Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nawet po minimalnej ilości alkoholu nawijam jak katarynka. Jak wypiję troszkę więcej to plącze mi się język, śmieję się ze wszystkiego i generalnie "niech wiruje cały świat" Bardzo szczęśliwa ale nie piję dużo alko, jak wychodzę gdzieś, ze znajomymi wystarczą mi dwa piwka do szczęścia. Już chyba jestem za stara na upijanie się....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 27-02-2012, 1:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po alkoholu:
- Dużo gadam, jestem odważniejsza i nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z obcymi lub mało znanymi osobami.
- Często jestem mega szczera i potrafię wywalić kawę na ławę Złośliwa (ale nigdy nie powiedziałam czegoś, czego na drugi dzień bym żałowała).
- Mam bardzo dobry humor i z reguły ogromną ochotę żeby potańczyć. Puszcza oko
- Do tego jestem bardzo poukładana, staram się ogarniać wszystko co się wkoło dzieje, pilnuję kasy i wszystkiego innego. Złośliwa
- Jestem GŁODNA!!!!!!!!

Co do "jednego kieliszka za dużo":
- Oparłam się dłonią o rozgrzaną płytę piekarnika elektrycznego (ałaaa...)
- Wpadłam na pomysł, że trzeba ugotować jajka na twardo. Wrzuciłam jajka do wody i po 5 minutach stwierdziłam, że już na pewno są gotowe (Złośliwa), a więc wyciągnęłam je z wrzątku... gołą ręką! (AŁAAAAA....)
- Czułam, że nie dobiegnę do łazienki (paw), więc pobiegłam na balkon. Pod balkonem stał samochód sąsiada... Torba na głowie
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 08-04-2012, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jak wypiję trochę więcej to automatycznie muszę porozmawiać z mamą i najlepiej to mi zabrać telefon bo dzwonię niezależnie od godziny Złośliwa.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

lenkao

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Nie 09-09-2012, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wtedy bardzo często zdarza mi się napisać do chłopaka, który mi się podoba lub byłego. Jakieś głupie smsy. Przez co się nieraz skompromitowałam. Skonsternowana Poza tym mam bardzo dobry humor, ciągle się śmieje jak jakaś idiotka.

Podpis Życie niesie wiele możliwości, pozostaje tylko mieć odwagę.
Powrót do góry

raflo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 10-09-2012, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam spacery po alko Bardzo szczęśliwa mógłbym chodzić godzinami. Złośliwa
Powrót do góry

ulalenka

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hahahahah.Dobre jak w sumie nigdy nie jestem pijana ale jak jestem pod lekkim wpływem to mam glupkwaty humor dlatego generalnie nie piję.
Powrót do góry

julbil

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Standardowo- dużo tańczę, żartuję, a jak jest naprawdę źle to po prostu idę spać. Mało ekstremalnie Puszcza oko Choć w czasach liceum podejmowałam się rywalizacji, chętna byłam do większości zawodów Puszcza oko.

Podpis Popdis? Nieczytelny Puszcza oko
Powrót do góry

misia-kotka

PostWysłany: Sro 12-09-2012, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zazwyczaj lubię tańczyć, podobno jestem bardziej śmiała i więcej się odzywam. Oprócz tego lubię spacery (oczywiście jeśli mam jeszcze na to siłę) podczas których mogę rozmawiać na każdy temat. Czasami zdarza mi się rzucić na jakiegoś chłopaka, który mi się podoba, ale na trzeźwo nie miałabym odwago tego zrobić.
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 1:10    Temat postu: Ja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co robie?
Ja potrafie dosc duza ilosc przetrawic wiec nieczesto bywam pijana.
Ja mam zawsze dobry humor po alkoholu Bardzo szczęśliwa
Wiele zalerzy od tego gdzie jestem i z kim. W sumie nie robie niczego czego bym i po trzezwemu nie zrobila.

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Powrót do góry

jotemka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 10-10-2012, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Padam na łóżko i chrapię. Bardzo szczęśliwa

Podpis ukryty
Powrót do góry

sweetheart

PostWysłany: Sro 17-10-2012, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zwykle gadam jak nakręcona. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Prinzesska29

Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-10-2012, 16:21    Temat postu: Ja Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tancze , czasem na stolach lub rurce:

Podpis Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.
Powrót do góry

Morgan

PostWysłany: Pią 16-11-2012, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja, podobno jestem strasznie rozgadana, śmieszna. Często też mam ochotę na sex.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 16-12-2012, 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po pijaku lubię śpiewać. Niestety nie mam pięknego głosu, więc współczuje znajomym.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

majowa

PostWysłany: Sob 19-01-2013, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA z kolei mówię baardzo dużo, jestem baardzo odważna Uśmiechnięta i bardzo pewna siebie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: