Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gat

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym naprawdę nie ma żartów. Wczesne wykrycie daje ogromne możliwości do leczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzydka - byłaś już na tym badaniu?
Powrót do góry

brzydka

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Peelku miło mi,że o mnie pamiętasz Kwiatek
Jeszcze nie byłam, muszę się psychicznie nastawić na tą wizytę, ale obiecuję,że pójdę Zakłopotana
Powrót do góry

pl35

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to się nastawiaj i idż - bo będę cię męczyła Puszcza oko .
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
No to się nastawiaj i idż - bo będę cię męczyła Puszcza oko .

I ja także!!!
Powrót do góry

brzydka

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziękuję dziewczyny! Może jutro albo w poniedziałek zapiszę się na wizytę wrrrr.....
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No! tak już lepiej - cierpliwie zaczekam do poniedziałku - daj znać oczywiście (bo nie dam spokoju)
Powrót do góry

brzydka

PostWysłany: Czw 02-11-2006, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście Uśmiechnięta Teraz to już nie mam wyjścia Bardzo szczęśliwa ale chyba było mi potrzeba takiego dopingu, bo jak bym miała sama się zdecydować to pewnie długo by to jeszcze trwało.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odświeżam temat - bo zauważyłam ,ze brzydka pojawiła się na forum. No i byłaś?

Ja dzisiaj byłam. Wynik za trzy tygodnie. Chodzę regularnie co roku, a odkąd naocznie i osobiście spotkałam się z przypadkiem zaniedbania tych spraw dbam o to szczególnie.
Dziewczyna lat 43- teraz po wycięciu wszystkiego ma trzecią chemię.... to straszne !!! Lekarz powiedział jej że już nic nie może zrobić bo za późno. To było kilka lat temu ... ona bardzo żałuje że nie kontrolowała tych spraw....
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robie raz w roku, szkoda tylko ze moja mame nie moge namówić, ma swoje lata i by sie zdało, ale to grochem o ściane Wściekła
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze ja chyba dawno nie byłam na cytologii.... sama nie pamiętam kiedy.... Bardzo smutna
chyba w tamtym roku...ale nie pamiętam.... Skonsternowana Myśli
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ja byłam w 2005 raku w Grudniu Bardzo smutna

Dzisiaj zapisałam się do Ginka na przyszły tydzień i sobie zrobię cytologię i od razu USG piersi.

Zmobilizowałam się bo otworzyli niedaleko mnie klinikę prywatną w której firma opłaca mi abonament i się zapisałam Puszcza oko Gdybym miała gdzieś daleko jeździć to znowu bym to odkładała Niezdecydowana
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze muszę się zmobilizować i też się wybrać.... tylko kiedy??? Skonsternowana
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Kurcze muszę się zmobilizować i też się wybrać.... tylko kiedy??? Skonsternowana

Właśnie Ula zawsze jest to "kiedy?" ja też nigdy nie mam czasu, ciągle jestem zmęczona! trzeba jednak się zmobilizować, weź ze mnie przykład i jutro zadzwoń i się zapisz!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mako.mako napisała:
ulunius napisała:

Właśnie Ula zawsze jest to "kiedy?" ja też nigdy nie mam czasu, ciągle jestem zmęczona! trzeba jednak się zmobilizować, weź ze mnie przykład i jutro zadzwoń i się zapisz!

Ja właśnie zastanawiam się nad zmianą gina... jakoś ten stary mi nie odpowiada....
Muszę się zorientować jak przyjmuje ten drugi Gin... Myśli

A co tam, zmobilizowałaś mnie Mako! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 3 z 17

Skocz do: