Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cwiczenia Chodakowskiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie chciałam, ale taka kolej rzeczy, kiedy się ćwiczy. Uśmiechnięta
Moje ciało nie jest szczuplejsze wizualnie, za to jędrniejsze i skóra jest w lepszej kondycji. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Ja też nie chciałam, ale taka kolej rzeczy, kiedy się ćwiczy. Uśmiechnięta
Moje ciało nie jest szczuplejsze wizualnie, za to jędrniejsze i skóra jest w lepszej kondycji. Uśmiechnięta

Ja mam za mało motywacji, żeby ćwiczyć regularnie. Niestety.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam parę ćwiczeń Chodakowskiej, raczej one nie są dla mnie ale Ewa ma dobry i przyjazny przekaz Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

xyz

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Ja mam za mało motywacji, żeby ćwiczyć regularnie. Niestety.

Ach ta motywacja... mnie też ciężko się zmotywować tym bardziej, że wyglądam dobrze, chcę tylko trochę ujędrnić ciało. Ale napisałam sobie motywacje na lustrze, nie wiem czy działa, ale lepiej mi się w nie patrzy, a potem ćwiczy Złośliwa.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 18-07-2013, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o motywację to ja ćwiczę z koleżanką. Znaczy ona ćwiczy "Skalpel" u siebie w domu a ja u siebie. Zaczynamy o 22:00, a o 23:00 dzwonimy do siebie i zdajemy relację.
Gizmowa bardzo dziękuje za odpowiedź. Efekty naprawdę wspaniałe, tylko pogratulować.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 19-07-2013, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak robicie sobie przerwę w ćwiczeniach, to wracają Wam cm i spada jędrność skóry? Bo tak się zastanawiam, że te ćwiczenia faktycznie są dobre, ale jak się ćwiczy regularnie, codziennie i wytrwale. Ale ile tak zamierzacie ćwiczyć, żeby utrzymać formę? Codziennie przez całe życie? Podejrzliwa
Ja nie mam czasu codziennie ćwiczyć albo zwyczajnie mi się nie chce po pracy i przestałam. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-07-2013, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przestałam ćwiczyć i wyglądam gorzej, zaczęłam od nowa. Dziwne, gdyby się forma bez ćwiczeń utrzymywała. Puszcza oko
Ja mam na głowie dwie firmy, małe dzieci i dom, czas na ćwiczenia znajduję. Uśmiechnięta)
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pią 19-07-2013, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Ja mam na głowie dwie firmy, małe dzieci i dom, czas na ćwiczenia znajduję. Uśmiechnięta)

To super, ale nie każdy jest Tobą. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-07-2013, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że przesłanie było bardzo jasne, jak się CHCE to MOŻNA. Puszcza oko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 19-07-2013, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Myślę, że przesłanie było bardzo jasne, jak się CHCE to MOŻNA. Puszcza oko

Pewnie. Uśmiechnięta Dlatego ja muszę znaleźć coś co na co dzień zajmuje chwilę. Póki co ćwiczę tylko tyle.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sro 15-01-2014, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczelam cwiczyc z ciekawosci jak zrobilo sie o niej tak glosno. Pocwiczylam troche i nie podchodza mi jej cwiczenia, nie wiem nawet dlaczego, nie sa po prostu dla mnie. Po dwóch miesiacach z nia wrocilam na silownie.
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Wto 11-02-2014, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też ćwiczę z Chodakowską i również nie jestem pewna czy będę kontynuować. Jedno jest pewne, same ćwiczenia dają tak pozytywne uczucie szczęścia.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzis w ramach nudy z kumplem trenerem popatrzylismy na filmiki z jej cwiczeniami.
Nikomu, absolutnie nikomu bym jej nie polecila.
Jej technika jest tragiczna, tak jakby nie miala zadnego pojecia o nawet podstawowych cwiczeniach.
Nie wiem czy ktos z nia jeszcze cwiczy, ale uwazajcie na siebie...

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Nie wiem czy ktos z nia jeszcze cwiczy, ale uwazajcie na siebie...

Coraz mniej osób chyba już...
Ostatnio z lenistwa chciałam zrobić jakiś dzień z tego jej nowego wyzwania. Obejrzałam filmik i się załamałam. Przysiady nie robi nawet do kąta prostego, tak naprawdę to są półprzysiady. Wypad nogi do tyłu, sama mówi, że kąt prosty ma być między nogą z tyłu i z przodu, u niej jest tylko z przodu. Przysiad z wyskokiem i lądowanie na pięty... Mogłabym wyliczać i wyliczać...
A ostatnio furorę robi jej zdjęcie jak robi pompkę.

Sama z nią ćwiczyłam i byłe efekty, ale z czasem mnie znudziła. Przestała być dla mnie wiarygodna, jak po skończeniu 40-minutowego Turbo wyglądała jakby miała iść na sesję zdjęciową i ani grama potu na twarzy. Nie mówiąc o zmęczeniu podczas robienia tego. I tak się zaczęłam zastanawiać, czy czasem te jej filmy nie są kręcone na raty...

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chciałam znowu zacząć z nią ćwiczyć, ale zrezygnowałam po przeczytaniu paru komentarzy itp. Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: