Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia II stopnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gonia14

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak . Nie wypala się przed porodem. 100 procent racji. Jeśli się nie poddałaś , to niby dlaczego miało by Ci coś być z powodu nadżerki? To nie sprawy onkologiczne. Z czasem nadżerka krwawi. Wtedy już musi się coś zrobić , bo można się wykrwaić. Także wtedy się już zgłoś.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Jeśli się nie poddałaś , to niby dlaczego miało by Ci coś być z powodu nadżerki?

To miało być tak humorystycznie na koniec, widać nie wyszło - przepraszam.

A tak poza tym... to nie ma znaczenia czy kobieta rodziła dzieci, czy też nie. Jeśli można uniknąć ingerencji w ciało to nie widzę sensu w leczeniu się na siłę...
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aneta napisała:
To miało być tak humorystycznie na koniec, widać nie wyszło - przepraszam.

A tak poza tym... to nie ma znaczenia czy kobieta rodziła dzieci, czy też nie. Jeśli można uniknąć ingerencji w ciało to nie widzę sensu w leczeniu się na siłę...

Anetka Sorry.Ale nie umiesz wcale żartować. To są sprawy poważne, których nie można lekceważyc. Bzdurzysz. Wypalanki wykonują po porodach. Zwykle jest to skutek uboczny porodu. Znam kobietę , która przy nieleczonej nadżerce ( nie wiedziała nawet , że ma parę lat )- wykrwawiła się i zmarła.Krwotok już był nie do zahamowania.
Ktoś nieopatrznie to przeczyta co napisałaś i zlekceważy Bardzo smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Anetka Wypalanki wykonują po porodach.

No niekoniecznie... Ktos bliski z mojej rodziny mial wypalanke a nie mial dzieci Podejrzliwa
I dajcie juz w koncu spokoj Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

Aneta

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Anetka Sorry.Ale nie umiesz wcale żartować. To są sprawy poważne, których nie można lekceważyc.

Nie anetkuj mi tu teraz, bardzo Cię prosze.

Gonia14 napisała:
Bzdurzysz. Wypalanki wykonują po porodach.

Nie bzdurze - bo jestem po wypalance, a jakos dzieci sie jeszcze niedorobilam jeszcze. Zastanów się dwa razy zanim będziesz kogoś posądzała o bzdurzenie i zastanów się czy sama tego nie robisz przypadkiem.

Dołączone po 2 minutach 40 sekundach:

Sorki Zuzka - już się zamykam!
Powrót do góry

Gonia14

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nadżerka - zwykle jest to skutek porodu. Jeśli znajoma miała- to być może miała już poważny stan. Ale są też różne rodzaje.
Tak masz rację Zuza - czas zakończyć dyskusję , bo teraz znowu wyszedł nowy temat :
Rodzaje i przyczyny powstawania nadżerek. Ja już nie kontynuuję nowego wątku Uśmiechnięta Puszcza oko
Ps. Szkoda , że ta dyskusja nie miała miejsca we właściwym temacie Puszcza oko [/b]
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok. Poskładałam rozmowę o cytologii w jedno i przeniosłam do odpowiedniego wątku. Na przyszłość pamiętajcie o tworzeniu nowych wątków, bo wyłapywanie pojedynczych postów jest naprawdę czasochłonne. Po za tym dziewczyny! Jeśli się nie zgadzacie ze sobą proszę nie używajcie epitetów obraźliwych i nikogo nie poniżajcie. To że ja np. mam odmienne zdanie od Ciebie nie oznacza, że muszę "bzdurzyć" lub "ściemniać".

Dołączone po 13 minutach 48 sekundach:

Cytat:
Gonia14 napisała:
Nadżerka - zwykle jest to skutek porodu.

Nie koniecznie. Ja nie rodziłam, a już cztery razy miałam leczoną nadżerkę. Nadżerka to jest tylko otarcie naskórka, ale fakt trzeba ją leczyć.
Natomiast powtórzę jeszcze raz, że stopnie cytologiczne a stopnie nadżerki to dwa różne pojęcia

Dołączone po 3 minutach 45 sekundach:

niesia napisała:
PS.
LeeLoo argumentuj, nie obrażaj!

Nie kojarzę żebym użyła tu jakieś obraźliwe słowa w stosunku do kogoś.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

niesia

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję, że przenioslaś to wszystko na swoje miejsce i zarazem przepraszam za tworzenie bałaganu Uśmiechnięta

Podpis Człowiek jest po to, aby kochać. Jeżeli nie kocha, nie żyje.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gonia14 napisała:
Ja nie znam osobiście kobiety , która ma I stopień cytologii. Rzadkość.

Nigdy nie miałam innego stopnia cytologii jak I Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pogratulować i pozazdrościć Edzia

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeszcze apropos nadżerki. Ja słyszałam, że już od dawien dawna się nie wypala Zszokowana Teraz stosuje się coś takiego jak wymrażanie, zamrażanie? czy jakoś tak Uśmiechnięta Jest to podobno o wiele bezpieczniejsza metoda niż stosowane kiedyś wypalanie.
Ja nadżerkę po porodzie leczyłam lekami.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do nadżerki to wiem tylko, że u dziewczyn nierodzących powinno się nie wypalać ani nic tylko leczyć farmakologicznie. Wypalanka jest ostatecznością.

Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="Edzia: Teraz stosuje się coś takiego jak wymrażanie, zamrażanie? czy jakoś tak Uśmiechnięta Jest to podobno o wiele bezpieczniejsza metoda niż stosowane kiedyś wypalanie.
.[/quote] dokladnie. Ta metoda jest lepsza.

Tak dorzuce swoje do dyskusji.
cytologia i jej wynik II stopien oznacza stan zapalny. W dzisiejszych czasach "prawie" kazda kobieta ma taki wynik.
Sama mialam I stopien chyba tylko raz.
Natomiast cytologia nadzerki to zupelnie inna sprawa.

Pozdrawiam.
Powrót do góry

julliaa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ...... cytologia III .... to bardzo źle.... ?
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 13-09-2007, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No sama pomyśl jeśli jest V stopni to III już jest do leczenia-nie można go zlekceważyć. No bo IV i V wskazuje już na zmiany nowotworowe.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Skocz do: