Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zamiast slodkiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chanel

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 08-12-2014, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcześniej pochłaniałam tonę czekolady i michałków. Podejrzliwa Owoce z nutellą, ciasta z kremem i polewą, lody ze wszystkim co się tylko dało, batoniki itd. Skończyło się tak, że po uzależnieniu od milki z dużymi orzechami uczuliłam się i na czekoladę i na orzechy- bywa tak jak się je dwie tabliczki dziennie:-p We wrześniu okazało się, że nie mogę jeść lodów ze względu na nogi Smutna
Teraz jem owoce i warzywa. Najczęściej banany, pomelo, kiwi i pomarańcze a z warzyw marchewka. Podjadam pestkami z dyni, zupą z dyni i migdałami, jogurtami no i od czasu do czasu paluszkami. I nie to nie zastąpi mi słodyczy. Smutna Choć już się przyzwyczaiłam.
A co do jabłek, ludzie z wrzodami lub nadżerką nie powinni ich jeść :-p

Podpis "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód." Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

lusia28

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 28-04-2015, 6:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spróbuj trufle z daktyli i kakao i kokosa wszysystko do blendera i blendujemy na koniec robimy kulki i optaczamy w kakao
Powrót do góry

Gocha26

PostWysłany: Czw 30-04-2015, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja też uwielbiam słodycze, ale jeśli nie chcesz ich jeść to możesz zastąpić je owocami. Kiedyś jak byłam na diecie kupowałam i żułam gumy różne smaki typu orbit, mają mało kalorii i są słodkie potem ochota mi przechodziła jak taką gumę porzułam.
Powrót do góry

kkarola

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 04-05-2015, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jem zamiast słodyczy jogurty owocowe, jabłka i banany. A przynajmniej staram się zastępować tym słodycze (nie zawsze wychodzi Uśmiechnięta)
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakieś warzywko np. marchewki, owoce, orzechy, chlebki ryżowe, masło orzechowe, gorzką czekoladę...
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 03-09-2015, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może łyżka miodu? Orzechy są bardzo kaloryczne, wafle to same węglowodany Uśmiechnięta.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Malwina...

PostWysłany: Pon 07-09-2015, 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rzadko chce mi się słodkiego, ale jak już to jogurt z owocami. Ostatnio też znalazłam przepis na "ptasie mleczko". Jest kilka wersji,ja zrobiłam taką z serka homogenizowanego naturalnego. Trzeba podgrzać wraz z odrobiną mleka skondensowanego niesłodzonego light, dodać żelatynę, można ubić żeby spienić, do tego stewia do smaku. Zrobiłam jeszcze polewę z gorzkiej czekolady (+ stewia). Bardzo szczęśliwa

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry

maniaa

PostWysłany: Pon 02-11-2015, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest wiele przepisów na ciasto, które są zdrowie i nie używa się cukru i margaryny
Powrót do góry

madziala

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-11-2015, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może gorzka czekolada? Jej smak jest ciężki na początku, później ciężko zjeść normalną czekoladę- jest zbyt słodka!
Powrót do góry

Marzanna25

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owoce! Polecam Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z reguły nie jem słodkiego Uśmiechnięta i mnie do niego nie ciągnie wole zrobić sama batoniki białkowe albo z owsianki.
Powrót do góry

mineralna85

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sro 16-03-2016, 10:16    Temat postu: Nie jem słodkości Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam czekoladę i inne słodkości, ale staram się szukać zastępstwa. Chociaż wiadomo, że czasem najdzie mnie ochota na mufina Uśmiechnięta Robię ciasteczka owsiane ze słodzikiem. Piję koktajle Blue Nature, mają czekoladowy smak, a są zdrowe. Wczoraj robiłam ciasto "czekoladowe" z kakao i czerwonej fasoli. Zależy ile masz czasu, ale może poradzić sobie z tym Uśmiechnięta
Powrót do góry

Asteriah

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O rany, ciasto z fasoli moim zdaniem - okropne. Może nie trafiłam na przepis, ale zupełnie mi nie smakowało. Lubię baton o smaku sernika ze Smartfood, ale to też raz na jakiś czasu. Około 100kcal na całość, a sporo białka Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lingea

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 31-10-2016, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owoce, albo zdrowe odpowiedniki Uśmiechnięta mozna sobie tez takiego fit boxa zamowic i co miesiac jakeis zdrowe rzeczy i przepisy dostajesz
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 01-11-2016, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie musisz ograniczać się do owoców jako zamienników. W necie można znaleźć sporo ciekawych przepisów na słodycze ze zdrowych składników. Polecam blog Marty Henning, ona zamieszcza właśnie takie receptury + tworzy na fb grupy, które motywują się do ograniczenia słodyczy w diecie Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: