Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czas na pranie - opinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angeliidz

PostWysłany: Czw 17-11-2016, 15:20    Temat postu: Czas na pranie - opinie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uznałam, że najwyższa pora zmienić coś z moim praniem - proszek Dosii coraz gorzej sobie radzi i szukam zamiennika w postaci kapsułek. I tutaj zgłaszam się po Waszą pomocą? Z jakich korzystacie? Czy użwałyście na przykład kapsułek do prania Ludwika?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 19-11-2016, 19:58    Temat postu: Re Czas na pranie - opinie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

angeliidz napisała:
Uznałam, że najwyższa pora zmienić coś z moim praniem - proszek Dosii coraz gorzej sobie radzi i szukam zamiennika w postaci kapsułek. I tutaj zgłaszam się po Waszą pomocą? Z jakich korzystacie? Czy użwałyście na przykład kapsułek do prania Ludwika?

Dosia - serio?? Bardzo szczęśliwa
Jeśli proszek to vizir, ale ja już od przynajmniej pół roku uzywam kapsułek, bo 1) nieraz mi zostawał niewypłukany dobrze proszek, mam dość starą pralkę, a nie wymienię, bo wynajmuję Złośliwa
2) nie lubię brudzić rąk, a kapsułkii są takie czyste. Bardzo szczęśliwa Moze głupie, ale dla mnie to jest takie estetyczne. Puszcza oko Używam ariala i persila, co akurat w promocji. Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: