Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co zgubiłyście?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 10:50    Temat postu: Co zgubiłyście? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Było co znalazłyśmy a teraz co zgubiłysmy?

Kiedyś zgubiałm dowód i książeczkę ubezpieczeniową.
A teraz szukam tego choler... MP3 i zapadł sie pod ziemię.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chyba nic takiego poważnego nie zgubiłam. Myśli
Kiedyś tylko wpadło mi 2zł do kratki wodociągowej. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zgubiłam kiedyś błyszczyki, parasolkę, a teraz od niedawna szukam mojego słownika pol-niem...! GDZIE ON jest?! Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koleżanka dała mi swoją kartę pamięci z mnóstwem zdjęć żeby jej coś tam zgrać. Zapodziała się . Sama nie wiem w jaki sposób. Była i już jej nie ma. A tak spokojnie sobie leżała na ławie. To było jakieś 3 miesiące temu.
Od tej pory przetrząsnęłam z tysiąc razy cały dom i nic Przewraca oczami .
No kręćka można dostać..... Podejrzliwa .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gubiłam masę rzeczy w podstawówce; klucze do domu, kurtkę dżinsową. Ostatnio zgubiłam w domu 50zł i oczywiście nie znalazłam i nawet Św. Antoni nie pomógł. Bardzo smutna

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wiecznie gubię rzeczy... ostatnio mój ważny notatnik wsiąkł. Smutna

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zgubiłam okulary słoneczne za które dałam 200€. Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgubiłam kiedyś dokumenty. Za dwa dni uczciwy znalazca przyniósł mi je do domu (adres wyczytał w legitymacji szkolnej). Byłam w takim szoku, że prawie nie zdążyłam mu podziękować. Złośliwa

Zgubiłam niedawno książeczkę zdrowia mojego dziecka i do dziś nie wiem gdzie. Przeszukałam cały dom i wyrobiłam już nową, ale mam przeczucie, że może jeszcze się kiedyś znajdzie. Puszcza oko

Zgubiłam też kiedyś w swoim w banku kartę kredytową. Zakłopotana Na szczęście nie zdążyłam jeszcze się zorientować i tym samym zestresować, bo w drodze do domu zadzwonili do mnie z tego banku.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgubiłam dwa razy portfel. Pierwszym razem, uczciwy znalazca odniósł go wraz z całą zawartością (pieniądze i dokumenty) do dziekanatu. Adres wziął oczywiście z legitymacji studenckiej.
Drugi raz, to był pobliski sklep spożywczy. Pani przy kasie zapytała mnie, czy wczoraj czegoś nie zapomniałam i oddała.
Aż mi się nie chciało wierzyć, że dwa razy trafiłam na normalnych ludzi. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie raz zdarzyło się, że zgubiłam pieniądze. Niezdecydowana Co do jakichś rzeczy, to raczej nie pamiętam, żebym zgubiła. Jakiś czas temu myślałam, że zgubiłam dowód (tak go niefortunnie schowałam) - szukałam dobre kilka tygodni. Już miałam zgłosić zaginięcie, ale udało mi się go znaleźć.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze nie zdarzyło mi się zgubić czegoś ważnego (odpukać). Raz gumkę do ścierania, innym razem ołówek automatyczny (strasznie go lubiłam), ale za to rok później znalazłam też automatyczny, więc cóż. Bardzo szczęśliwa
Często coś mi się zawieruszy w torbie i szukając już panikuje, ze zostawiłam gdzieś, ale zawsze się znajduje na dnie torebki.
Za to raz mnie okradli i to niestety nie cichaczem. Wyrwali mi telefon na ulicy, na osiedlu w trakcie rozmowy. Szarpałam się z kolesiem, ale nikt nie pomógł, a ja bałam się, że zabierze mi jeszcze torbę, a tam kasa, dowód, prawo jazdy. Niezdecydowana Akurat znajomy przejeżdżał i zaczął go gonić autem, ale niestety, na osiedlu to nie takie proste.
Poza tym to chyba nie straciłam nic cennego.
Powrót do góry

calineczka

PostWysłany: Pią 26-12-2008, 19:18    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dwa razy klucze o domu, 10 złotych, karnet na solarium, bilet do kina...
roztrzepana jestem
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 27-12-2008, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio zgubiłam numerek do depozytu w hipermarkecie, w którym zostawiłam swoje zakupy. Już się bałam, że będe miała problem z odbiorem rzeczy, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Tak to raczej nie gubię żadnych rzeczy.

Jak byłam mała to zdarzało mi się gubić np. kurtkę czy buty Złośliwa

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

martta

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 29-12-2008, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi dość często zdarza się nie tyle zgubić, co zapodziać wiele rzeczy, potem najczęściej się odnajdują, ale wtedy gdy są już nie potrzebne Uśmiechnięta
pamiętam jak zgubiłam 50 zł jak miałam 14 lat, o matko jak ja wtedy rozpaczałam Płacze lub Bardzo smutna Tym bardziej, że to nie były moje pieniądze, ale jakoś mi to wybaczono Uśmiechnięta
Podobnie jak Agata jak byłam mała to zgubiłam kurtkę, a rękawiczki czy czapki to do dzisiaj zdarza mi się zgubić Uśmiechnięta
Bardzo roztrzepana jestem i to dlatego Uśmiechnięta

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś wracając z basenu ze znajomymi, biegnąc do autobusu zgubiłam majtki i potem wszyscy się śmiali ze mnie bo śmiesznie to brzmiało, ale tak naprawdę to miałam je zawinięte w ręcznik i po prostu wypadły. Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Emotka na końcu zdania nie zastępuje kropki!

gieniusia.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

Skocz do: