Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robicie po pijaku?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 11:19    Temat postu: Co robicie po pijaku? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co robicie jak wypijecie o jeden kieliszek za dużo? Skołowany
No -przyznawać się Nieprzyzwoity .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Elize

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Struty Czasem zbiera mi sie na BLEEEEEEE... Zakłopotana
Ale rzadko Zakłopotana oj rzadziutko pije Zakłopotana
I wtedy to dopiero gęba mi sie nie zamyka Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gadam głupoty Zakłopotana
ale kiedy to było... jakieś dawne czasy Niezdecydowana
w ogóle mam słabą bardzo głowę, przy odpowiedniej pogodzie wystarczą dwa piwka i jestem już mocno zakręcona Cool

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

esme

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gadam,jak wypije tak rozsadnie to zdarza mi sie jeszcze mowic z sensem,ale jak o ten jeden kieliszek za dużo...nie moge sie zmusić żeby zamilknąć...i śmieje się ze wszystkiego Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam badzo słabą głowę i już po jednym piwie robię się bardziej gadatliwa niż zwykle.
Po dwóch piwach śmieję się jak głupi do sera.
Po trzech piwach muszę iść koniecznie spać.
A więcej niż 3 piw nigdy nie wypiłam więc wolę sobie nie wyobrażać co by się ze mną wtedy działo.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już mi się dawno nie zdarzyło upić na maxa. Ale zazwyczaj jak wypiłam o ten "jeden" za dużo to zaraz gdy zaczynałam mieć problemy z mówieniem kończyłam rozmowy i czekałam aż otrzeźwieje troszkę Cool Wszystko zniosę ale nie plączący się język Zakłopotana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gadam, cieszy mnie absolutnie wszystko, przytulam się (dużo i w zasadzie do każdego, kogo znam Bardzo szczęśliwa ). Generalnie robię się baaaardzo towarzyska Zakłopotana

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry

kasieńka13

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a mi sie zdarza zastanawiac nad swoja orientacja seksualna Zakłopotana
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 05-10-2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie wszyscy poznają, że już mam dość alkoholu po jednej rzeczy: zaczynam zapominać jak kto ma na imię Uśmiechnięta Kiedyś nie pamiętałam imienia własnej siostry.
Ale szczerze powiedziawszy takie stany mam bardzo rzadko i nawet nie pamiętam kiedy ostatnio byłam pijana- taka ze mnie porządnisia Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 06-10-2006, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gadam głupoty, plącze mi się język - nie znoszę tego.
W mocniejszym stadium mówię po angielsku - świetnie mi wtedy idzie- ale już dawno nie osiągnełam tego stadium Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Sob 07-10-2006, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie pamietam, kiedy bylam ostatnio pijana. Lubie piwo, ale nie w nadmiarze, bo mi szkodzi. No i nie podoba mi sie faza po alkoholu. Ludzie zwykle zaczynaja sie przekrzykiwac, sprosno i glupio zartowac, jakos mi nie pasuje ten klimat. Upijalam sie i upadlalam, jak bylam nastolatka. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 07-10-2006, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dawno nie sprawdzałam, ale bywam na ogół mocno gadatliwa, przytulaśna i uwielbiam doradzać innym snując filozoficzne teorie. Bardzo rzadko jestem agresywna. Na ogół staram się położyć spać, choć w wannie ( tylko raz mi się to zdażyło!) może się to źle skończyć. Nigdy nie wsiadam za kółko nawet po jednym piwie, ani na drugi dzień po "ciężkiej" imprezie.
Tak na marginesie, co myślicie o pomyśle na nocną prohibicję?
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Sob 07-10-2006, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja gdy wypiję to śmieję się z niczego, świat jest od razu w różowych barwach, a i koniecznie potrzebuję eskorty do domu i to tylko po góra 3 piwach o drinkach nie wspomnę Zakłopotana
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 07-10-2006, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ponieważ z alkoholu akceptuję prawie wyłącznie piwo -w zasadzie nie zdarze mi się zbyt dużo wypić...po prostu się nie da i przyjemnie jest sączyć powoli 1 czy 2 piwa... ; ale kiedy tak się zdarzy to po prostu idę spać - nikomu staram się nie dokuczać, schodzę wszystkim z drogi - bo wydaje mi się, że wszyscy widzą że zachowuję się inaczej...
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

* smieje sie niewiadomo z czego
* buziaczki, przytulance ze znajomymi
* wyznania w stylu " Jak ja Cie lubie"
* szczera do bolu
* lapanie sie za telefon, dzwonienie po znajomych a rano lapie sie za glowe gdzie ja dzwonilam i co ja mowilam @

Ostatnio zmieniony przez Jewel dnia Czw 26-10-2006, 16:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: