Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia II stopnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
ak kogoś to martwi to są przecież globulki oczyszczające, kosztuja 5 zł i po problemie. Moim zdaniem martwić się powinna każda z nas gdyby znaleziono komórki rakowe... A nie stany zapalne... Litości.

Globulki ? Na nadżerkę ? Zszokowana Jest coś takiego, bo ja nigdy o czymś takim nie słyszałam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie napisałam, że na nadżerkę.
Tylko w przypadku cytologi II stopnia można stosować przez kilka dni globulki oczyszczające. Kosztują grosze. Sama dostałam teraz po cytologi recepte od gina, żeby wyczyścić zapalenie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 04-01-2012, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
Tylko w przypadku cytologi II stopnia można stosować przez kilka dni globulki oczyszczające. Kosztują grosze. Sama dostałam teraz po cytologi recepte od gina, żeby wyczyścić zapalenie.

Ale po jakiego grzyba zapychac sie globulkami jak sie nic nie dzieje??

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak się ma II stopnia to jest stan zapalny. I dla
swietego spokoju mozna oczyścić się.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Można było tak zrozumieć Przewraca oczami . Mniejsza z tym, mój gin nigdy nic o takich specyfikach nie mówił, więc nie będę w siebie pchać coś czego nie jestem pewna Puszcza oko .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Pierwsze slysze. Zszokowana
Raz tylko mialam I stopnia, zawsze II i zadnego stanu zapalnego nie mialam. Przewraca oczami

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam II stopnia i miałam stan zapalny, ale wątpię żeby jedno z drugim miało związek.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Ja mam II stopnia i miałam stan zapalny, ale wątpię żeby jedno z drugim miało związek.

Za kazdym razem masz II i stan zapalny?

Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Za kazdym razem masz II i stan zapalny?

Nie, ostatnio tylko miałam bo ogólnie miałam cyrki, ale przy okazji robiłam cytologię. Nigdy nie słyszałam, żeby II = stan zapalny.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:

Jagoda przed chwilą pisałaś, że druga grupa to norma, więc jaki stan zapalny? Podejrzliwa Stan zapalny chyba nie jest normą.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

jagoda23

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

II stopień to jest norma, ale stan zapalny bez komórek ognistych i rakowych to nic groźnego. Ja zawsze po cytologii biotę globulki na oczyszczenie i tyle. Ile ginów tyle opinii. Ja swojemu ufam i tak robię. A jak kto robi to jego sprawa.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jagoda23 napisała:
II stopień to jest norma, ale stan zapalny bez komórek ognistych i rakowych to nic groźnego. Ja zawsze po cytologii biotę globulki na oczyszczenie i tyle. Ile ginów tyle opinii. Ja swojemu ufam i tak robię. A jak kto robi to jego sprawa.

I na tym zakończmy bezcelową dyskusję. Puszcza oko

Ja miałam przy II grupie stan zapalny. Z tym, że ja mam często infekcje, dlatego nawet tego nie wiąże.
Powrót do góry

francesca

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 05-01-2012, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zawsze II grupe. 2 gr. to jest norma i maly stan zapalny tez jest norma, zwlaszcza u kobiet ktore wspolzyja. Odwiedzilam juz ze 3 ginekologow i zaden nigdy mi nic nie powiedzial o gr.2. Powiedzieli ze gr.1 i 2 sa ok.
Powrót do góry

olencjusz

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio dosc często chodziłam na wizyty do ginekologa i wykrył mi nadzerke. Miał zrobić mi cytologie, ale wystapiła mała przeszkoda i nie mogł mi zrobic. Ale jak tylko ją odkrył to powiedział, ze jestem młodą dziewczyna to powinnam to wyleczyc, ponieważ mogą wystapić pozniej jakieś niepotrzebne problemy, wydaje mi sie tu ze chodziło o ciąze itp. Wydaje mi się ze jest dobrym lekarzem, bo jest ordynatorem w szpitalu, a na te stanowisko chyba trzeba być w jakimś stopniu dobry. I chociaz jest drogi to ma wiele klientek. Widocznie jest dobry. Jak dzwoniłam pytac sie czy juz jest wynik cytologii to mi powiedział ze nadzerka II stopnia. I na wymrażanie wczesniej mi mówił zeby sie umówić jak cyt wyjdzie oprocz nadżerki oki. I tak wyszło. Ale o tabsach nic nie mówił.

Dołączone po 5 minutach 13 sekundach:

A ja chyba zrobię te wymrażanie. Przemęczę się 15 in, później nie usiądę na tyłek z pół h ale jakoś dam rade. Bo ta nadżerka ma prawo się powiększyc. A po co się później ciągać po ginach ? Podejrzliwa

Dołączone po 2 minutach 15 sekundach:

Dziwne ze plamka na macicy jaką jest nadżerka nazywacie normą! Jej tam nie powinno być. Poczytajcie w necie.

Uwagi  Proszę o zwracanie uwagi na pisownię- zaczynianie zdań z wielkiej litery, używanie znaków przestankowych i nie nadużywanie wielokropków- do skończenia zdania służy kropka!
monika2222.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olencjusz a gin w ogóle nie wspominał o tabletkach? Bo z tego co ja wiem, to nadżerkę można próbować wyleczyć tabletkami (moja koleżanka tak miała). A lekarz proponuje wymrażanie bo może chce zarobić Puszcza oko.
Oczywiście nie wiem jak jest tylko tak sobie teoretyzuję Puszcza oko.

olencjusz napisała:
Dziwne ze plamka na macicy jaką jest nadżerka nazywacie normą! Jej tam nie powinno być. Poczytajcie w necie.

A gdzie to wyczytałaś? Dziewczyny mówią, że II grupa cytologii to norma, więc nie przeinaczaj Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: