Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co sadzicie o takim facecie?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greezle

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 19:37    Temat postu: Co sadzicie o takim facecie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam

Co sadzicie o faceci 205 cm wzrostu 145 kg wagi - nie jakis spaslak po prostu lata silownii (bez zadnych sterydow). Czy to go dyskwalfikuje w Waszych oczach czy jest in plus?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli tobie się podoba to nasza opinia nie powinna być ważna. Puszcza oko O gustach sie nie dyskutuje. Ty go znasz, ty go widzialas i tylko ty mozesz go ocenic.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 19:58    Temat postu: Re Co sadzicie o takim facecie? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Greezle napisała:
Czy to go dyskwalfikuje w Waszych oczach czy jest in plus?

A po co Tobie nasza opinia?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Greezle

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy mnie sie podoba? Bardzo szczęśliwa ?? Ja nim jestem. Wiec prosze o opinie kobiety.
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zawsze będzie zależało od kobiety. Jedne lubią tak zwanych "panów z siłowni", inne wolą chudzielców, jeszcze inne misiaczków, a ja lubię normalność. Nie zniosłabym, gdyby mój facet przesadnie o siebie dbał dla wyglądu, a nie dla kondycji. Tak więc jakaś siłownia i odżywki odpadają, chyba, że by naprawdę to lubił. Wolę jednak panów co wyrobili sobie kondycje na boisku czy grając w jakieś gry zespołowe, biegając po parku, niż tych z bieżni i od ciężarów. Choć kiedyś, miałam taki etap w życiu, gdy imponowali mi mężczyźni co często bywali na siłce. Nawet z takim byłam, ale wtedy byłam kilkunastoletnią gówniarą, która nie wiedziała jeszcze co w życiu jest ważne, a przynajmniej dziś tak na to patrzę.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wygląd faceta nie przekreśla Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika - Oczywiście, że nie. Mnie bardziej chodziło o mentalność. Ci, których ja znałam i którzy na siłownie chodzili, to zazwyczaj byli narcyzi zapatrzeni w siebie i nie było z nimi tematu innego niż siłownia. To z ich hobby przeradzało się w ich obsesję. Fajnie mieć przy boku mężczyznę, który o siebie dba, sama nie zniosłabym u boku faceta, który ma całkiem w dupie jak wygląda, co na siebie ubierze i kiedy się ostatnio mył, ale przy boku takiego typowego Kena też bym się nie chciała znaleźć. Jednak najważniejsze jest zachowanie, jego podejście, charakter.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wszystko o naszych mężczyznach Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: