Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Co zamiast slodkiego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EugeniaFil

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 22-06-2018, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gorąco polecam trenera i dietetyka mgr Igora Mieńkowskiego

Przez całe swoje życie miałam problemy z nadwagą. Ważyłam 120 kilogramy i nie mogłam schudnąć chociażby o 5 kilo. Wtedy trafiłam na jego stronę (przeczytałam taką samą opinię, jak teraz piszę). Było dużo zwątpień, ale podjąłam decyzję że kupię pakiet „Dla kobiet”. Zaczynając, dużo się martwiłam: „Co pomyślą inni? Wyrzuciła baba 100zł na wiatr…”. Ale już po tygodniu zobaczyłam wynik i nie patrzyłam na opinię otoczenia. Pan Igor Mieńkowski zmienił moje życie, bo teraz, po pół roku ważę 70 (ze swoimi 180cm jestem prawie szczupła). Jestem jeszcze na drodze do wymarzonego ciała, ale to co osiągnąłam jest wspaniałe. Gdy też chcecie zmian w życiu to jest jego strona: /reklama/
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Marta161

PostWysłany: Nie 05-08-2018, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubiłam słodkości, najbardziej i najchętniej to jadłam czekolady i wszelkie ciasta z dużą ilością bitej śmietany. Na początku wszystko było ok, ale z czasem mój organizm zaczął wariować i raz się pojawiło wzdęcie, później zaparcie a z czasem to miałam wrażenie że coraz częściej mnie one męczą. Wiem, że nie dbałam szczególnie o too jem i jak jem i stąd te problemy. Nie czekałam jakoś długo tylko wybrałam sie do apteki w celu zakupu jakiegoś dobrego środka na te problemy trawienne. Pani najbardziej polecała mi Intestę i z nią też stamtąd wyszłam.
Powrót do góry

patrycjuszka

PostWysłany: Czw 16-08-2018, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja słodyczy jeść nie mogę, bo zaraz mam zatwardzenie i mam straszne wzdęcia do tego, dlatego moja dieta jest bez słodyczy i bez owoców, jedynie jeśli juz to warzywa, kasze ryż etc. Dodatkowo tez stosuje preparat intesta, bo mam do tego stopnia wrażliwe jelita,że jak tylko cos zjem słodkiego to zaraz zaparcia, a intesta świetnie mi to reguluje
Powrót do góry

zrzucbrzuch

PostWysłany: Pią 14-09-2018, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Można zrobić swoje zamienniki słodyczy Uśmiechnięta Mam parę takich przepisów na blogu na przykład na zdrowego batona daktylowego :

Potrzebujemy :

15 suszonych daktyli bez pestek
6-8 łyżek mleka migdałowego *
4 łyżki masła orzechowego (naturalnego, bez soli i cukru)*
1 miarka odżywki białkowej *
Ekstrakt waniliowy - opcjonalnie
3 posiekane kostki gorzkiej czekolady
1 łyżka kakao

* Mleko migdałowe możemy zastąpić innym mlekiem lub nawet wodą.
*Masło orzechowe możemy zastąpić migdałowym i możemy zrobić je sami. Do młynka do kawy wsypujemy garść orzechów/ migdałów blanszowanych i miksujemy na papkę. Na koniec dodajemy ciut oleju lnianego, aby nadać masłu pożądaną konsystencję. Można troszkę dosolić i gotowe!
* Odżywkę białkową można zastąpić jakimkolwiek produktem sypkim: np. mąka migdałowa, kokosowa.

Jak to zrobić:

Daktyle rozdrabniamy na miazgę w młynku do kawy/ mikserze. Dodajemy masło orzechowe, odżywkę białkową,kakao i dokładnie mieszamy. Stopniowo dodajemy mleko migdałowe (konsystencja masy ma być dość zwarta). Na koniec dodajemy posiekaną czekoladę i ew. ekstrakt waniliowy. Jeszcze raz dokładnie mieszamy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: