Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia II stopnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 09-12-2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez mam zawsze II grupę cytologii i mój gin mówi, ze to jest ok, bo gdybym miała I to było by dziwne. ten II stopień to jakaś taka norma. Też mam nadżerkę taką malutką i jestem pod stała kontrolą. Gin mi powiedział, że po porodzie jak sie powiększy, to trzeba będzie usunąć, ale jak nie to po co wystarczy monitorować. szwagierka po porodzie miała usuwana nadżerkę i musiała to 2 miesiące odchorować, więc chyba się nie zdecyduje, o ile nie zacznie się powiększać.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

francesca

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 04-01-2011, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej! Ja mialam zawsze cytologie 2 i to jest najnormalniejsza grupa. ginekolog mowil mi ze taka grupa jest ok i nic nie trzeba robic. Ostatnia cyto mialam rok temu a teraz wykryl mi nadzerke mala i jeszcze ponad tydzien czekania na wynik, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok, chociaz sie stresuje tym wynikiem. Nadzerke mam wymrazana jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

francesca

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wlasnie wrocilam z zabiegu, trwal krociutko, troszke bolal mnie brzuch na poczatku ale nic strasznego, teraz tez mnie troche pobolewa. Cytologie tez juz odebralam -2 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf co za ulga
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Francesco super, że zabieg się udał Bardzo uśmiechnięta. Teraz dochodź szybko do siebie Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Francesca dobrze, że już po zabiegu. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

francesca

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki dziewczyny!! Doktor mi jeszcze przepisal witamine e i globulki dopochwowe na miesiac.
Powrót do góry

Gosienka19BHX

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 25-12-2011, 1:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W 2008 miałam nadżerkę. 3 stopień w cytologii, nie wypalali mi jej !!!! Usunęli mi cala szyjkę macicy. Wściekła Wściekła Bardzo smutna Bardzo smutna Bardzo smutna
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Wto 03-01-2012, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gosienka19BHX bo to już początki raka dlatego...chociaż dziwne bo moja koleżanka miała 4 stopień i tabletkami i wypalanką jej usunęli.Macicy nie. A teraz ma dziecko więc chyba coś nie tak...

II stopień cytologi to norma. Wcale nie trzeba tego leczyć.
I stopnień mają tylko zakonnice i dziewice - tak usłyszałam od gina;D
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Ja miałam I stopień, a nie kwalifikuję się do żadnej z tych grup kobiet Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tak samo jak MoniaUśmiechnięta.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Aż mi się nie chce wierzyć, że lekarz powiedział takie bzdury. Przewraca oczami
Ja przez wiele lat miałam I grupę, dopiero na ostatnim badaniu miałam II. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam drugą grupę. Uśmiechnięta Nic nie likwiduję i nic nie wypalam. Uśmiechnięta

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia bzdury nie bzdury, ale prawda jest taka, że skoro współżyjemy, załatwiamy się w toaletach publicznych, chodzimy na basen, kąpiemy się w jeziorach, morzach to sorry, ale korka TAM nie mamy... Bakterie są i będą. I dla mnie II grupa w cytologii to po prostu norma... Jak kogoś to martwi to są przecież globulki oczyszczające, kosztuja 5 zł i po problemie. Moim zdaniem martwić się powinna każda z nas gdyby znaleziono komórki rakowe... A nie stany zapalne... Litości.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jagoda ale Edzi tu raczej nie chodziło o oburzenia, że II grupa to norma, ale o to co lekarz powiedział o kobietach, które mają I grupę Puszcza oko.
Nie ma co się tak oburzać Przewraca oczami.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie tak jak napisała Monia. Zdziwiło mnie stwierdzenie, że I grupę to niby mają tylko zakonnice i dziewice, jak mnóstwo kobiet współżyjących ma I grupę i kto jak kto, ale lekarz powinien o tym wiedzieć. Puszcza oko A, że II grupa to norma, to ja wiem. Sama ostatnio miałam II grupę i wcale mnie to nie zmartwiło. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: