Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie gdy wam nudno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-08-2008, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnimi czasy to ja w ogóle nie wiem co to znaczy nuda... Przewraca oczami
I przyznam się, że z wieeelką chęcią bym się troszkę ponudziła. Bardzo szczęśliwa

A na nudę najlepsze jest FORUM!!! Cool

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 21-08-2008, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
A na nudę najlepsze jest FORUM!!! Cool

Forum jest dobre na wszystko, nie tylko na nudę! Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

hilary20

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-08-2008, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie internet , książka i tak sobie śpiewam czasem:DZłośliwaP
Piosenki Kasi Wilk:))
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 21-08-2008, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hilary20 napisała:

Piosenki Kasi Wilk:))

Bardzo lubię Kasię, tzn. jej piosenki Uśmiechnięta I też czasem sobie podśpiewuję Gwiżdżący
Powrót do góry

czorna81

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-08-2008, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie narzekam na nudę Uśmiechnięta majczęściej sprzątam robie coś dla siebie tj,kąpiel z muzyczka i lampka wina w wannie, dobry film lub internet itd Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś często się nudziłam, ale to chyba głównie przez to, że byłam strasznym leniem i nic mi się nie chciało robić Skonsternowana . Odkąd studiuje, nie nudzę się nigdy. Zawsze jest "coś" co muszę zrobić. A jeśli mam wolną chwile, to tak się nią cieszę, że aż nie wiem którą rzecz wybrać co mogłabym porobić. Teraz nawet obejrzenie czegoś w tv, wyjście z psem to jest mega frajda Bardzo szczęśliwa . Nauczyłam się doceniać wolny czas. Oj tak.

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie nudzę się zbyt często, bo mam wiele ciekawych rzeczy zawsze do zrobienia, a mało czasu wolnego. Ale ja już go mam, to siedzę na forum Śmiejąca się , rozmawiam z P., zajmuję się sobą:kąpiel, maseczka, balsam, paznokcie, robię biżuterię, czytam, oglądam filmy, robię jakieś porządki-uwielbiam coś układać i porządkować.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Buszuję w internecie albo sprzątam. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Reccane

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nienawidze sie nudzic. Wrr. A często tak mam. I wtedy własnie dopada mnie chandra bo mam czas na rozmyślania.Jednak staram sie z tym walczyc Uśmiechnięta najlepiej dobra ksiązka.Czas przy takiej książce leci moment. Spotykam sie tez z koleżankami,albo wybieram sie do najbliższej przyjaciólki na zwyczajną kawe i ploty Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 10-03-2010, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co sie da. Jak tylko troche sie nudze to czytam, forumuje albo ogladam polska telewizje. Jesli bardziej to sprzatam. Kiedys spotykalam sie z przyjaciolmi, teraz pozostal Skype... No i czasem grywam...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Kreska

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam czasu się nudzić - każdą wolną chwilę wypełniam - robię biżuterię, coś skrobię, lepię, szyję, rysuję, maluje paznokcie, czytam, forumuje, słucham muzyki - zawsze znajdzie się coś do zrobienia i na nudę braknie czasu Puszcza oko. Ostatnio dużo czasu zajmują mi też przemyślenia co do wykończenia i urządzenia domu Bardzo szczęśliwa

Podpis Zaręczyliśmy się 09.06.2007
Ślubujemy 17.07.2010
Powrót do góry

kb14

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kreska napisała:
Nie mam czasu się nudzić - każdą wolną chwilę wypełniam - robię biżuterię, coś skrobię, lepię, szyję, rysuję, maluje paznokcie, czytam, forumuje, słucham muzyki - zawsze znajdzie się coś do zrobienia i na nudę braknie czasu Puszcza oko. Ostatnio dużo czasu zajmują mi też przemyślenia co do wykończenia i urządzenia domu Bardzo szczęśliwa

Ja pododnie jak Ty Kreska, nie mam czasu się nudzić, zawsze coś jest w domu do zrobienia, poza tym slucham muzyki, czytam książki, siedzę w internecie, oglądam tv lub dvd.Interesuję się również robieniem zdjęć i kwiatami.Lubię spacery i przebywanie na łonie natury. Uff.. chyba wszytsko.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 12-03-2010, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedy dopada mnie nuda:

Sprzątam
Buszuję w internecie
Tworzę błyskotki
Czytam książki
Maluję paznokcie
Małe spa? (oczywiście w swojej łazience)
Tak więc zawsze coś się znajdzie Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

inwazja20 napisała:
Ale są takie dni że nic mi się nie chce robić a jednocześnie marudzę że się nudzę Puszcza oko też tak macie?

Oooj bardzo często Puszcza oko
Powrót do góry

pannaoliwia

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 04-05-2010, 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spię albo wymyślam motywy na moje nowe opowiadania Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Skocz do: