Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zgubiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perfacja

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy mam problem lub jestem w stresie zdarza mi się mieć głowę w chmurach.
Kiedyś zostawiłam w sklepie teczkę z ważnymi dokumentami m in. aktem własności mojego mieszkania!!!

Na co dzień jednak staram się być skupiona i nie gubić ważnych rzeczy
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Salwa

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

.

Podpis  Czas nas uczy wiele...
Zwłaszcza cierpliwości i szacunku.

Ostatnio zmieniony przez Salwa dnia Pon 06-09-2010, 19:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Gaja_a

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 29-06-2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Salwa napisała:
Kilka dni temu kartę kredytową..... Smutna

Zastrzegłaś ją szybko ?

Mi się nic nie zdarzyło zgubić... nie przypominam sobie.
Powrót do góry

Salwa

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

:

Podpis  Czas nas uczy wiele...
Zwłaszcza cierpliwości i szacunku.

Ostatnio zmieniony przez Salwa dnia Pon 06-09-2010, 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

daria1980

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tragedia... Ja kiedyś zgubiłam telefon Przewraca oczami
Powrót do góry

Ania8228

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zgubiłam teczkę z moimi CV, a poza tym generalnie zapominam gdzie coś położyłam i przy wychodzeniu zawsze jest gorączkowe szukanie tego, tamtego, siamtego....
Zgubiłam też gdzieś swój styl, bo nie wiem czy mam się tak ubrać, żeby się spodobać tym do których idę pytać o pracę, czy mam się podobać sobie, czy kolory bure czy tęczowe...

Najwyraźniej w wojażach po Mazowszu zgubiłam gdzieś głowę Bardzo smutna

Podpis Cuda się zdarzają Super!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

marta83

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 30-06-2010, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja gubię wszystko, ciągle... już sama nawet nie pamiętam co i ile tego było. Ale chyba najbardziej zapamiętałam jak jakieś dwa lata temu dostałam od dyrektorki w pracy stosik papierów i dokumentów, które miały mi posłużyć za ściągę w pracy, a ja jeszcze tego samego dnia zastawiłam to wszystko w sklepie (oczywiście dokumenty były do zwrotu) Uśmiechnięta najbardziej pamiętam jak po ładnych kilku godzinach zorientowałam się, że nie mam teczki z dokumentami i próbowałam sobie przypomnieć co z nią zrobiłam. całe szczęście odzyskałam wszystko, ale stres miałam nieziemski.
A i jeszcze jedna rzecz, którą zgubiłam i nie mogę tego sobie podarować to złota bransoletka, którą dostałam na 18- nastkę. Bardzo długo jej nie nosiłam bo nie przepadam za złotem i jak już któregoś dnia postanowiłam się wystroić w złoto to ją po prostu zgubiłam Smutna

Ale jeżeli chodzi o rzeczy zagubione to mogłabym wymieniać godzinami Uśmiechnięta więc może na tym poprzestanę.
Powrót do góry

moreover

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio gdzieś zgubiłam okulary przeciw słoneczne. Już nie raz zdarzało mi się że zostawiłam je gdzieś, ale w miarę szybko się orientowałam i udawało się je znaleźć bądź odzyskać. Tym razem przepadły.... A tak je lubiłam Smutna
Powrót do góry

yakamoz

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-07-2010, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co sobie przypominam a co mnie dotknęło to zguba portfela w listopadzie. A najgorsze jest to, że było tam mnóstwo zdjęć i mój kalendarzyk miesiączkowy z dwóch lat Przewraca oczami

Ostatnio zgubiłam Clin do szyb, ale już znalazłam Bardzo szczęśliwa

Podpis Żal, że się za mało kochało, że się myślało o sobie ...
Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało ...
Powrót do góry

kasikowatosc

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-08-2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gubienie to moja specjalność Bardzo szczęśliwa pieniądze, karta płatnicza, karta pamięci razem z czytnikiem, biżuteria, kiedyś szukałam butów okazało się, że od pół roku wozi je kolega w samochodzie, ostatnio zgubiłam klucze i ładowarkę do kamery Złośliwa I tak nic nie pobiję koleżanki z pracy która zgubiła gdzieś pierścionek zaręczynowy Złośliwa

Podpis "Uśmiechnij się. Jutro możesz nie mieć czasu."

09.05.2009 <3
Powrót do góry

trzcinka

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja ostatnio zgubiłam prawo jazdy:( i nie mogę jeździć autem...jeszcze nie zgłosiłam zaginięcia ani nie zaczęłam się starać o nowe bo po pierwsze primo - nie chce mi sięUśmiechnięta, a po drugie - na pewno gdzieś tam leży - jak będę szukać czegoś innego, to się znajdzie. ehhhhh:/
dla wszystkich, które coś zgubiły - módlcie się do świętego Antoniego, może pomoże, jak ładnie poprosicie:)
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie ani święty Antoni ani Juda nie pomógł. Telefon przepadł, zmienił właściciela. Szkoda mi najbardziej zdjęć, które były na jego karcie.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja.. o matko.. na mnie już wszyscy mają brak słow..

Kolczyki na porządku dziennym przy noszeniu szali wracam z jednym kolczykiem .. przez ostatni rok zgubiłam , szal , rękawiczki , kosmetyki , legitymacje , buty , torbę sportową(ale ją ktoś mi chyba buchnął). No a teraz zgubiłam gdzieś dzienniczek praktyk które robiłam w szpitalu a muszę się z niego rozliczyć do końca września, coś czuje ze zbierają się nade mna ciemne chmury . Na prawdę dużo by tu wymieniać. Zakłopotana
Powrót do góry

Juliuszova

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pecha do telefonów. Zgubiłam już kilka, jeden mi dziecko do zlewu z wodą wrzuciło, zorientowałam się po kilku godzinach i już nie było co ratować.
Zresztą z tymi zgubionymi też tak było, gdybym wcześnie zwróciła uwagę, że ich nie mam to by może jakieś się znalazły, ale ja generalnie mogę żyć bez telefonu i nie mam zwyczaju patrzeć na niego co 5 min, stąd często gęsto nawet nie wiem gdzie je posiałam.

Podpis Julek 10/03/08
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 24-09-2010, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jeszcze nic nie zgubiłam tak, żeby przepadło tak raz na zawsze, za to często gubie cos w domu i nie pamiętam gdzie to położyłam

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: