Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cwiczenia na brzuch i na nogi??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justyna1981

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja codziennie biegam, raz w tygodniu chodzę na siłownię, ważna jest regularność a nie ćwiczenie raz na jakiś czas, jak byłam jeszcze podlotkiem to ćwiczyłam karate i nie miałam nigdy problemów z wagą Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Linka

PostWysłany: Czw 08-12-2011, 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A6W jest bardzo dobra. Ja skończyłam całą, łatwo nie było.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Gosiunia73

PostWysłany: Pią 03-08-2012, 23:37    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja doszłam do 14 dnia i odpuściłam sobie , bo mój problem to otyłość i brzuch o wyglądzie 8 - 9 miesiąc ciąży Smutna( Znajomi pytają kiedy rodzę, a ja juz 3 lata jak miałam cc bo synek ważył 5670 i miał 60 cm.W ciąży przytyłam 21 kg, a po cc wróciłam do wagi z przed ciąży, za to jak karmiłam to zamiast chudnąć tyłam i teraz mam sporą otyłość. Od 2 miesięcy chodzę na siłownię mam ułożone treningi przez trenera, do tego dieta a w efekcie nie tracę na wadze a co najważniejsze ten brzuch ... nic nie maleje Płacze lub Bardzo smutna Mam dość już walki z nim diety były różne nawet dukan i tu zgubiłam 22 kg w rok ale nie utrwaliłam i jo-jo (moja wina)Jak by ktoś miał skuteczny sposób na taki brzuch to baaaaaaaaardzo proszę o pomoc. Dziękuję z góry
Powrót do góry

Iz

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 21-08-2012, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hej Dziewczyny, jeśli zmagacie się z fałdkami to brzuszki wam nie pomogą. Trzeba robić coś co spali tłuszcz: bieganie, taniec... Dużo i intensywnie, żeby się spocić, najlepiej coś co lubicie. Ja sama staram się biegać, ale trochę to nudne więc nie robię tego regularnie. Brzuszki są dobre, jeśli nie macie tłuszczyku, a chcecie mieć fajnie wyrzeźbiony, płaski brzuszek. Więc najlepszym rozwiązaniem : bieganie+brzuszki. A i jeszcze jedno, rozmawiałam kiedyś z trenerem na siłowni i stwierdził, że wystarczy ćwiczyć 3 razy w tygodniu, ale tak szczerze bez oszukiwania. Uśmiechnięta

Dołączone po 2 minutach 47 sekundach:

Jeśli chodzi o dietę, to może bezglutenowa?
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a ćwiczenia dobre na mięśnie brzucha ale które są bezpieczne na kręgosłup?
Nożyce, rowerek to wiem, ale czy jest coś jeszcze?Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun- bezpieczne są prawie wszystkie jeżeli je prawidłowo wykonujesz (prawidłowe napięcie mięśni brzucha, rytmiczny oddech i pamięć o stabilizacji odcinka lędźwiowego).

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Sun- bezpieczne są prawie wszystkie jeżeli je prawidłowo wykonujesz (prawidłowe napięcie mięśni brzucha, rytmiczny oddech i pamięć o stabilizacji odcinka lędźwiowego).

Tak, ale sun ma problemy z plecami, wiec najlepiej by bylo jakby pogadala z lekarzem co moze i czego nie moze robic.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka- ona przy swojej diagnozie nie powinna wykonywać ćwiczeń bez oka specjalisty. Taki rowerek czy nożyce mogłyby tylko to pogłębić.

Jednak jeżeli chodzi o ćwiczenia dla ogółu społeczeństwa to jak ze wszystkim- należy wykonywać z głową.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Zuzka- ona przy swojej diagnozie nie powinna wykonywać ćwiczeń bez oka specjalisty. Taki rowerek czy nożyce mogłyby tylko to pogłębić.

No wiec wlasnie o tym mowie, najlepiej niech spyta lekarza co moze robic. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Nożyce i rowerek wykonuję za poleceniem lekarza Uśmiechnięta i po paru dniach stwierdzam że ból jest mniejszy Uśmiechnięta.
Chciałam więcej ćwiczeń bo dwa to mnie już nudzą Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sun- zalecenia, zaleceniami... Pilnujesz siebie wykonując każdy ruch?

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:

No wlasnie. I skoro lekarz Ci mowi co masz robic to my tu raczej nic Ci nie podpowiemy. Jestes pod okiem lekarza i nie kombinuj zebys sobie biedy nie narobila. Złośliwa

Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 06-10-2012, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Tak i już mam dość tego kontrolowania Złośliwa ale wszystko idzie w dobrym kierunku Uśmiechnięta.Nawet na diecie jestem, o szok Złośliwa.

Powrót do góry

michal99652

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć drogie panie. Puszcza oko
Niestety nie da się miejscowo spalić tłuszczu w naszym organizmie, trzeba się za to zabrać pod kątem całego ciała i składa się na to wiele czynników.

Przede wszystkim, autorko tematu, musisz mieć zbilansowaną dietę, gdzie łączna ilość kalorii jaką spożywasz w ciągu dnia, będzie nieco mniejsza niż ta, którą powinnaś spożyć, np. o 100-200kcal.

Poza tym liczy się dobry trening, który nada tonu twoim mięśniom (nie! nie mówię tu o rozrastaniu się jak jakiś steryd Uśmiechnięta ) oraz pozwoli ci stopniowo spalać tłuszcz. Bardzo polecam trening HIIT oraz ćwiczenia typu crossfit. O ile crossfit może być trudny do wykonania dla osób początkujących, o tyle HIIT można wykonywać biegając po parku.

Jeszcze na koniec odniosę się do A6W. Wśród trenerów jest to metoda raczej niepolecana. Ćwicząc brzuch codziennie nie dajemy mu czasu na regenerację, co źle wpływa na rozwój mięśnie. Poza tym jak już wcześniej napisałem, nie można spalić tłuszczu w sposób miejscowy. Palenie, które czujemy przy którejś z kolei serii brzuszków, czy A6W to nic innego jak zmęczenie mięśni, które ze spalaniem tłuszczu ma niewiele wspólnego.
Powrót do góry

lilianka11

PostWysłany: Czw 18-04-2013, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja przyjaciółka kontynuuje A6W już czwarty miesiąc i jest bardzo zadowolona z efektów wizualnych na swoim brzuszku. Ja nie mogę jeszcze nic konkretnego powiedzieć odnośnie rezultatów, bo ćwiczę dopiero 5-ty dzień, ale nie spotkałam się nigdy z negatywną opinią.

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: