Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie gdy wam nudno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Facebook, fora internetowe.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kama12

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

balloon balloon przeczytaj sobie książkee, poleecam Ci tytuł "Zanim zasnę" film był teraz w kinach, ale książka o niebo lepsza Uśmiechnięta
Powrót do góry

renatazo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 04-11-2014, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Książka to doskonały sposób na nudę... albo słodycze... w sumie obie czynności można łączyć Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

bradana

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 05-11-2014, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam seriale, czytam książki, chodzę na spacery, spotykam się z przyjaciółmi, szlajam się po forach i blogach internetowych Złośliwa
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najpierw biorę pilota i skacze po kanałach , jak nic mnie nie za ciekawi odpalam neta , słucham muzyki , albo robię coś pysznego ...
Powrót do góry

Kitaj

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepadam w czeluściach internetu, myślę z "Kim dawno nie gadałem" i dzwonię. Czasami z nudów powstaje ciasto, a jeszcze częściej drink.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 20-11-2014, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak w pracy to siedzę na forach albo buszuję w poszukiwaniu jakiś informacji.
Jeżeli w domu, to siedzę i gram Puszcza oko
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 16-12-2014, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słucham muzyki Uśmiechnięta

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

zakladka

PostWysłany: Pon 05-01-2015, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie potrafię się nudzić Złośliwa
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 06-01-2015, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Książki czytam, buszuje po necie, gotuje, sprzątam, rozmawiam ze znajomymi. Ogólnie to dawno się nie nudziłam i zastanawiam się, czy pamiętam jak to jest. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 06-01-2015, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Układam w szafie i na półkach. Złośliwa
Powrót do góry

wypalona29

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj czytam książki...sprzątam...i co najbardziej lubie to spędzam czas ze swoimi córkami Uśmiechnięta

Podpis My kind of love
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 26-02-2015, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytam, coś oglądam, gotuję, biegam, siedzę w necie, ale ogólnie rozkoszuję się każdą chwilą nudy, bo nigdy nie wiadomo, czy kiedyś za taką nie zatęsknię!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Sandra21

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam czasu na nudę za często ale jak już mnie dopadnie to lubię poleniuchować poleżeć przed telewizorem oglądam filmy,sprzątam gotuję obiad, później wychodzę na spacer albo na rower, mówię tu o weekendzie bo przez 5 dni w tygodniu pracuję.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

ineyva

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 11-04-2015, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje ulubione sposoby na nudę to czytanie książek, oglądanie filmów, spacery z aparatem i pisanie bloga. A czasami, gdy te wszystkie zajęcia mi się znudzą, szukam sobie nowych, na przykład miesiąc temu z nudów przeorganizowałam całą kuchnię, tydzień temu zaczęłam się uczyć języka migowego, a dziś założyłam konto na tym forum Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: