Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Tusze do drukarek
Wiosenne Porządki 2014
Pomóż nam posprzątać forum.

Cwiczenia na brzuch i na nogi??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maja1989

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 09-04-2009, 18:24    Temat postu: Cwiczenia na brzuch i na nogi?? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Mam pytanie jakie sa skuteczne cwiczenia na plaski brzuch i jedrne smukle nogi?

Podpis test
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zakochane w torebkach - Bibiana.p
squirrel's

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na brzuch polecam Aerobiczną '6' Weidera
ćwiczenia

albo skakanie na skakance. Ale to jest dobre i na nogi i na brzuszek Puszcza oko

Podpis chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my. Ooooo
Powrót do góry

kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O aerobicznej 6 Weidera słyszałam same dobre opinie. Podobno rewelacyjna na mięśnie brzucha. Tylko mi nie udało się wytrwać w ćwiczeniach:(
Powrót do góry

jopeczek86

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też muszę nad brzuszkiem popracować.
Powrót do góry

squirrel's

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 03-06-2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aerobiczna 6 jest dobra, ale trzeba poświęcić dużo czasu żeby dokładnie wszystko zrobić a z czasem zapał się traci [ze swojego doświadczenia wiem ;d] Bardzo szczęśliwa

ale skakanka jest dobra, a wy macie jakieś sposoby?? Podejrzliwa

Podpis chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my. Ooooo
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 30-08-2009, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też stwierdziłam, że muszę coś zrobić z brzuszkiem i nogami. Mimo, że jestem bardzo szczupła to chciałabym mieć lepszą sylwetkę.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 03-01-2010, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wiem, że jestem jakaś nie tego, ale czy dobrze wnioskuję z tej tabeli:
http://wdziek.info/images/articles/a6w/a6w-a.gif
że od 39 dnia trzeba robić te 6 ćwiczeń 72 razy dziennie?? Skoro są 3 serie po 24 cykle. Seria to wszystkie cykle na dany dzień a cykl to te 6 ćwiczeń po sobie.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 04-01-2010, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macabre, chyba tak. Ja dziś zaczęłam te ćwiczenia i, oczywiście, pomyliłam się. Zrobiłam jeden cykl i zadowolona, że się nie zmęczyłam Neutralna. Pomyliłam cykl z serią Uśmiechnięta. Ćwiczysz? Jak idzie?
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-01-2010, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari czyli robiłaś każde ćwiczenie po jednym razie? Bo tak myślę i myślę co napisałaś i nie mogę zrozumieć Zakłopotana . Ja wczoraj zaczęłam dietę, dziś zaczynam 6 Weidera, po raz kolejny, ale grunt to się nie poddawać i mam zamiar zamówić sobie płytkę z ćwiczeniami "Ja też chcę mieć takie ciało".

Moim zdaniem tu jest jaśniej rozpisane i mniejsze prawdopodobieństwo, że się pomylimy:
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 05-01-2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny rozmowa o aerobicznej 6 weidera znajduje się tutaj

Nie róbmy OT-u Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-01-2010, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, Monia, już milkniemy. Odpowiem tylko, że jednak na razie zostawiam 6W, bo uznałam, że to bardziej ćwiczenia na wyrzeźbienie brzucha, a nie pozbycie się "oponki". Najpierw więc mała dieta i brzuszki, a później pomyślimy Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Ania2222

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 04-02-2010, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć wszystkim, Bardzo szczęśliwa
Mam problem z zrzuceniem tłuszczyku z partii ciała tuż pod pośladkami.
(ok 5cm paski pod pośladkami).
Znacie może jakieś ćwiczenia na tą partię ciała?

dziękuję za pomoc Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika25

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pią 25-02-2011, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej ja od wczoraj zaczęłam ćwiczyć w końcu bo straszny mam brzuch wiszący od czasu porodu nic z nim nie robiłam a nie długo lato więc może coś uda mi się z nim zrobić.
Co prawda nie mam silnej woli ani takiej motywacji żeby robić to miesiąc czy nawet dłużej ale postaram się bo nie mogę patrzeć na siebie!!!
Od wczoraj włączam ćwiczenia na you tube i dziś tez zrobiłam i już czuje zakwasy i to mnie przeraża bo zniechęcam się szybko.No ale też chyba powinnam mieć jakąś dietę a z tym to mam już wielki problem bo nie mam pojęcia co jeść żeby w miarę smakowało i żeby nie chodziła głodna he he he.
Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze, ze zajrzalam w ten watek. Uśmiechnięta Tez mam problemy z brzuchem i wciaz zastanawiam sie, jak pozbyc sie go. Dzieki propozycjom podanym przez niektore forumki, to bynajmniej wiem za co sie mam chwycic. Bede sie starala skorzystac z nich, bo naprawde wydaja sie skuteczne. Uśmiechnięta
Powrót do góry

asia91

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 01-03-2011, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś przez miesiąc stosowałam te ćwiczenia, cudowny efekt naprawdę, schudły mi uda, brzuch, boczki, naprawdę czułam się świetnie.
Dołączyłam do tego jeszcze po 50 brzuszków między każdym ćwiczeniem.
Dodatkowo jadłam ocet jabłkowy w tabletkach i Chrom. Schudłam chyba 4 kg. ale bardziej zależało mi na centymetrach i naprawdę w brzuch chyba 12 spadłam, reszty już nie pamiętam.

Jak wydobrzeje zaczynam od nowa, tym razem plany aż do ślubu czyli niecałe 5 miesięcy.

Podpis 16.08.2007 się poznaliśmy inlove
20-10-2010 się zaręczyliśmy Kwiatek
30-07-2011 będziemy sobie ślubować Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: