Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy ciąża dla Was to "cudowny czas" ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beti

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 30-08-2006, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
No niby powinien być chłopak ale tak szczerze mówiąc chyba bym jednak chciała dziewczynę - Hanię. Mam wrażenie że dziewuchę już potrafię obsłużyć a u chłopaka parę rzeczy moze mnie zaskocvzyć. Moj mąż też jakoś tak się skłania do dziewczyny. Może podświadomie czujemy że będzie baba. Zobaczymy po 20 tygodniu Uśmiechnięta .

W pierwszej ciązy moja tzw. intuicja mówiła "będzie baba", a okazało się, że chłop. Bałam sie tego, bo chłopaki mają dziwne problemy, myslałam jak ja go wychowam? W drugiej to już chciałam chłopaka (zresztą tak jak i małżonek), bo wyszedł nam świetny prototyp! Bardzo uśmiechnięta No i podobno będzie! (okaże się 10-09) a i myślę sobie "będzie miał lżej w życiu".

Podpis Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty mojego życia!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 30-08-2006, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

nasze życzenia nie zawsze się spełaniają, ale to w efekcie nie zawsze na naszą niekorzyść Bardzo szczęśliwa

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 30-08-2006, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie. Ja zawsze chciałam chłopca. W zasadzie jeszcze nawet na sali operacyjnej byłam przekonana, że lekarz powie, że to chłopiec. A mam moją małą Alę i jestem bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwaBardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Małgosia

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 30-08-2006, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo miło wspominam ciązę.
Poczatkowo-do 2-miesiaca były codzienne mdłości i zaparcia,apetyt dopisywał.Odrzucało Mnie od słodyczy,natomiast jadłam konkrety,kwaskowate produkty.Do końca trzymałam się dzielnie-przytyłam tylko 10-kg.
Zawsze chciałam mieć synka i to przeczucie się sprawdziło. Uśmiechnięta
Poród-wspominam mniej ciekawie-bo się namęczyłam rodziłam 26-godzin.Końcówka-była najlepsza -zapomniałam o bólu.Tylko radość,ze nie długo i zobacze i ukocham mojego synka. Uśmiechnięta
Co do połogu-to szybko się wszystko zagoiło,nie było tak źle.

Podpis Michałek(6-stycznia.2003r)
Stasiu(8-grudnia 2007 r)
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 24-09-2006, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie ciaza byla bardzo dobrym czasem.
Poza kilkoma zawrotami glowy i kilkutygodniowa sennoscia czulam sie swietnie.
Pracowalam do konca 8 miesiaca (a prace mam stojaca), prowadzilam samochod, bylam aktywna, czesto w dni wolne jezdzilismy na wycieczki. W dniu terminu i jeszcze po jezdzilam z mezem na zakupy. Sama zawiazywalam sobie buty, wychodzilam z wanny itp. Przy koncu czulam sie juz nieco ociezala, szczegolnie gdy chcialam sie w lozku obrocic z boku na bok. Wygladalam podobno dosc ladnie. Dlatego wiekszosc mowila, ze urodze chlopca.
Ogolnie w ciazy jakos sie ze soba specjalnie nie cackalam. Dbalam o siebie, ale nie jakos przesadnie.
Za to porod i polog to juz inna historia.
Powrót do góry

Binio

Zodiak: Lew
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do porodu zawiozłam się zimą sama, czyli ogólne samopoczucie, to fizyczne jak najlepsze. Gorzej z psychiką, bo za często zamiast współczucia słyszałam od męża "ciąża to nie choroba". Teraz jest druga ciąża i też nie jest chorobą (mam nadzieję, że tym razem będzie dziewczynka)! Ciązy-TAK, poród- TAK, połóg-NIE!!!
Czyli zgadzam się z ogółem. W moim przypadku problem to za mocno nacięte krocze i problemy z poruszaniem się, o chodzeniu po schodach przez pierwsze 2 tygodnie mogłam zapomnieć!
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie siedziałam przez pierwsze 10 dni - koszmar. NIe wiedziałam że to takie uciążliwe.
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pierwszy tydzień w domu i pierwsi gości, to koszmar. Nie mogłam wstać z łóżka, jak już mi się to udawało to przekręcałam się ma brzuch, szukałam nogą ziemi, na czworaka i na podłogę, jak na złość mąż słał łóżko i kazał mi się ubierać!!! W drugim tygodniu trochę mu ten zapał porządkowy minął.
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój na siłę próbował mnie rozerwać i wręcz organizował wycieczki do Zuzanki. A ja ledwo co się ruszałam. Dopiero w kolejnym tygodniu do niego dotarło że to nie najlepszy moment na towarzystwo.Z drugiej strony nigdy nie był tak dumny i wszystkim chciał się chwalić Zuzanką - to też rozumiem.
Powrót do góry

Binio

PostWysłany: Czw 19-10-2006, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wycieczki, wycieczkami. Bliska rodzina i przyjaciółki owszem, chętnie przyjmowałam bez wyrzutów sumienia, że mam brudną koszulę albo tłuste włosy, ale nie trawiłam gości dalszych, którzy znają mnie jako zadbaną (bez przesady) osobę, która ma czysto w domu.
Jedyną rozrywką jakiej mu nie daruje, to wycieczka (po wyjściu ze szpitala) przez całą Warszawę (bo musiał oddać klucze w firmie), a ja wciśnięta na tylne siędzenie trzydrzwiówki z dzieckiem, ledwo siedząc tłukłam się po wertepach!!!Mężczyźni litości!!!
Powrót do góry

kingula
Gość

PostWysłany: Pią 27-10-2006, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy i drugi miesiac bajka, potem pojawiły sie mdłosci o ktorych jak pomysle robi mi sie niedobrze Skonsternowana Potem od 4 miesiaca zgaga tak duza ze dziennie wypijałam litr mleka, potem dopiero przerzucilam sie na reni. Osmy miesiac...ciagle niewyspana, wieczory koszmarne nie mogłam znalezc sobie miejsca...ale ogolnie nie było tragicznie Złośliwa
Powrót do góry

blanka

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem szczęśliwa ze jestem w ciąży ale pierwsze 5 miesięcy były dla mnie koszmarem okropne mdłości do łazienki chodziłam na czworaka i po drodze wymiotowałam nie wiem kiedy zdecytujie się na kolejne dziecko okropnie wspominam ten czas .
5-6 miesiąc w miarę bez problemowo jedynie Skórcze łydek i macicy mi dokuczały teraz naszćzęscie już ich nie mam .
Teraz jestem w 30 tygodniu ciąży i mam potworne bóle pleców czuje się jak wieloryb bo przytyłam 20 kg maz tylko umie powiedzie – możesz przestać skrzypieć! A ja nieraz tak bym chciał by zrobił mi masarz pleców albo chodź pomógł mi czasem wyjść z wanny on tego nie rozumie ze mi jest ciężko uważa ze tyle kobiet było w ciąży i dawało sobie rade samemu to ja tez mogę.
Co do połogu to jego chyba bardziej się boje niż porodu
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 26-11-2006, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

blanka napisała:

Szkoda, że też tak nie myślałam. Być może byłabym lepiej psychicznie na połóg przygotowana. Porodu z kolei się bałam, całkiem niepotrzebnie Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 27-11-2006, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
blanka napisała:

Szkoda, że też tak nie myślałam. Być może byłabym lepiej psychicznie na połóg przygotowana. Porodu z kolei się bałam, całkiem niepotrzebnie Uśmiechnięta

Niestety - dla mnie połóg też był koszmarem. Niestety znów muszę przez to przejśc. Smutna
Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Wto 28-11-2006, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zyciu bym nie przypuszczala, ze połóg jest cięższy od porodu. Fajnie, ze mamy tutaj tyle mam, od ktorych mozna sie wiele dowiedziec. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ciężarówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: