Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Codziennie zmagania o ładniejszą sylwetkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 24-09-2016, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Ja też taka napalona byłam na te ćwiczenia a tu już prawie 8 m-cy po porodzie i nic. Jak tak dalej pójdzie to będzie jak w tym kawale: "ten mój brzuch to po ciąży - ale kochanie nasz syn ma już 20 lat" Złośliwa.
Ee tam, mozesz byc w 3 ciazy Złośliwa.

Ja staram sie cwiczyc, ale szczerze to jak biegam za cora, dzwigam itd to mam dosc Złośliwa spacer z wozkiem i zakupami tez daje w kosc Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 24-09-2016, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun a ja właśnie przez to zaczęłam ćwiczyć i wiesz ze mi teraz łatwiej np. Małego nosić? Rozruszane mięśnie się tak nie spinają.

Cwicze na razie od środy, ale już czuję się lepiej. Moze tylko psychicznie, nie wiem. Ale tak jak pisałam dużo łatwiej mi się teraz zająć dzieckiem
Żałuję że tak późno zaczelam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 24-09-2016, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Młoda juz mało nosze, teraz bardziej to wolam Ja wiec jedynie zejsc na dol po wozek i z dolu na gore. Zle nie jest, fakt cwiczenia pomagaja Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Sob 08-10-2016, 9:37    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ćwiczę z Chodakowską. Przełamałam się i widzę efekty. Naprawde warto ćwiczyć z Nią.
Powrót do góry

aneczkaa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 08-10-2016, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja planuję już od 3 lat wziąć się za siebie i jakoś tak tylko na planach się kończy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Nie 09-10-2016, 10:35    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A z Chodakowską próbowałaś? Może z Nią uda Ci się wziąć za siebie Puszcza oko
Powrót do góry

aneczkaa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 09-10-2016, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Chodakowską nie próbowałam ale jak dobrze pójdzie od jutra biorę się za siebie. Po ciąży troszkę mi się przytyło i fajnie było by znów poczuć się bardziej kobieco. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Maja2

PostWysłany: Pon 17-10-2016, 9:58    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie Chodakowska denerwuje, aczkolwiek życzę Tobie powodzenia z ćwiczeniem Puszcza oko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie wzielam w koncu za cwiczenia, dziennie 30 min. Najbardziej lubi to cora, bo klade sie na plecach, Ja daje na brzuch i cwicze nogi i brzuch Złośliwa.
Ona by chciala wiecej a ja juz sil nie mam Bardzo szczęśliwa. Motywacja jest Uśmiechnięta.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun powrót do pracy Cię mobilizuje? Złośliwa

Ja non stop sobie mówię, że muszę zacząć, ale mały mi nie daje, a wieczorem jestem tak padnięta, że o ćwiczeniach to nawet nie myślę. Nie wiem jak to zorganizować Niezdecydowana.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Sun powrót do pracy Cię mobilizuje? Złośliwa
Haha to tez, ale chcialam cos innego robic z Mala i wymyslilam cwiczenia Złośliwa.

Powrót do góry

zuza166

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 28-06-2017, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio ćwiczę wieczorami. Nie chce mi się, ale wtedy znajduję czas.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: