Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co robicie gdy wam nudno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrsmormond

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 05-05-2019, 10:28    Temat postu: Książka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli mi się wybitnie nudzi, to zazwyczaj sięgam po książkę. Tylko ona jest w stanie przenieść mnie w inny świat i to na kilka godzin. Ostatnio trafiłam na zbiór tekstów słynnego Wojciecha Młynarskiego na stronie: https://taniaksiazka.pl/polska-milosc-wojciech-mlynarski-p-1217835.html Nie ukrywam, iż bardzo mnie zaintrygowała. Czy któraś z Was miała już przyjemność zapoznać się z tą pozycją trochę bliżej? Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Amma

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 08-05-2019, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam wiele zainteresowań, tak więc rzadko się nudzę. Jednak jak pogoda na dworze jest brzydka i jeśli nie można wybrać się na spacerek to

sięgam po dobrą książkę
maluję - ostatnio próbuje malarstwa olejnego, różnie mi wychodzi, ale jestem zadowolona ze swoich wypocin

No i zapisałam się na siłownię.Jestem z natury leniuchem, ale skoro juz zapłaciłam za ćwiczenia, to nie będę z nich rezygnowała Złośliwa
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Sro 29-05-2019, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj ja również no i siłownia by mi się przydała bo mam trochę kilogramów do zrzucenia i wydaje mi się, że samym bieganiem nie będę mogła ich zrzucić.

Jak jest mi nudno to albo czytam albo gram. Grywam od wielu lat w simsy, wiele osób narzeka na ostatnią część ale osobiście bardzo mi się podoba, dobrze, ze nie ma takich długich czasów ładowania jak to było w poprzedniej części.

No i zaczełam grać w Anno 1800:
https://zagrano.pl/anno-1800-pc/

Polecam jeśli lubicie strategie, jedna z lepszych gier ekonomicznych w jakie grałam.
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 10-06-2019, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o czas wolny to polecam spędzać go aktywnie na przykład jeżdżąc rowerem. Oczywiście o sprzęt trzeba dbać i tu z pomocą przychodzi ten sklep https://www.dobrerowery.pl/schwalbe który ma w ofercie wszelkie akcesoria do rowerów. Polecam się zapoznać i dobrać to co potrzeba tak aby spędzać czas rowerze bezpiecznie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Skocz do: