko
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 23-03-2013, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja włączam tv, pije wodke (jesli ja mam ) i otwieram netbooka.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 24-03-2013, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od 3 miesięcy jestem sama. Tzn mąż jest na kontrakcie, więc gdy wracam do domu nikt na mnie nie czeka. Przeważnie oglądam tv, prasuję, sprzątam. Czasem potrafię całą niedzielę przeleżeć w łóżku i oglądać po kolei wszystkie odcinki m jak miłość. Biorę długi gorący prysznic i generalnie spędza godzinę w łazience nie musząc się nigdzie spieszyć mogę spokojnie nabalsamować ciało, pomalować paznokcie - zadbać o siebie:).

Dołączone po 2 minutach 40 sekundach:

Sorki nie doczytałam tematu i trochę nie na temat napisałam:P. Generalnie czytam jakaś książkę albo gazetę, głowa mi sama opada. Ewentualnie szklanka ciepłego mleka bądź kakao.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknął Puszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia Uśmiechnięta
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 24-03-2013, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak jestem sama w domu to zasypiam bez problemu. Wręcz się cieszę, bo całe łóżko jest moje, a ja strasznie się rozpycham . Bardzo szczęśliwa

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

MadzikM

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 30-03-2013, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwykle czytam do poduszki. Jak nie jestem sama to nie mam czasu czytać. Zakłopotana

Podpis Może świat śni się nam
Może my się śnimy komuś
Jak naprawdę jest nie wiadomo
Tego jeszcze nie wie nikt
Powrót do góry

AnnaKarenina

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 9:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jej już nie pamiętam kiedy byłam sama, ale jeśli zdarzy się, że nie mogę zasnąć - czytam i chciałabym wtedy nie spać jeszcze dłużej, ale zazwyczaj padam!
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 16-05-2013, 7:14    Temat postu: Co robicie aby zasnąć,gdy jesteście same? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw oglądam telewizję, potem przy lampce czytam podobnie jak i moja przedmówczyni książkę i kiedy zaczynają mi się kleić oczy, wiadomo, książkę odkładam, gaszę lampkę i "odpływam",oczywiście zanim zasnę myślę jeszcze
przez moment o czymś przyjemnym,aby mieć kolorowe sny. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk

PostWysłany: Czw 16-05-2013, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie boję się być sama, zasypiać sama. Przez ostatnie kilka tygodni jestem sama w domu i radzę sobie bez problemu. Przed snem czytam, czasem coś oglądam, rozmawiam przez telefon albo jak wczoraj - piszę pracę. Uśmiechnięta

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

nosleep

Zodiak chiński: Kot
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-01-2014, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj jestem zmęczona po pracy i szybko zasypiam. Szczególnie jak mam pacjentów, do których muszę dojechać. I tak od 7.30 do 18.00 latam po mieście.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: