Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zamiast slodkiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 08-09-2011, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pożyteczny artykuł. Uśmiechnięta Ja najczęściej zastępuję suszonymi lub świeżymi owocami albo jem jakiś jogurt. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Divergent

PostWysłany: Sob 15-03-2014, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo przydatne informacje. Ja lubie zamiast slodyczy wlasnie owoce, albo jogurt. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A da się przegiąć z owocami? I jak to jest z brzuchem po nich? Wywala?
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa na pewno się da. Trzeba ograniczać niektóre z wysokim indeksem glikemicznym jak np. winogrona. Poza tym też niektóre owoce są ciężkostrawne- nie można jeść np. jabłek na noc. Więc to też trzeba rozsądnie.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Gizmowa na pewno się da. Trzeba ograniczać niektóre z wysokim indeksem glikemicznym jak np. winogrona. Poza tym też niektóre owoce są ciężkostrawne- nie można jeść np. jabłek na noc. Więc to też trzeba rozsądnie.Uśmiechnięta

Jabłka to w ogóle są dla mnie za ciężkie, winogrono też, to fakt.
Ale takie właśnie pomarańcze czy banany?
Zapomniałam o indeksie, muszę sobie zerknąć, dzięki. Uśmiechnięta

Uwagi  Nie ma takiego słowa jak 'winogron'!!

gieniusia.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa pewnie, ze sie da. Banany mimo, ze zdrowe to kaloryczne, winogrona, jablka naladowane cukrem a niespalany cukier to wiadomo tluszczyk.
Wszystko z umiarem, nawet zdrowe zarcie. Puszcza oko

Jablka ciezkostrawne? Nie slyszalam, ja jablko wlasnie po obiedzie, jako ostatni posilek jem i nie mam problemow. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Jablka ciezkostrawne? Nie slyszalam, ja jablko wlasnie po obiedzie, jako ostatni posilek jem i nie mam problemow. Puszcza oko

Mnie się wydaje, że ciężkostrawność owoców to indywidualna sprawa, oprócz oczywistych prawda, które dłużej się trawi, a które krócej.
Dla mnie jabłko jest super wyjściem, jak wieczorem jestem głodna, a jestem po kolacji. Banan najlepiej rano albo po treningu, jak chcę coś zjeść na szybko.
Winogrono od święta, podobnie brzoskwinie i nektarynki, bo czuję się po nich ciężko i mam wywalony brzuch. Za to za truskawki dałabym się pokroić, mimo że też mam brzuch wielki. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zjem jedno jabłko i mam od razu wywalony brzuch, syta faktycznie jestem długo, ale co z tego, jak mam wrażenie, ze zaraz pęknę? Niezdecydowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Ja zjem jedno jabłko i mam od razu wywalony brzuch, syta faktycznie jestem długo, ale co z tego, jak mam wrażenie, ze zaraz pęknę? Niezdecydowana

I po slodkich i po kwasnych tak samo? Mnie po kwasnych zgaga smali. Niezdecydowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 07-04-2014, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do tego wywalania brzucha to chyba indywidualna sprawa. Zarowno owoce jak i warzywa mogą to powodować u jednych, a u drugich nie. Uśmiechnięta Ja raczej tego nie zaobserwowalam u siebie, ale moja mama ma tem problem.
Powrót do góry

emilia111

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-04-2014, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja myślę, że jestem uzależniona od cukru. Smutna Nie jestem otyła, ale mogłabym jeść tylko słodkie cały dzień. Jeśli nie zjem choć 2 razy dziennie czegoś słodkiego, nie mogę przestać o tym myśleć... Boję się, że na dłuższą metę takie odżywianie nie wpłynie w przyszłości dobrze na moje zdrowie...
Powrót do góry

dietetyczka_Kasia

Zodiak: Panna

PostWysłany: Pon 29-09-2014, 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super art! Trzeba promować zdrowe, świadome odżywianie!

Podpis jeżeli dieta, to tylko zbilansowana!
Powrót do góry

sweetorange

PostWysłany: Czw 23-10-2014, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jabuszka Uśmiechnięta
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Czw 13-11-2014, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suszone morele.
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Sro 26-11-2014, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od kilku dni zajadam się ananasem. Znając życie będę to robiła aż mi nie wyjdzie bokiem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: