Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 08-09-2006, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

proszę jaka szybk reakcja Podejrzliwa agatka gratulować postanowienia Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gat

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 08-09-2006, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatka BRAWO !!!
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 19-09-2006, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja robię częściej niż co rok, tzn tak raz na pól roku, może to tak jak piszecie za często, ale myślę że jezeli chodzi o dbanie o siebie, badania itp to nigdy nie jest za często. Poza tym mój Pan Ginekolog sam tego pilnuje. Mam bardzo fajnego ginekologa, mimo że chodzę państwowo, ale naprawdę jestem zadowolona, nie żebym lubiła go odwiedzać, ale nie chodzę tez do niego ze strachem. Wiadomo że to nic przyjemnego, ale lepiej iść i mieć czyste sumienie niż się czasem czymś zamartwiać.
przeważnie mam II. [/b]

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 08-10-2006, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, ale mialam stracha. Jak bylam teraz w Polsce to poszlam jak zwykle w odwiedziny do ginekologa, cytologia. Robie ja regularnie co rok. Wynik mial byc po 5 dniach, nie bylo. Siostra moja poszla po tygodniu i musiala wrocic za kilka dni zeby porozmawiac z lekarzem... Okazalo sie ze mam nadrzerke, ktorej nie stwierdzila w trakcie badania... Leki mi przysla, ale przez te pare dni to mialam niezlego stracha, ze naprwade cos jest nie tak...
Powrót do góry

Solina

PostWysłany: Pon 09-10-2006, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytologię wykonuję co pół roku.Mam niestety małą nadżerkę, ale przy mojej chorobie i zdrowiu to nawet się nie zdziwiłam.
Powrót do góry

brzydka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 12-10-2006, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstyd się przyznać, ale ja ostatnio byłam około 5 lat temu u gina, jakoś nie przepadam za lekarzami i badaniami Zakłopotana
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Pią 13-10-2006, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

brzydka- bierz się w garść i marsz do lekarza!!!! dbaj o siebie póki jeszcze czas
Powrót do góry

pl35

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzydka - posłuchaj Dotki - dobrze mówi!!!!
Powrót do góry

brzydka

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawdę mówiąc trochę się boję, ale chyba się jednak zdecyduję Niezdecydowana
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A czego tu się bać. Badanie nie boli a miejmy nadzieję że wszystko jest ok. Trzymam kciuki!
Powrót do góry

brzydka

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Boję się właśnie czy wszystko jest ok, dzięki za kciuki Uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sob 14-10-2006, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli coś jest nie tak - to treba to od razu sprawdzić. Ale na pewno jest wszystko ok. Idż koniecznie - bo warto Bardzo uśmiechnięta .
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga

PostWysłany: Nie 15-10-2006, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie skoro boisz się, że może coś jest nie ok, to tymbardziej powinnaś iść, po co żyć w niepewności.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 15-10-2006, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzydka: są sprawy których nie wolno odkładać.; to badanie należy traktować jak zwykłe badanie okresowe; nie należy w ogóle traktować tego jako czegoś wstydliwego....
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 18-10-2006, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytologie trzeba robic czesto , mniej wiecej co pol roku. Lepiej odkryc jakies paskudztwo we wczesnym stadium i je leczyc bez inderencji w organizmie. Brzydka nawet nie wyobrazasz sobie co tam musi sie dziac po 5 latach Wściekła Jak najszybciej do lekarza. Powodzenia. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Następny
Strona 2 z 17

Skocz do: