Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co robicie gdy wam nudno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelajnaewelajna88

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 11-11-2017, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

FILMY i SERIALE Uśmiechnięta i do tego jeszcze miseczka popcornu i jest relax! Puszcza oko jezyk2
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

takasobiesylwia

PostWysłany: Pon 13-11-2017, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wychodzę na miasto z koleżankami

Podpis <a>KobietaMag</a>
Powrót do góry

Astoria33

PostWysłany: Wto 14-11-2017, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śpiewam bądź zaczynam grać na gitarze Uśmiechnięta Mogę tak dobre parę godzin spędzić
Powrót do góry

ilonaimm

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 23-02-2018, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam popytać w tym temacie znajomych. Oni naprawdę są zawsze w stanie pomóc Puszcza oko

Podpis Z tysiąca złotych to, za przeproszeniem, nawet Pan Bóg by niewiele stworzył. Może ze dwie mrówki i pokrzywę.
Powrót do góry

cukier puder

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 23-02-2018, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim sposobem na nudę jest forum.. Jak się człowiek gdzieś zaczyta to aż go wsysa Bardzo szczęśliwa Podobnie jest z serialami bądź grami symulatorami Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 28-02-2018, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobry serial, film, trening, albo po prostu telefon do przyjaciółki i propozycja kawy Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

melo-nik

PostWysłany: Sob 30-06-2018, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ogladam serial, czytam książkę albo gadam przez telefon
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Nie 02-12-2018, 1:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się już od dawna nie nudzi bo mam swojego MacBooka i mam co robić. Wiem że kosztuje masę kasy ale kupiłam go tutaj https://leasinglaptopa.pl/Apple_MacBook_Pro_15_Retina-cea22982-4dc8-4199-92c1-03fbd5b481f0?Category=ec5f059e-ce9d-404f-9e60-c8944ddd093b w opcji leasingu sprzętu. Świetne rozwiązanie i polecam wszystkim się zapoznać bo niewielkim kosztem dostajemy sprzęt z górnej półki.
Powrót do góry

Amela22

PostWysłany: Nie 03-03-2019, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy mi się nudzi po prostu oglądam jakiś serial, teraz nowości nie brakuje więc jest w czym wybierać. Mnie akurat zaciekawiła nowa propozycja Pulsu Rodzinny Interes, który jutro ma swoją premierę- wiec z chęcią będę oglądaćPuszcza oko
Powrót do góry

Diabloanielska

PostWysłany: Pon 04-03-2019, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzadko mi się nudzi. Najczęściej jednak wówczas czytam lub oglądam coś.
Powrót do góry

Paulina Nowak

PostWysłany: Pon 18-03-2019, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na nudę najlepszy jest dobry serial albo wyjście z koleżankami. Serial na dni, kiedy nie chce mi się wychodzić się z domu, wieczór z koleżankami, kiedy mam ochotę się pośmiać i miło spędzić czas.

Podpis Portal dla kobiet pragnących więcej
https://kobietanaczasie.pl/
Powrót do góry

Wiera22

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 31-03-2019, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak mi się nudzi to zazwyczaj czytam coś z swoich zbiorów książek a jest ich mnóstwo. W taki sposób zabijam czas gdy go trochę mam dla siebie. Obecnie rozważam sprzedaż części zbiorów poprzez skup książek online https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek Uzyskane pieniądze chciałabym przeznaczyć na zakup białego kruka który widziałam w ich ofercie.
Powrót do góry

basiab

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zimą często o wiele częściej mi sie nudzi niż latem. Latem łatwiej jest znaleźć sobie jakieś zajęcie bo można przykładowo wybrać się na spacer, podczas gdy zimą jak jest brzydka pogoda to nie chce się wystawiać nosa poza drzwi.

Dziewczyny zastanawiałam się nad kupieniem w tym roku do ogrodu basenu stelażowego o takiego:
https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-stelazowe-okragle-INTEX-c279

No i ciekawi mnie Wasza opinia na jego temat:

czy warto?
czy taki basen jest wytrzymały?
I czy woda nie brudzi się w nim bardzo ?
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Czw 11-04-2019, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, ale ja jakoś zawsze znajdę dla siebie robotę. Jak nie idę do znajomych, to przykładowo włączę sobie na stronie https://movieneo.com filmy online, które można oglądać bez żadnych ograniczeń. Tak więc opcji jest naprawdę wiele...
Powrót do góry

Melak

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 03-05-2019, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie też zastanawiałam sie nad kupieniem sobie basenu do ogrodu, ale może nie w tym roku.... Mam niesamowity wprost bałagan na działce i nie wiem czy będe w stanie to ogarnąć ( budowałam się i o ile powoli juz wnętrze doprowadzam do porządku, to mam spory problem z uporządkowaniem działki i nie wiem czy sie wyrobię).

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to są to
dobra ksiązka
malowanie
jak również zbieranie znaczków: https://znaczkopol.pl/znaczki/balony
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: