Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to niezły miałaś odlot Landrynka Bardzo szczęśliwa A Twoi współiprezowicze pewnie też mieli niezły ubaw Śmiech do łez

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio też miałam małą przygodę po pijaku, na szczęście bezpieczną, bo w domu.
Byliśmy razem z D. i znajomymi na imprezie, dużo tam nie wypiłam, wróciliśmy do domku ok. 1 i postanowiliśmy objerzeć film. Otworzyliśmi czekoladowy liker. Tak mi smakował, że wypiłam z trzy szklanki z lodem, ale chyba trochę za szybko, bo urwał mi się film i nawet nie miałam siły iść z salonu do sypialni. D. mnie prowadził, a na dodatek w łóżku ponoć opowiadałam mu takie rzeczyprzez parę dobrych godzin, że potem tydzień czasu śmiał się ze mnie Puszcza oko
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to widzę, że towarzysze zabawy mieli niezły ubaw po pachy Landrynko Złośliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 24-07-2008, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam spowolnione tempo w mówieniu, ale wtedy mi nic nie przeszkadza.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 24-07-2008, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj dziewczyny ubaw był niezły..tym bardziej, że dotąd mi to wypominają, a ja sama się z siebie śmieję do dzisiaj Uśmiechnięta
ale fajnie mieć takie wspomnienia, bo teraz raczej nie piję tyle, zęby się upić, więc nie ma takich ciekawych faz...aczkolwiek nie wykluczone może się zdarzyć jeszcze Uśmiechnięta
Powrót do góry

lumos

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pon 11-08-2008, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdażyło mi sie parę razy wymiotować, kiedy za dużo eksperymentów wypiłam. Zazwyczaj zaczynam jeszcze więcej gadać i włącza mi się "Jasiu wędrowniczek" wtedy mogłabym iść na pieszo do innego miasta Bardzo szczęśliwa
Nie przepadam za alkoholem, ale jak piję to z umiarem. Tego nauczyłam się z czasem Uśmiechnięta
Powrót do góry

magdakow

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 13-10-2008, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak wypiję za dużo to zdecydowanie nikt nie może za mną nadążyć hehe chyba mi to daje jakiegoś dopalacza bo mogę tańczyć do rana a potem w szpilkach iść piechotą przez pół miasta... No i śmieję się ze wszystkiego i wszystkich.

Dołączone po 1 minucie 24 sekundach:

A jak już z M. wrócimy do tego domu to robię się niegrzeczna Nieprzyzwoity

Podpis Thank God I'm a woman!

14.07.2005 Uśmiechnięta 14.07.2010
Powrót do góry

Milk

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 13-10-2008, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja za dużo gadam Uśmiechnięta Kiedyś miałam etap dzwonienia...włączały mi się darmowe minuty w telefonie Bardzo szczęśliwa

Jak pomieszam to szybko jest mi niedobrze i robię wstyd Zakłopotana

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

elek

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 25-10-2008, 11:30    Temat postu: Ja to lubie ale nie za często Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zaczełam chodzić częściej na imprezy i w stan ogólny mojego życia sie nie polepszył za dużo, jednak jak, jednak jak sie napije troszke za dużo to od razu jest dużo lepiej mam ochote robic wszystko od tanczenia na stole po rozmowy do 6 nad ranem. ogólnie wtedy czujesz, że żyjesz musisz się przejmowac niczym, dopiero rano jest niemiło jak wszystko sobie przypominasz Złośliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 25-10-2008, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj się upijam na wesoło. Najgorzej jest jak wychodzimy z T. i naszym wspólnym kumplem. Wtedy pijemy do momentu aż nam się pieniądze skończą, wracamy na pieszo do domu, po drodze śpiewamy co się da, krzyczymy i śmiejemy się w głos.
Kiedyś mieliśmy fazy na naciskanie domofonów w każdym bloku i kamiennicy i śpiewanie pieśni kościelnych przy tym. Śmiech do łez
Moje wyjścia swojego czasu musiały się kończyć obowiązkowo "Barką" ze wszystkimi zwrotkami. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 26-10-2008, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Milk napisała:
Ja za dużo gadam Uśmiechnięta Kiedyś miałam etap dzwonienia...włączały mi się darmowe minuty w telefonie Bardzo szczęśliwa

Ha ha ha skądś to znam. Najpierw opowiadam, plotę historyjki, potem przechodzę do wywodów filozoficznych a na końcu nie mam siły na dyskusje.
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tańczę albo śpię.
Zależy gdzie spożywam, jak nie ma muzyki to znajduję miejsce do spania i odpływam, nic mnie wtedy nie obchodzi...tak jakoś mam.

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co, mi się raz zdarzyło, żeby taśma mi się ucięła. Wtedy prawdopodobnie takie głupoty gadałam, że szok. Przewraca oczami

Ale tak to śpiewam, wygłupiam się, idę spać. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Milk

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio w jakiejś gazecie (chyba Cosmopolitan) przeczytałam artykuł o dziewczynie, która tak sie upiła, że nic nie pamietała. Obudziłą sie w hotelu, szybko sie obrała i wyszła. Schodząc po schodach przypomniała sobie że na tych schodach uprawiała seks.... Z pracy sie zwolniła, bo współpracownicy to widzieli, teraz boi sie ze w branży to się rozejdzie.

Dobrze, ze po pijaku ja tylko zaczynam dzwonić...

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 13-01-2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mogę napisac co ostatnio zrobiłam, bo na prawdę rzadko sięgam po alkohol a co dopiero w większych ilościach, ale na sylwestrze sobie pozwoliłam i skończyłam z moim facetem w samochodzie Jego kumpla. Takze na bazie doświadczeń wiem tyle że gdy wypije o jeden a dużo, jestem jeszcze bardziej zboczona niż normalnie Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

Skocz do: