Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zgubiłyście?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Buncolowa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zgubilam w maju swoj ulubiony, nowiutki telefon dotykowy - w Southampton na zakupach, ktory dostalam od chrzestnej. Smutna

Podpis ` Przepraszam, ze jestem soba.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 14-06-2012, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety znowu zgubiłam srebrne kolczyki. Najgorsze jest to, że zawsze gubię te ulubione a później czarna rozpacz...

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

ola212113

PostWysłany: Sob 13-10-2012, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zgubiłam pierścionek zaręczynowy ;( i to w kuchni jestem na 100 % pewna ,ale nie znalazłam go pewnie moja córeczka wyrzuciła go do kosza ,bo ma w zwyczaju sprzątać i co znajdzie drobnego na podłodze ląduje w śmietniku .
Powrót do góry

Chipitta

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 14-12-2012, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To trochę głupie,ale ja nie raz gubię wątek rozmowy,niby wiem co powiedzieć,coś opowiadam,aż nagle przez momencik zdarza mi się pomyśleć o czymś innym i już nie wiem co chciałam powiedzieć,ani nie potrafię dokończyć rozpoczętej myśli.
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 15-12-2012, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio kilka godzin w dobie mi brakuje i zastanawiam się cvzy ja się lenie czy mi się zgubiły gdzieś.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 16-12-2012, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgubiłam notatki z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Płacze lub Bardzo smutna

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 17-12-2012, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak myślę, że chyba nic nie zgubiłam.. jedynie co bardzo przeżyłam to gdy zgubiliśmy mężowe słuchawki i irivera, wracając z Rzymu. Był to dobry sprzęt. Gdzieś przepadły i żadne z nas nie mogło sobie przypomnieć gdzie, nawet odtwarzaliśmy całą naszą podróż powrotną, by przypomnieć sobie gdzie je ostatni raz używał. Niezdecydowana

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

maargolciaa

PostWysłany: Wto 15-01-2013, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś było takie tamagotchi, szłam z kuzynkami do babci i gdzieś po drodze musiało mi wypaść. Od tamtej chwili minęło dobre 10 jak nie więcej lat, a ja wciąż się zastanawiam czasami gdzie to zgubiłam Uśmiechnięta
Powrót do góry

Hokkaido

PostWysłany: Pon 11-02-2013, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gubię masę rzeczy:
- parasolki - one mają nogi i uciekają ode mnie jeśli tylko na chwilę spuszczę je z oka,
- skarpetki - moja pralka prawdopodobnie je zjada,
- czapkę - zostawiłam w tramwaju, była moja ulubiona, dzwoniłam kilka razy do biura na zajezdni zapytać czy się nie odnalazła, ale niestety przepadła
- paszport - i w ostatniej chwili musieliśmy wakacje w Turcji zamieniać na Bułgarię
- drogę - nie raz niestety.
Powrót do góry

sunajka897

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 25-02-2013, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zgubiłam nowy telefon po kilku dniach użytkowania Płacze .
Powrót do góry

slavcio67

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 13-03-2013, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zgubiłem czapkę.

Podpis Kobieta to Skarb
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 13-03-2013, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zeszłej zimy zgubiłam ulubioną czapkę. Znalazła się u rodziców, kiedy już zdąrzyłam sobie kupić kolejną na początku obecnej zimy.
Pierścionek zaręczynowy zgubiłam w odpływie zlewozmywaka (mąż musiał się wtedy bawić w hydraulika).
I również gubię wątek, przede wszystkim, gdy piszę. Muszę wtedy zrobić przerwę nawet na kilka dni, zanim na nowo złapię wenę i przypomnę sobie, co miałam na myśli.

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

dagi13

Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek kiedyś zgubiła. Jak już to było to mało znaczące i poszło w niepamięć.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: