Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cytologia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brzydka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 25-01-2007, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na podstawie badania cytologicznego położna stwierdziła, że nie to jest przyczyną. Mogła się pomylić, ale lekarka też musiała mieć podstawy do tego, żeby podejrzewać ciążę, czyli jakieś zmiany?
Nie mam pojęcia, może niepotrzebnie się tak martwię. Poczekamy, zobaczymy Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sob 10-02-2007, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzydka - no i co słychać. Napisz czy coś się wyjaśniło z Twoimi wynikami.
Powrót do góry

brzydka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 11-02-2007, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dotka jeszcze nie byłam u lekarza, ciągle mi coś wypada i nie mogę się zebrać Bardzo smutna
Niedawno skończyła się Małpa to teraz znowu (razem z dziećmi zresztą) jestem chora i biorę antybiotyk Przewraca oczami
Na pewno się odezwę jak będę po wizycie. Myślę, że będzie wszystko ok Uśmiechnięta
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 29-04-2007, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie pocztą przyszło do mnie z NFZ zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne. Bardzo szczęśliwa
Normalnie jestem w szoku. Zszokowana Ciekawe czy wszystkim to wysyłają? Podejrzliwa Mam podane adresy przychodni, w których mogę zgłosić się na bezpłatne badania. Uśmiechnięta

Fajna sprawa. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 29-04-2007, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robie systematycznie, czy płatne czy nie, w koncu to o nasze zdrowie chodzi.
Powrót do góry

madzia

Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 29-04-2007, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myslę, że gdyby do każdej kobiety wysłali takie bezpłatne zaproszenie to większość przypomniałaby sobie, że w ogóle istnieje coś takiego i zaczęłyby wreszcie dbać o swoje zdrowie.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Dukar

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie też przyszło.
Wybieram się oczywiście, skorzystam dlaczego nie?
Miałam już to zrobić z pół roku temu a teraz -mam fajną, bezpłatną opcję.

Podpis Tak, tak, nie, nie...
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też już skorzystałam z tego programu. Na wyniki czekałam miesiąc, ale na szczęście wszystko ok Uśmiechnięta
Wyszła mi II.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:

Wyszła mi II.

Odkąd pamiętam zawsze miałam II nigdy nie miałam I.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dukar napisała:

No właśnie, Bardzo szczęśliwa ja jeszcze nigdy nie byłam bezpłatnie u gina, ale jak się nadarza okazja to skorzystam na 100%.
Piszą na tym zaproszeniu, że jak miałaś robioną cytologię w ciągu ostatnich 3 lat, to nie trzeba się spieszyć ale jak za darmochę to idę i tak. Puszcza oko
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Dukar napisała:

No właśnie, Bardzo szczęśliwa ja jeszcze nigdy nie byłam bezpłatnie u gina, ale jak się nadarza okazja to skorzystam na 100%.
Piszą na tym zaproszeniu, że jak miałaś robioną cytologię w ciągu ostatnich 3 lat, to nie trzeba się spieszyć ale jak za darmochę to idę i tak. Puszcza oko

Dodam tylko od siebie, że teraz wyniki cytologii dostaje się do ręki w formie wydruku. Jest bardzo dokładny opis co i jak. Warto jednak robić cytologię częściej niż co trzy lata. Nieleczone i zadawnione stany zapalne mogą być przyczyną niektórych trudnych do leczenia chorób
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Agata napisała:

Wyszła mi II.

Odkąd pamiętam zawsze miałam II nigdy nie miałam I.

Mi zawsze wychodzi I, ale II podobno też oznacza, że jest wszystko w porządku Uśmiechnięta

hmm, nie wiecie czy to zaproszenie na bezpłatną cytologię ma jakiś okres ważności? dostałam je już jakiś czas temu, zapomniałam o nim i nie wiem czy jest jeszcze aktualne Bardzo smutna

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
hmm, nie wiecie czy to zaproszenie na bezpłatną cytologię ma jakiś okres ważności? dostałam je już jakiś czas temu, zapomniałam o nim i nie wiem czy jest jeszcze aktualne Bardzo smutna

Edzia na zaproszeniu nic o tym nie piszą. Niezdecydowana
Napisali jedynie, że trzeba zabrać ze sobą dowód osobisty. Uśmiechnięta
A może na stronie internetowej będzie coś więcej: www.nfz.gov.pl/profilaktyka/
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 30-04-2007, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
ulunius napisała:
Dukar napisała:

Dodam tylko od siebie, że teraz wyniki cytologii dostaje się do ręki w formie wydruku. Jest bardzo dokładny opis co i jak. Warto jednak robić cytologię częściej niż co trzy lata. Nieleczone i zadawnione stany zapalne mogą być przyczyną niektórych trudnych do leczenia chorób

dotka też czekałaś na te wyniki miesiąc?? W moim regionie te wyniki przyszły z Instytutu Onkologii.
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 05-05-2007, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agaciu ja czekałam 3 tygodnie i w moim regionie robione były w Instytucie Patomorfologii ...Szpitala Klinicznego.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 6 z 17

Skocz do: