Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie aby zasnąć gdy jesteście same?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agutka_2013

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 23:11    Temat postu: Co robicie aby zasnąć gdy jesteście same? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam!
Nie wiem jak Wy, ale jak ja jestem sama w nocy to zasypiam przy świetle, bajkach i z psem obok, boje się być sama a z tym mi jakoś łatwiej i przyjemniej zasnąć.

A jak wy sobie radzicie, jak się boicie i jesteście same?

Podpis Dziecko to szczęście którego nic ani nikt nie zastąpi.

26.06.2008 godz.8:55 najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Ostatnio zmieniony przez Agutka_2013 dnia Pią 21-01-2011, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak jestem sama to zasypami z moim pupilkiem. On zawsze śpi w nogach.
Jak jest M. to pies śpi w legowisku.
Powrót do góry

flo
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 21-01-2011, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nigdy nie jestem sama bo jak nie ma T to jest synek.
Uwielbiam się wtulić w te malutkie plecki albo chwycić za piętkę albo rączkę. Zakochany

Podpis Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
Powrót do góry

Agutka_2013

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 21-01-2011, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moja córeczka ma 2,5 roku, ale zawsze mówi, że idzie do swojego łóżeczka, wiec nie chce zemną spać. Ma swój pokoik i zawsze śpi sama. Smutna

Podpis Dziecko to szczęście którego nic ani nikt nie zastąpi.

26.06.2008 godz.8:55 najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

Uwagi  Pamiętaj o interpunkcji. Poprawiłam obydwa Twoje posty.
Oczko.
Powrót do góry

limonka

Zodiak: Waga

PostWysłany: Pią 21-01-2011, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czekam, aż będę totalnie zmęczona, wtedy sklejam oko z poduchą i zasypiam w osiem sekund. Złośliwa

Podpis " (...) nauczyłam się lubić starszych mężczyzn, a to najmądrzejsze, co zrobiłam w życiu."
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 21-01-2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam problemów z zaśnięciem, bo ze mnie śpioch. Rzadko, ale to bardzo rzadko też zostaję sama.

Agutka może spróbuj zaparzyć sobie melisę przed snem. Pomaga. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

stokrotka80

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 23-01-2011, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, ja nie mam problemów z zaśnięciem, przywykłam do samotnych nocek, bo mój mąż pracuje na zmiany. A jeżeli zdarzy się jakaś bezsenna noc, to włączam radio, wtedy na 100 % zasnę.
Powrót do góry

dede22

Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak jestem sama w domu, to zasypiam albo przed telewizorem, albo siedze na kompie aż oczy mi się same zmykają, i wtedy padam i wszystko jedno mi czy jest ktoś obok czy nie.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie miewam problemów z zaśnięciem. Mieszkam sama od 11 lat i samotne zasypianie jest dla mnie mnie całkowicie naturalną rzeczą. Uśmiechnięta
Powrót do góry

yakamoz

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakładam znoszoną koszulę R., przytulam się do Księżniczki i mówię sobie że im szybciej zasnę tym szybciej będzie rano i zobaczę mojego R. Uśmiechnięta

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię zasypiać bez R ale kiedy on ma nocki to muszę. Więc tak długo czytam książkę aż zasnę.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 24-01-2011, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obecnie nie mam takich problemów, bo się nie boję. Uśmiechnięta
Natomiast w moim poprzednim mieszkaniu, kiedy byłam sama w domu, nie potrafiłam zasnąć i zawsze czekałam na około 4 rano, kiedy robiło się już w miarę jasno i wtedy się kładłam. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agutka może spróbuj włączać radio po cichutku? Zawsze to raźniej jak ktoś coś gada. Puszcza oko
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 27-01-2011, 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to mogę zasnąć zawsze Złośliwa. Najlepiej mi się śpi samej bo mogę się rozłożyć i jest mi najwygodniej.

Kiedyś miałam problemy przed snem, próbowałam wszystkich domowych sposobów ale nic mi nie pomagało, więc sięgnęłam po tabletki nasenne i spałam jak zabita. Ale nie polecam ich, bo następnego dnia też czułam się jakbym ciągle spała.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

yakamoz

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 28-01-2011, 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Ja to mogę zasnąć zawsze Złośliwa. Najlepiej mi się śpi samej bo mogę się rozłożyć i jest mi najwygodniej.

Miałam tak samo kiedyś i nawet na początku małżeństwa było mi trochę niewygodnie, ale teraz jakoś tak dziwnie zasypiać bez R. Choć powinnam się już przyzwyczaić. Przewraca oczami

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: