Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ptycha

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:

* lapanie sie za telefon, dzwonienie po znajomych a rano lapie sie za glowe gdzie ja dzwonilam i co ja mowilam Małpa

Bardzo szczęśliwa Z tym dzwonieniem niezle, hehe. Moj znajomy z liceum kiedys zadzwonil do mnie pijany i rozmawial tylko po niemiecku. Ani jedno slowo nie padlo po polsku, tzn. tylko z mojej strony, bo ja po niemiecku ni w zab. Rozumiem prosta mowe, ale powiedziec nic nie umiem. Smiechu bylo, co nie miara. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe .. ja mam dziwny humor Przewraca oczami wale jakimiś tekstami, co mi ślina na język przychodzi...
i oczywiście jestem bardzo drażliwa.. coś mnie zdenerwuje i wygarniam... w związku z czym nie lubię pić ;p
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja rzadko doprowadzam do tego stanu, ale jak troszkę przesadzę to gadam i zbiera mi się na amorki. W damskim towarzystwie dostaję głupawki i smieję sieze wszystkiego.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 11-11-2006, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O jo... joj........ Język Stroi miny Język Gwiżdżący
Ja robię się bardzo rozrywkowa!!!!!
I to bardzo, zaraz mi pupka lata z prawej na lewo, tańce odchodzą takie że ho ho..... Tańczący Tańczący Tańczący
No i te super głupie pomysły.......!!!
Dobrze, że zawsze jest ze mną w takich ekstremalnych okolicznościach mój mąż, bo masakra by się działa!!!! Jesteś głupek Jesteś głupek Jesteś głupek

Dobrze, że zdarza się się to bardzo, bardzo rzadko! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 11-11-2006, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staje sie bardzo odważna. Każdemu jestem w stanie wtedy opowiedziać całe moje życie ze szczegółami. No i taniec oczywiście obowiązkowo. Bardzo szczęśliwa Czasem to robie takie rzeczy, że aż wstyd mówić Puszcza oko
Hmm, już nawet nie pamiętam kiedy byłam w takim stanie.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 11-11-2006, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gadam jak nakręcona, wszystko wszystkim tłumaczę z przekonaniem, że wiedzą o co mi chodzi Bardzo szczęśliwa Śmieję się dużo, głośno i w sumie niewiadomo z czego Złośliwa Jestem bardzo odważna i czasami mam głupie pomysły Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Anja

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 11-11-2006, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kolinka napisała:
ja rzadko doprowadzam do tego stanu, ale jak troszkę przesadzę to gadam i zbiera mi się na amorki. W damskim towarzystwie dostaję głupawki i smieję sieze wszystkiego.

mam tak samo Uśmiechnięta a prócz tego jestem dal wszystkich uprzedzająco wręcz miła i taka rozleniwiona...

Podpis Z wiekiem zrozumiałam Babę Jagę z "Jasia i Małgosi". Zbudowała sobie wymarzony dom, a bachory przylazły i zaczęły go jeść.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 12-11-2006, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj gadam glupoty, zbiera mi sie na amory albo padam po prostu i nawet sie nie myje Bardzo smutna
Rzadko mi jest bleeeee
Chyba mam mocna glowe, po tatusiu Puszcza oko
Powrót do góry

bubuś

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 19-11-2006, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzadko zdarza mi się wypić o tego jednego za dużo...ale jak już to mam tyle energii, że mnie nosi i robię się taka przytulanka:D. Chodzę i się kleję do każdej znanej mi osoby, potrafię też przetańczyć całą noc... Zresztą mam strasznie słabą głowę, więc u mnie ze wstawieniem łatwo Zakłopotana

Zmieniłam liczne błędy w pisowni. Przed napisaniem posta radzę skorzystać z opcji "słownik"- Agata
Powrót do góry

CyberMycha

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-07-2008, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Możecie mi wierzyć albo nie.. Ale ja nie wiem jak to jest być pijanym??? Hmmm... Myśli Pić nie piję, a jak już coś, to bardzo rzadko- jedno piwo, i na tym koniec.. Zakłopotana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 1:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja za to zaczynam byc bardzo szczera...Mowie co mysle o danych osobach...i jestem bardzo zadowolona.A na drugi dzien czesto zaluje...
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam identycznie jak Barbi Złośliwa Jeszcze się za bardzo kleję do facetów Zakłopotana
Ale już mi nie grozi bo nie piję Złośliwa
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbi napisała:
Ja za to zaczynam byc bardzo szczera...Mowie co mysle o danych osobach...i jestem bardzo zadowolona.A na drugi dzien czesto zaluje...

Też tak mam , a jak jeden za dużo , to opowiadam takie smutne historie które mi leżą na sercu. Za to jestem bardzo wesoła i lubię tańczyć. A bez alkoholu jestem poważniejsza.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Też tak mam , a jak jeden za dużo , to opowiadam takie smutne historie które mi leżą na sercu. Za to jestem bardzo wesoła i lubię tańczyć. A bez alkoholu jestem poważniejsza.

Upijam się bardzo podobnie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 09-07-2008, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak samo jak Arti zaczynam sie kleic do facetów Zakłopotana
Jak w "tym stanie" jest przy mnie mój P. to włącza mi sie "I love you" Złośliwa
A ostatnio az wstyd przyznac Zakłopotana
Rozpłakałam sie w ramiona mojemu P. i zaczełam gadać mu, ze on mnei nie kocha, że mnie zostawi, że mnie zdradzi Zakłopotana
Wypilam naprawde za duzo wtedy, od tego dnia juz nie pije! Złośliwa

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: