Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Całkiem_Zwykła

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 08-12-2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Głupkowaty humor, buzia mi sie nie zamyka, włącza mi się szwędacz haha, czasami robie bleeeee ale to rzadko i hmmmm jestem wtedy taka całuśna ze ho ho Uśmiechnięta

Podpis =5 maj 2009 - Córunia- Julka= :*

=16 październik 2010 - Nasz Dzień= :*
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Santi

PostWysłany: Wto 29-12-2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gadam jakieś głupoty, bierze mnie na zbyt szczere wyznania, włącza mi się tryb " mam na wszystko teorie!", palę jak smok, mam ochotę na seks, jak coś piję albo jem - to jak świnka, wydaje pieniądze "nie wiem na co", daję zbyt duże napiwki...
na 2 dzień oczywiście tak strasznie żałuję Bardzo szczęśliwa nie moge się doliczyć na co na Boga wydałam tyle pieniędzy, głupio mi że się uzewnętrzniałam... Boże Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Pinessska

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 29-12-2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja gadam, gadam, gadam...... Uśmiechnięta i tańcze, tańcze, tańcze.... Uśmiechnięta

Podpis Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość

Sierpień 2009* Nasze Szczęście
Powrót do góry

Santi

PostWysłany: Sro 30-12-2009, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Parę razy zdarzyło mi się tańczyć po pijaku.. Normalnie raczej jestem daleka od tańców (jestem chyba z drewna) ... no tak tańcze tańcze... koleżanki na 2 dzien powiedziały mi że jeszcze nigdy nie widziały takiego idiotycznego tańca i że trochę osób się śmiałoBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

bwg

PostWysłany: Wto 05-01-2010, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przytulam się i z dużą ilością osób się zapoznaje ;d
Powrót do góry

nieśmiała9000

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- mówię to co myślę,
- jestem bardziej czuła,
- tulę się do chłopaków,
- piszę SMSy do znajomych
- śmieję się głupio,
- język mi się plącze.
A rano wszystko pamiętam.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- Jestem dużo bardziej wylewna
- dużo się śmieję i tańczę
- dużo mówię i nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktu
- podobno pocieszna jestem
Powrót do góry

Lusena

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- Jestem bardziej gadatliwa niż normalnie
- udowadniam wszystkim, że mam we wszystkim rację
- tańczę (chociaż na trzeźwo mam dwie lewe nogi)
- kleję się do męża
- śpiewam oh
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 06-01-2010, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja co prawda rzadko ostatnio piję, ale ze mną to różnie bywa. Czasem jestem zabawna, a czasem agresywna, nawet dwa razy w życiu uderzyłam nieznajomych chłopaków w twarz Zakłopotana .
A jeśli mam dobry humor to dużo gadam, jestem szczera do bólu i ciągle się śmieję Uśmiechnięta.
Powrót do góry

martini_forever

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 10-01-2010, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe ja mam tak samo jak koleżanka wyżej, z tą agresywnością. Mi się chyba to nawet więcej razy niż dwa zdarzyło.. Zakłopotana I tak jak pisałam, że wydzwaniam po ludziach, w Sylwestra mnie to spotkało. Masakra. Jak się obudziłam i sprawdziłam ostatnio wybierane śmiałam się sama z siebie, i dycha w plecy Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa

Podpis `Ale marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę - nazywamy to nadzieją...
Powrót do góry

emylli

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 13-01-2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lusena napisała:
- Jestem bardziej gadatliwa niż normalnie
- udowadniam wszystkim, że mam we wszystkim rację
- tańczę (chociaż na trzeźwo mam dwie lewe nogi)
- kleję się do męża
- śpiewam oh

Skądś to znam, a jak mi się coś jeszcze uzdura to nie ma zmiłuj... zamęczyć mogę. I jeszcze czasem miewam napady wylewnej sympatii do wszystkich. Najgorzej.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiero niedawno zauwazylam ze po pijaku lapie aparat i roboie duuuzo fotek. Śmiejąca się Jakas dziwna chyba jestem. Zakłopotana
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam zadziwiajaca latwosc w nawiazywaniu kontaktow, jestem super szczesliwa i kooooocham tanczyc. Ale po nastepnym kieliszku jestem do uspienia Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 14-01-2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy od stopnia upojenia Cool

-rozmowna baaardzo - robię z siebie zazwyczaj głupka
-odważna - zawieram nowe znajomości bardzo łatwo
-bierze mnie na poważne rozważania życiowe albo jakieś ploty
-tańczę - dużo
-ciągnie mnie do fajek - ale rzucam teraz
-bleeee to tylko w skrajnych przypadkach, może ze 2 razy się zdarzyło
-urwany film to całkiem niedawno mi się przytrafił po raz pierwszy Zszokowana

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Magdalenaaa

PostWysłany: Sob 23-01-2010, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po procentach zazwyczaj tańcze disco polo.Choc normalnie nie lubię takiego gatunku muzycznego. Zszokowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: