Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Doti1000pns

PostWysłany: Pon 28-01-2013, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubię się upijać, bo wolę mieć kontrolę nad tym co mówię i robię. Jak już mi się to zdarzy, to:
- dowcipkuję lub komentuję w sarkastyczny sposób;
- jestem bardziej gadatliwa niż zwykle;
- jak ktoś przyjdzie mi się pożalić to robię mu wykład i wszystko tłumaczę;
- mam o dziwo niezłe plany, a na rauszu wydaje mi się, że wszystko jest proste i mogę "góry przenosić";

Mam na szczęście mocną głowę i znajomi lubią ze mną pić, bo ponoć "fajny" ze mnie kompan (panuję nad wszystkim i pilnuję koleżanki). Wpadki też mi się oczywiście zdarzały np. całowałam się z przyjaciółką. Zszokowana

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aga81

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 28-01-2013, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja piję bardzo rzadko, ale jak już się upiję, to nogi zaczynają mi tańczyć same Uśmiechnięta wtedy cały czas bym tańczyła Uśmiechnięta i przy okazji staję się baaaardzo otwarta i duuuużo gadam Uśmiechnięta
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 05-03-2013, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Różnie bywa, ale przeważnie włącza mi sie bardzo dobry humor, gadam z ludźmi na jakieś bardzo ważne tematy, skacze, tańczę itd.
Przyznam się, że po pijanemu zdarzyło mi się całować z niejedną dziewczyną.Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: