Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cwiczenia Chodakowskiej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia mnie wlasnie przerazilo to skakanie na piety i na proste nogi. Zszokowana
Jej brzuszki az krzycza kontuzja szyi, bolami glowy.

Polprzysiady to ja sama robie, to nie jest problem jak sa poprawnie wykonywane.

Tej pompki nie widzialam, ale wierzyc sie nie chce zeby trener robil az takie bledy, przeciez to sa podstawy...

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ćwiczyłam z Ewą tylko 2 tygodnie. Na więcej zabrakło mi zapału, nudziła mnie. Najpierw sporo poczytałam o błedach itp. Jednak zbyt wiele ćwiczeń było nie dla mnie. Nie chciałam zrobić sobie krzywdy, choć z rozciąganiem nie mam najmniejszych problemów, to jednak szkoda mi kręgosłupa i kolan.

Tak teraz Was poczytałam i trochę przerażające, że takie błedy robi...
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 19-02-2014, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupowałam kiedyś prezent dla koleżanki na urodziny i ona bardzo się napaliła na tą Chodakowską to jej kupiłam tą jej słynną książkę. Podchodzę do kasy, chcę płacić, a sprzedawca zaczął mnie odwodzić od zakupu ściszonym głosem, tak żeby jego kierownik nie słyszał. Myślał, że to dla siebie kupuje i zaczął mi gadać, że rozmawiał ze swoim rehabilitantem o tej Chodakowskiej ( ten sprzedawca musi chodzić na rehabilitacje kilka razy w tygodniu) i on mu powiedział, że jej ćwiczenia są niebezpieczne i że można sobie naprawdę wielką krzywdę zrobić i żebym się jeszcze raz porządnie zastanowiła. Książkę co prawda kupiłam, podarowałam w prezencie ale ostrzegłam koleżankę, żeby uważała. Sama ćwiczyłam te skalpele ale to nie dla mnie. Wolę jeździć na rowerze, tańczyć itp.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ewka i tak już się wyrobiła jeżeli chodzi o poprawność wykonywania ćwiczeń. Media ostatnimi czasy bardzo się jej przyglądały i krytykowały.
Pomysł ma fajny, zmotywowała wiele polek do ruszenia tyłka i za to chylę czoło. Co do poprawności wykonywania ćwiczeń mam wiele zastrzeżeń. Sama podczas jej ćwiczeń uległam kontuzji (jednak wiedzę którą posiadam mogłam wykorzystać a nie w ślepo wykonywać jej ćwiczenia- kara na przyszłość). Faktycznie jeżeli nie zna się podstaw ćwiczeń można sobie zrobić kuku na dzień dobry z odcinkiem lędźwiowym i szyjnym.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To może i ja się wypowiem...

Kiedyś się pytałam Zuzki co ja robię nie tak, bo próbowałam w jednym ćwiczeniu robić to samo co Ewka i mnie kolana bolały - teraz wiem, że ja robiłam dobrze, he he he, a ona bzdury pokazywała. W sieci można poczytać kilka historii jak dziewczyny ucierpiały po jej ćwiczenia. Chylę czoła, że udało się Chodakowskiej zmobilizować tyle babek do ćwiczeń, jednak to tyle. Jej dążenie do gromadzenia kasy i lekceważenie konsekwencji swojej głupoty mnie przeraża, niech lepiej dojdzie do miliona czy dwóch i spada do Grecji. Przykre, bo mogła coś osiągnąć.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Chylę czoła, że udało się Chodakowskiej zmobilizować tyle babek do ćwiczeń, jednak to tyle.

Tego jej odmówić nie można. Ruszyła masę osób z kanap i zaraziła bakcylem do ćwiczeń.

Zuzka ta pompka jest na Skalpelu Wyzwanie. Teraz z ciekawości włączyłam Szok Trening i wygląda jakby miała lepszą techniką. Albo to tylko wrażenie, bo nie schodziła nisko do ziemi.

Według mnie jak się ćwiczy to się nie patrzy na nią i jej technikę i niektóre ćwiczenia wykonuje się przypadkiem poprawnie. A dopiero jak się siądzie i na sucho obejrzy to widać jej błędy. Szczególnie jak mówi jedno, a widać co innego.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że jak ktoś zaraził się miłością do sportu, to ćwicząc coś poza Chodakowską, nauczy się poprawnej techniki.
Wtedy można robić, zerkając tylko jakie ćwiczenie jest następne.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Myślę, że jak ktoś zaraził się miłością do sportu, to ćwicząc coś poza Chodakowską, nauczy się poprawnej techniki.
Wtedy można robić, zerkając tylko jakie ćwiczenie jest następne.

Fajnie, ze zarazila mase ludzi do cwiczen, ale spora czesc zaczela z nia i nie ma pojecia o poprawnej technice. Nasladujac ja slepo robia sobie krzywde. Skonsternowana

Mnie zastanawia czy ona nie ma kolo siebie kogos kto by jej powiedzial, ze kuchy wali. Choc z drugiej strony jak trzepie taka super kase to po co sie odzywac. Przewraca oczami

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Fajnie, ze zarazila mase ludzi do cwiczen, ale spora czesc zaczela z nia i nie ma pojecia o poprawnej technice. Nasladujac ja slepo robia sobie krzywde. Skonsternowana

Ja zaczęłam z nią, ale miałam okazję poznać jak ma to wyglądać poprawnie. Chyba wiele zależy od tego czy ktoś się zamyka tylko na nią. Jak tak, to faktycznie jest problem.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Mnie zastanawia czy ona nie ma kolo siebie kogos kto by jej powiedzial, ze kuchy wali. Choc z drugiej strony jak trzepie taka super kase to po co sie odzywac. Przewraca oczami

Mąż jej nie powie, bo też na tym korzysta. Teraz zwerbowała jakiegoś trenera, ale też jej nie powie, że coś źle zrobi, bo go wywali ze swojego klubu i będzie bezrobotny.
A jak napiszesz na profilu złe słowo to jesteś zablokowana.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Mąż jej nie powie, bo też na tym korzysta. Teraz zwerbowała jakiegoś trenera, ale też jej nie powie, że coś źle zrobi, bo go wywali ze swojego klubu i będzie bezrobotny.
A jak napiszesz na profilu złe słowo to jesteś zablokowana.

Blokuja? Śmiech do łez
Ten trener chyba dlugo nie bylby bez pracy, jakby sie roznioslo, ze sie jej postawil bo dbal o bezpieczenstwo cwiczacych to moze jeszcze lepsza kase by robil. Puszcza oko

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Blokuja? Śmiech do łez

Blokują a wcześniej fanki Cię zakrzyczą. Złośliwa To jest jak sekta, na szczęście da się z tego wyjść. Śmiech do łez
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Blokują a wcześniej fanki Cię zakrzyczą. Złośliwa To jest jak sekta, na szczęście da się z tego wyjść. Śmiech do łez

Te fanki co to licza na darmowe plyty czy co tam ona ma? Złośliwa

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Te fanki co to licza na darmowe plyty czy co tam ona ma? Złośliwa

Nie wiem, raz jeden się przyczepiłam do jej wpisy, nawet nie do ćwiczeń czy jadłospisu, ale do literówek w poście bo mnie trafia jak ktoś daje zdjęcia z literówkami czy błędami to wyszło, że jestem hejciara, zazdrośnica itp. Złośliwa. A ja grzecznie zwróciłam uwagę... Przewraca oczami
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 20-02-2014, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Nie wiem, raz jeden się przyczepiłam do jej wpisy, nawet nie do ćwiczeń czy jadłospisu, ale do literówek w poście bo mnie trafia jak ktoś daje zdjęcia z literówkami czy błędami to wyszło, że jestem hejciara, zazdrośnica itp. Złośliwa. A ja grzecznie zwróciłam uwagę... Przewraca oczami

Dlatego ja się dziwię, że jeszcze nikt mnie nie shejtował za to, że zapytałam czy 3 Skalpele dziennie to nie za dużo. Śmiech do łez

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: