Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia II stopnia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-07-2012, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

II grupa to norma, robiłam ostatnio i gin nie kazał nawet brać globulek.
A co do nadżerki, mówił, że mam malutką i nie trzeba jej ruszać ani nic robić, bo nie ma problemów dodatkowych z infekcjami itp.
Więc przy II grupie, nie zawsze trzeba coś brać. I nadżerka nie zawsze oznacza wypalanie i leczenie.

Skończmy więc z tymi mitami ze średniowiecza Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Pią 06-07-2012, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
II grupa to norma, robiłam ostatnio i gin nie kazał nawet brać globulek.
A co do nadżerki, mówił, że mam malutką i nie trzeba jej ruszać ani nic robić, bo nie ma problemów dodatkowych z infekcjami itp.
Więc przy II grupie, nie zawsze trzeba coś brać. I nadżerka nie zawsze oznacza wypalanie i leczenie.

Mam dokładnie tak samo. Usłyszałam, że jest mała nadżerka, ale to nic strasznego i nic w kierunku usuwania nie jest robione.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 06-07-2012, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Bo z tego co ja wiem, to nadżerkę można próbować wyleczyć tabletkami (moja koleżanka tak miała).

Ja miałam leczoną nadżerkę lekami już jakiś czas temu i od tego czasu (odpukać) mam spokój. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-07-2012, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie kazali nic nie robić z nadżrką, bo ponoć kobiecie po porodzie sama znika. Chyba się nie sprawdziło, bo ostatnio znowu o niej usłyszałam. Niezdecydowana
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 06-07-2012, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa, mi kiedyś ktoś też tak powiedział. Ale ja później jak zapytałam, to od swojego gina słyszałam, że kobietom przed porodem się małych nie usuwa. Chyba, że się powiększają i sprawiają problemy.
A jak zostają to dopiero po porodzie się wypala.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 18-09-2012, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze miałam I grupę cytologii. Podczas ostatnich dwóch kontroli wyszła mi grupa II, ale nic z tym nie robiłam, bo II grupa też jest normą. Teraz na ostatnim badaniu znowu wyszła mi I grupa. Zszokowana Nie wiem od czego to zależy. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 18-09-2012, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia mi tu ginekolog mowila, ze to moze zalezec od dnia cyklu, kiedy mialas ostatni stosunek, nawet od diety. Zszokowana

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: