Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie gdy wam nudno?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 11-10-2010, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Układam puzzle, gram z synem w szachy to znaczy przegrywam z synem w szachy, oglądam filmy, szukam na allegro okazji, a teraz zapisałam się na kurs decoupage, więc jak się nauczę tej techniki będę pewnie wszystko oklejać Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Vacanza.

PostWysłany: Pon 11-10-2010, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Piszę na forum Złośliwa , czytam książkę, oglądam jakiś serial na DVD
Powrót do góry

raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 11-10-2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam czasu na nudę, zbyt wiele mam zainteresowań. Czasami, mając np. wolne dwie godziny, nie mogę się zdecydować co zrobić najpierw. Efekt jest taki, że puszczam muzę na maxa, czytając jednocześnie książkę, lub przeszukując czeluści neta. Za chwilę wyłączam kompa lub odkładam książkę, zamieniam płytę CD na koncert DVD i równocześnie przygotowuję się do wędkarskiej wyprawy. Albo rzucam wszystko i jadę polansować się na mieście hehe Bardzo szczęśliwa

Podpis Chrzanić podpis
Powrót do góry

foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 12-10-2010, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

raptor napisała:
jadę polansować się na mieście hehe Bardzo szczęśliwa

hi hi świetne Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Suzanna

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 24-10-2010, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj tak na nude najlepsze fora internetowe - to jest moje ktore to dziala tez na smutek s Uśmiechnięta
oraz telewizja i oglądalnie seriali na kompie. Zajmuje wtedy myśli i zapominam... Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 24-10-2010, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja albo gotuje(co lubie), robie sobie domowe spa albo komp czy dobra ksiazka Złośliwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Kadi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj znam to, ostatnio mam dużo wolnego czasu Uśmiechnięta jak się nudzę to zazwyczaj siedzę przed komputerem, czytam książkę, wyleguję się w łóżku lub ogarniam mieszkanie - zawsze jest coś do zrobienia..
Powrót do góry

Piwonia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Łóżeczko, laptop na kolona. Włączam sobie radyjko - reklama i zazwyczaj przeglądam zdjęcia. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nioma

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 7:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety ze względu na studia i pracę nie mam czasu na nudę. A tak miło by było trochę poleniuchować Uśmiechnięta
Powrót do góry

blinka89

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważnie oglądam jakiś program w tv, czytam gazety lub siedzę w necie. To chyba taki standard Puszcza oko

Podpis Kocham
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Abyss

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ktoś m kiedyś powiedział, że inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą. Uśmiechnięta Może jest w tym odrobina prawdy, ponieważ zawsze można znaleźć coś interesującego do robienia. Uśmiechnięta
Ja jak się nudzę to czytam, oglądam filmy, przeglądam różne strony w internecie, spotykam się ze znajomymi, rozmawiam z rodzicami. Uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

Marlenka76

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 27-11-2010, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nudno? a co to znaczy?
Są babskie fora, miliony nieprzeczytanych książek, tysiące artykułów, setki filmów i przede wszystkim DWIE prace magisterskie... :(
Powrót do góry

milka

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 27-11-2010, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie mam czasu na nudę... a chciałabym żeby mnie czasami dopadła Złośliwa

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Kobieteria

PostWysłany: Wto 30-11-2010, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Włączam ulubioną muzykę, fajny film, czytam wieści z forum, albo zabieram się za książkę, czy wychodzę na spacer, na spotkanie z Przyjaciółką, czy na pogaduchy do kumpel z pracy. Staram się nie nudzić, z reguły dość szybko znajduje sobie jakieś interesujące zajęcie.

Podpis Zaręczyny: 14.02.2008
Ślub: 30.09.2010
Poród: 05.03.2011
Córeczka. <3
Powrót do góry

brunecia

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 05-12-2010, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zawsze gdy odczuwam uczucie, że jest mi nudno od razu włącza się ostrzegawcza lampka w głowie "nudzi ci sie? wartało by się pouczyć a nie marnotrawić czas"....niestety Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Skocz do: