Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ćwiczenia z Mel B.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:17    Temat postu: Ćwiczenia z Mel B. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Waz korzysta z propozycji Mel B.
Wydaje mi się że MB ma ciekawszą propozycję na ćwiczenia. Treningi dynamiczniejsze, przez co mniej nudne ale czy ECh czy Mel B za nas ćwiczeń nie zrobią. Bez samozaparcia i konsekwencji, żadne ćwiczenia nie pomogą Bardzo szczęśliwa.
Znalazłam na necie sprzed roku wyzwanie30-to dniowe z Mel B i Tiffany i zamierzam spróbować. Ciekawe na ile starczy mi zapału Bardzo szczęśliwa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba wiem nawet, gdzie znalazłaś to wyzwanie Uśmiechnięta. Ja swojego czasu bardzo dużo z Mel B ćwiczyłam. Bardzo lubię jej ćwiczenia i bardzo szybko pojawiły się efekty, ale tu się zgodzę, że to też dlatego, że systematycznie ćwiczyłam.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry

kisia

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie a u mnie z systematycznością ciężko, przede wszystkim bo nie mam gdzie ćwiczyć,żeby przez godzinę nikt mi nie przeszkadzał i niczego nie chciał. U mnie ćwiczenia w domu ciężko wychodzą. Niby duże mieszkanie ale często jest w nim 7 osób Zaskoczona i nie mam swego kąta. Poza tym wolny czas mam zazwyczaj po 22 dopiero. Niezdecydowana
Ale spróbuję bo ostatnio mam wrażenie ze moja waga wykazuje złośliwość rzeczy martwych i jakoś duuużo kg pokazuje Niezdecydowana.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Mel B robię tylko pośladki. Próbowałam brzuch i ręce i chyba plecy, ale jakoś mi nie przypadły do gustu. Niezdecydowana Ale najbardziej drażni mnie głos lektorki i niestety nigdzie nie mogę znaleźć filmu bez tłumacza.
Wydaje mi się, że dla osoby początkującej jest w sam raz, ale dla kogoś kto ćwiczył to za mało i wtedy trzeba włączyć dany program jeszcze raz żeby się zmęczyć porządnie. Puszcza oko

Dołączone po 1 minucie 15 sekundach:

kisia napisała:
Ale spróbuję bo ostatnio mam wrażenie ze moja waga wykazuje złośliwość rzeczy martwych i jakoś duuużo kg pokazuje Niezdecydowana.

Bo wagę trzeba wyrzucić do kosza. Liczą się centymetry i czy mieścisz się w stare ciuchy, a nie cyferki na wyświetlaczu. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kisia, powodzenia Uśmiechnięta. Ja w część dni w tygodniu będę właśnie ćwiczyła po 22h Uśmiechnięta.
Gieniusia, na YT widziałam, że są filmiki w wersji bez lektora.

Powrót do góry

kisia

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Bo wagę trzeba wyrzucić do kosza. Liczą się centymetry i czy mieścisz się w stare ciuchy, a nie cyferki na wyświetlaczu. Uśmiechnięta
Och kochana, tu to już w ogóle złośliwość wszystkiego, pralki bo mi ubrania skurczyła, ubrań bo się chciały skurczyć, normalnie masakra Zszokowana .

Dołączone po 2 godzinach 24 minutach 15 sekundach:

Na dzień dzisiejszy chciałabym zrzucić co najmniej 10 kg oponę zimową bo to już wiosna pełną gębą i opony letnie się zakłada Puszcza oko. Jednak co do tej opony to mam pewien problem bo zakładając teoretyczne ze schudnę haha , to co się stanie z tą skórą pełną po ciążowych, głębokich rozstępów po 3 ciążach. Boję się,że będzie wisieć jak flak Smutna.

Dołączone po 2 minutach 20 sekundach:

sensitive1988dziękuję. Po 22 ja biegam co drugi dzień, więc ćiwiczyć chyba będę po północy Zaskoczona.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kisia przeplataj trening siłowy aerobami albo właśnie Mebl B, Chodakowską czy Zuzką Light, ale wybieraj wtedy zestawy bez obciążenia. A jak biegasz to jeszcze lepiej, w dni niesiłowe - bieganie. Uśmiechnięta
To Ci zapewni utratę masy i tkanki tłuszczowej i dodatkowo wyrzeźbisz mięśnie. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kisia napisała:

Na dzień dzisiejszy chciałabym zrzucić co najmniej 10 kg oponę zimową bo to już wiosna pełną gębą i opony letnie się zakłada Puszcza oko.

Opona to przede wszystkim dieta, to co jesz i czasem mozesz cwiczyc po kilka godzin dziennie, ale jak jesz byle jak to i Mel B nie pomoze. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

aniakowal

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podjęłam wyzwanie mel z przysiadami Uśmiechnięta poki co 4ty dzien.

Podpis Jestem nowa ale aktywna! Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie przeglądnęłam jej treningi, spodobały mi sie i chyba coś zacznę robić. Tylko faktycznie regularnie przydałoby się. Powiedzcie mi jeszcze, czy lepiej jej ćwiczenia wykonywać rano, czy wieczór?

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 29-05-2014, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO napisała:
Powiedzcie mi jeszcze, czy lepiej jej ćwiczenia wykonywać rano, czy wieczór?

Ja wole cwiczyc rano. Wieczorem za duzo energii po cwiczeniach nie pozwalalo mi spac. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-05-2014, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO napisała:
Powiedzcie mi jeszcze, czy lepiej jej ćwiczenia wykonywać rano, czy wieczór?

To kwestia indywidualna. Ja wolę wieczorem, rano nie umiem się zebrać po prostu i nie dają mi kopa energetycznego na cały dzień ćwiczenia. Tylko z bieganiem mam inaczej, obojętne mi kiedy. Puszcza oko
Spróbuj rano, popołudniu i wieczorem i sama się przekonasz kiedy Ci idzie najlepiej. Uśmiechnięta

Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 26-06-2014, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To się przyznam, ale bez zapeszania. Wczoraj był mój 3 dzień ćwiczeń z Mel B i tak nie chciało mi się trochę, ale bardziej mi się chciało. Więc zmobilizowałam się i ogień bo po co kusić los i przerwać. Złośliwa

Jestem zadowolona, ma fajne treningi i dają po tyłku (a raczej po brzuchu). Śmiejąca się Póki co jestem napalona a najbardziej dodaje mi kopa, że widzę efekty. Może i głupio bo co to 3 dni ćwiczeń, ale widzę różnicę na ciele. Radość

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

sensitive1988

PostWysłany: Czw 26-06-2014, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super Uśmiechnięta! Bo ciało robi się bardziej napięte Uśmiechnięta.

Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 26-06-2014, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sensitive1988 napisała:
Super Uśmiechnięta! Bo ciało robi się bardziej napięte Uśmiechnięta.

Dokładnie. Śmiejąca się Do tego dużo spaceruje z Szymkiem i jeszcze chyba zacznę biegać tylko nie wiem kiedy. Śmiejąca się

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: