Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ćwiczenia z Mel B.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 13-07-2014, 1:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie po miesiącu ćwiczeń nic nie dygnęło, po za tym, że nabrałam lepszej kondycji i każde ćwiczenie potrafiłam zrobić dokładnie i w takim tempie jak Mel B, a w czasie biegania pokonuję znacznie dłuży dystans bez robienia przerwy. Waga stoi, centymetry również Smutna, a Mel B po miesiącu czasu bardzo mi się znudziła. Pewnie z moją dieta jest coś nie tak, a w tej kwestii nie potrafię być konsekwentna i nie mam samozaparcia, więc pozostaje mi wymiana garderoby Smutna.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Sedar

PostWysłany: Wto 23-09-2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ćwiczenia z mel B są super! Uwielbiam jej siłe i podejście! Uśmiechnięta
Powrót do góry

ozola

PostWysłany: Pią 26-09-2014, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ona jest geniuszem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polubiłam ją bardzo, wolę ją od Chodakowskiej
Nawet mojej mamie się bardziej podoba
Powrót do góry

weronika_w

PostWysłany: Pią 13-03-2015, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też ćwiczę z Mel B ale niestety nieregularnie. Największe wyzwanie stanowią dla mnie ćwiczenia na nogi z krzesełkiem. Jest już trochę lepiej, bo na początku miałam dosyć po jednej minucie, ale ćwiczenia z Mel B dają niezły wycisk Uśmiechnięta
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ćwiczę z nią na brzuch, ale generalnie wolę Chodakowską Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 24-03-2015, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To i ja zaczęłam wczoraj, choć się jeszcze nie zmierzyłam, muszę to nadrobić. na razie najgorsze są chyba dla mnie ćwiczenia na nogi Przewraca oczami.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

draconem

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo mi się podoba jak Mel B prowadzi zajęcia, a i ćwiczenia, które prezentuje są bardzo fajne Puszcza oko
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 27-07-2015, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też kiedyś ćwiczyłam z mel b- ćwiczenia są krótki ale intensywne i dają wycisk...na pewno ci pomogą
Powrót do góry

SophieFox

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam sie z dziewczynami Uśmiechnięta Mel ma naprawde super zestawy treningowe nie sa one długie ale bardzo intensywne i skuteczne Uśmiechnięta) uwielbiam ja <3
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-02-2016, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Mel B uwielbiam ćwiczenia na ręce. Dają spore efekty ale racja- tylko przy regularnych ćwiczeniach.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 27-02-2016, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też ćwiczę od nowego roku. Ustaliłam sobie ćwiczenia 3xtygodniowo po ok 30 minut.
Powrót do góry

Natala80

PostWysłany: Wto 31-01-2017, 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś ćwiczyłam z Mel na pośladki ale nie widziałam jakiś większych efektów. Ale sama Mel bardzo pozytywna babka Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: