Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zamiast slodkiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena87

PostWysłany: Pon 07-11-2016, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owoce albo orzechy, no i pilnuję by dużo wody pić. Ale i tak nie raz wolę jednak coś słodkiego. Gorzej bo mnie w ciąży tak na słodkie wzięło i dalej trzyma, a kiedyś w ogóle mogłam nie jeść
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 12-11-2016, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na napady słodkiego głodu też jest dobra porcja odżywki białkowej. Szejk z niej jest pyszny, słodki, a poza tym dostarczamy protein Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

misiax

PostWysłany: Sro 16-11-2016, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie suszone owoce są strzałem w dziesiątke, mega polecam Uśmiechnięta
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 20-01-2017, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio zaczelam robić własne batoniki tym razem nie białkowe a zbożone i jest to idealna moim zdaniem przekaska miedzy posiłkami
Powrót do góry

Marqret

PostWysłany: Pon 13-02-2017, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Owoce i ciasteczka owsiane, najlepiej te, które samodzielnie zrobimy w domku, bez cukru!
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pon 20-03-2017, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie na te wszystkie suszone owoce trzeba uważać poniewaz czasami maja o wiele więcej kalorii niż sądzicie.... Czytajcie etykiety poniewaz niektóre są nieestety ale słodzone. A takich nie powinniście jeść.

Sama staram się zdrowo odżywiać . Ale moja dieta nie jest tak restrykcyjna. Jestem zdania, że warto jest raz na jakiś czas pozwolić sobie na coś słodszego ( inaczej mozna byłoby zwariować). Lubię sobie kupić czekoladę gorzką ( zwykle wybieram ta od Wedla). Dzisiaj w ramach poniedzialku kupiłam sobie jednak nadziewana toffi:
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 29-03-2017, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zrobiłam kulki rafaello w wersji fit z kaszy jaglanej. Bardzo dobre no i niskokaloryczne. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też robiłam te kuleczki - są przepyszne i faktycznie smakują jak rafaello! A kaszę jaglaną ugotowałam w mleku kokosowym, więc ich smak był jeszcze bardziej podkręcony.
Powrót do góry

Beatka878

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 26-05-2017, 17:29    Temat postu: Co zamiast słodkiego Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamiast czekolady i batoników kupuję ostatnio orzechy włoskie w karmelu /reklama/. Połączenie zdrowej przekąski ze słodyczą Bardzo szczęśliwa rewelacją jak dla mnie!
Powrót do góry

Maggie

PostWysłany: Wto 20-06-2017, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamiast słodkiego jem suszone owoce Uśmiechnięta
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 28-09-2017, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamiast myslec o slodyczach lepiej sie czyms zajac, szybko mozna wtedy o nich zapomniec.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: